Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

962 válasz erre a kérdésre

sziasztok meg szünik muholdas telekom tv szolgáltatás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A huaweinek nagyon véres a torka! :smileysad: lassan reagál a távírányítóra, az adás működés közben többször akad, képes standy állapotban megfagyni, gondjai vannak a felvétel időzítéssel (2-3 naponta újra kell indítani, mert elfelejti, hogy fel kellene vennie; megzavaradok és befejei a felvételt, ha a műsor átcsúszik a következő napra). kedvenc listánál nem tudja a csatorna alatt megjeleníteni a csatornához tartozó epg-t, hanem az eredeti csatornalista sorrendjében adja be az epg-t, HD csatornák alatt nem működik a PIP, mert  huawei erőforrás hiányára hivatkozik.

Szerencsére megszabadultam tőle, és kaptam egy felvevős kaont. Ha nem cserélik a hűségem lejártával szolgáltatót váltottam volna, mert úgy gondolom nekem nem kell pénzért kínlódni a szolgáltó set top box-ával. A T is jobban tenné, ha nem olxsó bovlit sóza az efik javára, hanem időt nem sajnálva tesztelné a szolgáltatói dobozokat az efiknek való átadás előtt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem a Sagemeket kivonták a forgalomból,hála istennek ugyhogy azt már nem kapsz , ellenbe hauwei -t azt kaphatsz de az meg 100 szor roszabb lasabb mint ami jelenleg van neked...

Ha hibás akkor kicserélik de nem kívánságműsor...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv Emberek !

Nekem is Kaonmedia boxom lett. Nem vagyok tőle hasra esve,sőt összeségében elégedetlen.Ami jó az a távezérlője,a TV-t is lehet vele állitani .A gyorsasága megfelelő.És ennyi. Nincs csatorna sorrend állítási lehetőség ,EPG-ből a felvételt nem lehet előbb inditani,így sokszor lemarad az eleje a felvételnek,ha egész hétre programozom manuálisan a felvételt nem indúl el,nem veszi fel a műsort.A felvételt jelző led olyan halvány, hogy oda kell hajolni , hogy lásd vesz-e fel.Az óra meg tul fényes ,azért fogyaszt 10 Wattot kikapcsolt állapotban is.Ez havi 7 KW. A többi box is igy fogyaszt.Kivéve a *** Satos boxa az 1 Watt alatt van .Kevés a 32X gyorstekerési sebesség is. Az ócska Sagem 300X-an is tekert. Ha egy hosszabb filmet nézel és leállítod , legközelebb nem emlékszik hol ált meg , lehet előről tekerni . Nekem a  Sagem jobban beillet a használotomba.Még azokkal a hibákkal ami volt is neki.

KAONT PVR-est cserélek SAGEM PVR-esre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Hívtam a 1412-t, azt tanácsolták, elsőre vegyem ki a kártyát és törölgessem meg, ha kevés ujra futtassam le csatorna keresést. Ha nem használ akkor felvesszük a hiba bejelentést. Erre nem került sor, mert a kártya törlése elég volt. Több magyar nyelvű csat.on próbáltam, baró! Köszi a segítséget hátha más is tanul belőle.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

mindenképp jelezd, mert ez olyan probléma, amit  szerintem, csak a t javíthat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Még nem jelentettem, de fogom. Egy hónapja van ez a rendszer, gondoltam" kinővi" . Azért irtam mert tanácstalan vagyok. Köszi, majd megírom mit sikerült rendezni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

a 1412-n bejelentetted már (asszem 4.1. a tv hiba bejelentés)? ha nem, én a helyedben megtenném, mert engem nagyon bosszantana...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Minden csatornán. Nyilván, a szinkronizált részeken csak akkor veszem észre ha az ajtó csapodás, lövés hangja utólag érkezik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Tudok-e tenni valamit azzal, hogy a kép és a hang picit el van csúszva? A beltéri ADB5800S a tévé Samsung

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép napot!
Sat-TV alap csomagunk van. Megoldaható-e STB kiiktatása a lapos tv kártyaolvasójába dugott Conax kártyával? Illetve a T-Home-nál lehetséges-e az STB cseréje egy újabb kivitelű HDMI csatlakozós verzióra, mert a régi csak Scart csatlakozó van, amit nem kedvelek.

A Telekom Sat TV szolgáltatása kizárólag a Telekom álltal biztosított Set top box segítségével érhető el.

Beltéri csere természetesen lehetséges, amennyiben előfizetsz a SAT Családi+HD csomagra és kéred az erre alkalmas készülék telepítését, vagy olyan csomagra fizetsz elő amiben van hd tartalom is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Lehet hogy én túl türelmes vagyok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem részben ilyen okból cserélték Kaonra. Volt, hogy  6mp is eltelt mire reagált a gombnyomásra. Mellette még előfordult olyan, hogy kicsit akadozott az adás. Mondta a szerelő hogy elég gyenge a huawei box, sok panasz van rájuk. Gondolom szerelőtől is függ, hogy cseréli-e másik típusra, nekem szerencsém volt. Kaonnal eddig semmi gondom. Persze itt sem reagál azonnal a gombnyomásra, de sokkal gyorsabb mint a huawei.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet,hogy ennél a boxnál az a normális de szerintem a gombnyomás utáni 4 másodperces reagálás elég idegesítő.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Hány másodperc az a nagyon lassú reagálás? Ha 3-4, akkor semmi baja, az a normális működése.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet kérni a box cseréjét arra való hivatkozással,hogy nagyon lassan reagál? Amúgy semmi bajom nincs vele de elég idegesítő amikor a műsorújságot lapoznám és mire reagál addigra vége a műsornak. Na jó ez enyhe túlzás de nagyon zavaró.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha előfizetsz a HD csomagra ami nem sokkal drágább mint a sima, akkor alapból ki kell cserélniük.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Conax modulra csere nem oldoható meg. Box csere meg hát nem tudom szerintem szerencse.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép napot!
Sat-TV alap csomagunk van. Megoldaható-e STB kiiktatása a lapos tv kártyaolvasójába dugott Conax kártyával? Illetve a T-Home-nál lehetséges-e az STB cseréje egy újabb kivitelű HDMI csatlakozós verzióra, mert a régi csak Scart csatlakozó van, amit nem kedvelek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem kell hozzá felvétel opció, elég ha rádugja, viszont nem mindegy, hogy milyen eszközt. a Pendrive-okkal baj van (jópárat nem is lát), az ajánlott a merevlemez. Normális esetben rádugás után rákérdez, hogy formázhatja-e. Különben nem NTFS-t fog rátenni, hanem ha jól emléxem EXT3-at. 

Csak az olyan boxokban fogja elmenteni oda a téka tartalmakat, amelyekben nincs belső merevlemez, ilyen a kicsi Caon. 

Maga a mentés pedig a "lekérem" menüvel lehtséges, ezesetben letöltni és onnan nézheted.

Ha viszont rendelsz hozzá felvétel opciót, akkor le fogják cserélni belső merevlemezesre, amire meg hiába dugsz rá külső vinyót, onnan csak média tartalmakat tudsz majd lejátszani. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozom az elöttem szólóhoz:)

Mindenképpen javasolt a hibabejelentés, mert ez valóban bosszantó tud lenni. Lehet kérni a cseréjét és szerintem a hibaelhárító maga is ellenőrizni fogja, hogy az új eszköz ne produkáljon ilyen hibát:)

Üdv:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha lehetőséged van akkor Kaont kérj, ma érkezett frissítés elég jól sikerült, már csak pár apró betegsége van, de sebessége elfogadható.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Huawei vagy Kaon, ami éppen van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most