Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

954 válasz erre a kérdésre

Minden csatornán. Nyilván, a szinkronizált részeken csak akkor veszem észre ha az ajtó csapodás, lövés hangja utólag érkezik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az zavaró lehet. Mit értesz picin, egy vagy minden csatornán tapasztalható? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Tudok-e tenni valamit azzal, hogy a kép és a hang picit el van csúszva? A beltéri ADB5800S a tévé Samsung

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép napot!
Sat-TV alap csomagunk van. Megoldaható-e STB kiiktatása a lapos tv kártyaolvasójába dugott Conax kártyával? Illetve a T-Home-nál lehetséges-e az STB cseréje egy újabb kivitelű HDMI csatlakozós verzióra, mert a régi csak Scart csatlakozó van, amit nem kedvelek.

A Telekom Sat TV szolgáltatása kizárólag a Telekom álltal biztosított Set top box segítségével érhető el.

Beltéri csere természetesen lehetséges, amennyiben előfizetsz a SAT Családi+HD csomagra és kéred az erre alkalmas készülék telepítését, vagy olyan csomagra fizetsz elő amiben van hd tartalom is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Lehet hogy én túl türelmes vagyok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem részben ilyen okból cserélték Kaonra. Volt, hogy  6mp is eltelt mire reagált a gombnyomásra. Mellette még előfordult olyan, hogy kicsit akadozott az adás. Mondta a szerelő hogy elég gyenge a huawei box, sok panasz van rájuk. Gondolom szerelőtől is függ, hogy cseréli-e másik típusra, nekem szerencsém volt. Kaonnal eddig semmi gondom. Persze itt sem reagál azonnal a gombnyomásra, de sokkal gyorsabb mint a huawei.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet,hogy ennél a boxnál az a normális de szerintem a gombnyomás utáni 4 másodperces reagálás elég idegesítő.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Hány másodperc az a nagyon lassú reagálás? Ha 3-4, akkor semmi baja, az a normális működése.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet kérni a box cseréjét arra való hivatkozással,hogy nagyon lassan reagál? Amúgy semmi bajom nincs vele de elég idegesítő amikor a műsorújságot lapoznám és mire reagál addigra vége a műsornak. Na jó ez enyhe túlzás de nagyon zavaró.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha előfizetsz a HD csomagra ami nem sokkal drágább mint a sima, akkor alapból ki kell cserélniük.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Conax modulra csere nem oldoható meg. Box csere meg hát nem tudom szerintem szerencse.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép napot!
Sat-TV alap csomagunk van. Megoldaható-e STB kiiktatása a lapos tv kártyaolvasójába dugott Conax kártyával? Illetve a T-Home-nál lehetséges-e az STB cseréje egy újabb kivitelű HDMI csatlakozós verzióra, mert a régi csak Scart csatlakozó van, amit nem kedvelek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem kell hozzá felvétel opció, elég ha rádugja, viszont nem mindegy, hogy milyen eszközt. a Pendrive-okkal baj van (jópárat nem is lát), az ajánlott a merevlemez. Normális esetben rádugás után rákérdez, hogy formázhatja-e. Különben nem NTFS-t fog rátenni, hanem ha jól emléxem EXT3-at. 

Csak az olyan boxokban fogja elmenteni oda a téka tartalmakat, amelyekben nincs belső merevlemez, ilyen a kicsi Caon. 

Maga a mentés pedig a "lekérem" menüvel lehtséges, ezesetben letöltni és onnan nézheted.

Ha viszont rendelsz hozzá felvétel opciót, akkor le fogják cserélni belső merevlemezesre, amire meg hiába dugsz rá külső vinyót, onnan csak média tartalmakat tudsz majd lejátszani. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozom az elöttem szólóhoz:)

Mindenképpen javasolt a hibabejelentés, mert ez valóban bosszantó tud lenni. Lehet kérni a cseréjét és szerintem a hibaelhárító maga is ellenőrizni fogja, hogy az új eszköz ne produkáljon ilyen hibát:)

Üdv:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha lehetőséged van akkor Kaont kérj, ma érkezett frissítés elég jól sikerült, már csak pár apró betegsége van, de sebessége elfogadható.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Huawei vagy Kaon, ami éppen van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv ! Interaktiv előfizetéshez milyen PVR-es beltérit adnak mostanság ??

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

elkiabáltam, már nálam is csak a Premium. így már nem annyira szép, de azért így is jó, köszönöm :manwink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, kellemes húsvéti ünnepeket! megnéztem, nálam mind a négy Filmbox (Premium, Plus, Family, HD) jön, köszönöm Té!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

A Telekom ajándéka, hogy a 170-es programhelyen, a Filmbox prémium csatorna be van kapcsolva!

:smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na vártam 2 hónapot, mégsem kaptam meg a megígért Kaon beltérit.

Megint leadtam hibának és az időpont egyeztetéskor meglehetősen határozottan kértem a Kaon-ra váltást. Ez a határozottság meghozt a gyümölcsét: ha nagyon muszáj, akkor mégiscsak be lehet ezt szerezni.

Remélem ez jó lesz és nem csak akkor veszi majd fel a beállított műsort, ha éppen olyan kedve van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak  a Sagemnél van ez a fajta lehetőség.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Helló  Kaonos boxot használók 

Nem írtátok, hogy milyen boxotok van ,nekem felvevős kellene.

Engem nagyon érdekelne , hogy a boxon amit kaptatok, belehet-e állítani egyéni listát. Nevezetesen , hogy Pl.  az egyes gomb megnyomása után Pl. az AXN HD jöjjönbe.Tetszőleges sorendet . A  HD csatornák nézéséhez ne kelljen akkár három gombot megnyomni, Azokat előre sorolni. Nekem eddig Sagemem volt azon belehetett ezt állitani. Most egy Huawei van , hát az nagyon nem jó egy szerkezet. Szertném lecseréltetni egy Kaonra. Ezért érdekel .Ez a mostani rosszabb mint a Sagem.

Üdvözlettel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Eddig minden rendben az új beltérivel. Nem tapasztaltam azokat a dolgokat amiket a huawei-el.

Mikor megérkezett a szerelő kérdeztem tőle van-e kaon boxa, azt mondta igen. Amúgy meg sem nézte a hibát, azt mondta sajnos a huawei boxok ilyenek, neki is az volt először és cserélte hamarosan. 

Ráadásul egy teljesen újat kaptam (az eddigi boxok mind ütött-kopottak voltak), előttem csomagolta ki és szedte le a fóliát róla.

Szóval a lényeg, hogy eddig minden rendben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most