Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

961 válasz erre a kérdésre

Még egy kérdésem lenne. Az normális, hogy felvétel közben csak az a csatorna nézhető, amit éppen rögzítek?

Két koax van az STB-be kötve? Ha igen akkor a két felső csatlakozóra?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Az hiba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Még egy kérdésem lenne. Az normális, hogy felvétel közben csak az a csatorna nézhető, amit éppen rögzítek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát... ez nem jó hír. :smileyfrustrated: Pedig bíztam benne, hogy van rá megoldás. Akkor marad a családi vita a tv előtt, ha bele akarok nézni egy felvett műsorba, de az asszony meg ragaszkodik a kedvenc sorozatához... :smileyhappy:

Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

SAT TV előfizetésem van, amihez Huawei EC2218SS készüléket kaptam.  A készülék belső HDD-re szépen felveszi és le is játsza a felvett műsort. Viszont hiába látom a számítógépemen hálózaton keresztül a felvett műsort (.tts fájl), a Windows Media Player nem hajlandó lejátszani.

Milyen lejátszó programmal tudnám megnézni ezeket a fájlokat?

Semmilyennel, titkosítva van a felvétel az stb-n.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

. Megszüntetjük a Globe, Speak!, Movie, Kids, Kids Plus, Filmbox és Delta kiegészítő minicsomagok értékesítését. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Delta és Pulse telljesen meg fog szünni , tehát Január 6tól leszerelik aki eddig nézte . Megrendellni sem lehet tovább .
Globe , Kids , Speak azoknak lesz elérhetö Január 6.a után is akik eddig is elöfizettek rá , de új megrendelést már nem vesznek fel rá .
Az hogy mien összetételben lesznek új mini csomagok azok Január 6.án kiderülnek .

Honnan veszed a Delta teljes megszünését?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Delta és Pulse telljesen meg fog szünni , tehát Január 6tól leszerelik aki eddig nézte . Megrendellni sem lehet tovább .
Globe , Kids , Speak azoknak lesz elérhetö Január 6.a után is akik eddig is elöfizettek rá , de új megrendelést már nem vesznek fel rá .
Az hogy mien összetételben lesznek új mini csomagok azok Január 6.án kiderülnek .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem egyre gondoltunk ;-)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Deltát nem hiszem, arra is lezárás van írva. :)

Akkor miért lehet rendelni most is? Az írásom nem a januári rendelésről szól, hanem hogy akinek van annak lesz utána is.

http://www.t-home.hu/lakossagi/tv/minicsomagok

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Deltát nem hiszem, arra is lezárás van írva. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A delta az lesz januártól is. Pulse azviszont nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A deltára most is előfizethetsz, nem kell semmit várnod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Értem és ez jó is van igy , majd Január 6.án kiderül mien mini csomagok lesznek mien áron , engem a Pulse mini csomag hiánya zavar , mert már nem rendelhetem meg . Épp amikor megszerettem volna rendelni már nem lehetett . A Delta mini csomagomra meg azt monda az ügyfélszolgálatos , hogy az is megszünik Január 6.án , majd aznap telefonáljak be és tájékoztatnakn, hogy azon csatornák hova kerültek és ha érdekel akkor mehet tovább az új csomagban . A zene csatikra leszek én kiványcsi jobban mik maradnak és mien áron .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha most úgy is változtatnak én nem bánnám, ha a HD csatik mondjuk 200-tól lennének. Nekem ez a visszafelé dolog nagyon nem jött be.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Csak a felvevő eszközzel lehet lejátszani. Tehát másik boxon sem azthiszem. Nekem a TV is ilyen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

SAT TV előfizetésem van, amihez Huawei EC2218SS készüléket kaptam.  A készülék belső HDD-re szépen felveszi és le is játsza a felvett műsort. Viszont hiába látom a számítógépemen hálózaton keresztül a felvett műsort (.tts fájl), a Windows Media Player nem hajlandó lejátszani.

Ha jól tudom,csak a stb-vel lehet lejátszani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Travel és a Cartoon Network csatornák már az új minicsomagokban lesznek.

Az új minicsomagokat az indulás előtt 30 nappal NEM kötelező bejelenteni mert hátrányosan nem érinti az ügyfeleket,rá ér később a következő ÁSZF változáskor bejelenteni.

Csak az értékesítés zárul le. A jelenlegi minicsomagok továbbra is nézhetőek Január 6. után is, egészen addig amíg át nem vált az ügyfél valamelyik új minicsomagra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
A nemrég megjelent ÁSZF ben nem emlitik hova kerül a Travel és a Cartoon Network csatorna és a megszünt mini csomagokról sincs benne emlités . Ha 1 hét múllva új ÁSZF et adnak ki , amiben benne lessznek az új minicsomagok akkor minek kelett kiadni ezt . Ha nem lessz új ÁSZF akkor várhatunk Janúár 6ig hogy lesze mini csomag vagy minden bukik a bövitett HD kinálat miatt .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ugyanez a hiba volt nálunk is, cserélték Kaon STB-re és azóta mennek a felvételek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most