Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

945 válasz erre a kérdésre

3 órája, zoloka1984 írta:

mikor frissül a kínálat éjjel majd?

• 2018. január 9-én 00:00 és 08:00 között: Országos érintettséggel

A munkák következtében rövidebb idejű szolgáltatás kiesés várható az IPTV, TVGO, DVB-S , DVB-C szolgáltatásoknál.

• 2018. január 10-én 00:00 és 08:00 között: Országos érintettséggel

A munkák következtében rövidebb idejű szolgáltatás kiesés várható a DVB-S szolgáltatásban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

SatTv-t lehet hűséggel hosszabbítani?  A jelenlegi árak maradnának vagy változhatnak?

Esetleg speciális ár van hozzá több szolgáltató által elérhető területen? Drágulás esetén menni kell....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Én párszor már hosszabbítottam. Próbáltak győzködni az IPTV - ről, de mondtam, hogy felejtős. Amíg itt réz lesz, addig marad a SAT. Az árak kicsit növekedtek pár száz forintal, mivel az akkor épp induló Super Családi HD csomagra is váltottam, nem csak sima hosszabbítás volt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Spec1-2 viszont bukta vagy az is marad?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Május 8.-tól az alábbi HD csatornákkal bővül a kínálat.

AMC HD, Eurosport2 HD, NatGeo Wild HD, Paramount Channel HD és Viasat3 HD.

Forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2018. október 13-án 6:00 órától és október 15-én 6:00 óráig HBO3 csatornanyitás lesz az Alap TV, Családi, Családi+HD, Szuper Családi HD, csomaggal rendelkező előfizetőknek a jelzett időszakban, Sat TV technológián.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2019.01.08.-tól

Műholdas Sat TV televízión nyújtott Családi+HD, Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809,a Discovery HD Showcase csatorna helyett a Discovery HD csatorna kerül elosztásra, a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és a Nagyvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a DTX csatorna helyett az ATV Spirit csatorna, a Discovery Science csatorna helyett az MTV Rocks csatorna kerül elosztásra, valamint a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és a Filmvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a Shorts TV csatorna helyett az EPIC Drama csatorna kerül elosztásra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elég baj hogy ezek ki kerülnek! Epic dráma egy kalap sz...

Discovery Science  elég jó nem tudom miért kerül ki! ATV spirit mi a bú bánat???

Discovery HD Showcase  azon legalább nem volt reklám! Miért kell ezeket ki venni ilyen semmit nem érőként!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az Epic Drama-t sokan kérték, az ATV spirit pedig az ATV gyurcsókos küldöm az energiát és Hétfőn is Vidám Vasárnapot sugárzó csatornája lesz 😃

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az meg minek inkább maradjon a Discovery Sience többet ér mint a hit térítö ott a heti tv az is minek! Ebből nagy balhé lesz ha így marad!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Epic Dráma nézhető aki szereti sorozatokat! Short tv kárára jöhet! Film soha nem volt rajta! Régi stílusú sorozatok mennek rajta csak!

De Discoverx Showcase, Sciense, nagy ér vágás! Azon még reklám se volt! a showcase-n!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoloka1984

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 órája, btz írta:

Az Epic Drama-t sokan kérték, az ATV spirit pedig az ATV gyurcsókos küldöm az energiát és Hétfőn is Vidám Vasárnapot sugárzó csatornája lesz 😃

ATV Spírit nem vallási csatorna lesz. ATV Spirit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen azt írják, hogy fiataloknak de ez a Spirit név túl sok jót nem sugall. Nem tudom hogy ha a főcsatornából hírtvt akarnak akkor hova teszik a Vidám Vasárnapot és a "Küldöm a pénzenergiát" szerű műsoraikat 😃

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, btz írta:

Igen azt írják, hogy fiataloknak de ez a Spirit név túl sok jót nem sugall. Nem tudom hogy ha a főcsatornából hírtvt akarnak akkor hova teszik a Vidám Vasárnapot és a "Küldöm a pénzenergiát" szerű műsoraikat 😃

Akkor fogalmazzunk, úgy nem non-stop vallási műsor menne rajta :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem arra én sem gondoltam 🙂 Bár lehet Hétfőn is jut majd hely a Vidám Vasárnap ismétlésére 😂

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Jocky TV  és a Moziverzum Február 12.-től elérhető lesz  SAT TV előfizetőknek is a Szuper Családi HD csomagban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2019. Április 1.-én kikerül a kínálatból a DoQ csatorna mert megszűnik és bekerül a Nicktoons csatorna Április 2.-án.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Telekom melyik műholdon szolgáltatja a SAT TV-ét, és az hány fokon van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amos3  4w

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoloka1984

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amos3 4 fok nyugat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most