fidelia

Webmail

Kérdés

Két témában kérdezek.

Az egyik: hogy lehet, hogy minden reggel a t-online webmail oldallal kell kezdenem, mert amit én NEM-spam-nek minősítek már tizenezredszer, holnap ismét a spam folderben találom (és fordítva: ami általam spam, az mégis az inboxba jön) ez más, nem-fizetős szervereken simán működik.

A másik:  hogy fordulhat elő (már harmadízben), hogy kéretlen reklámot kapok direkt a t-onlie címemre? Reméltem, hogy a fizetett szolgáltatással ezek mellőzését is várhatom...

(más email címeimről átirányított levelek esetében egy szavam sincs :) az más...)

Köszönöm előre is - szép vasárnapot és további jó munkát kívánok

régi ügyfelük

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

273 válasz erre a kérdésre

Ismert hiba tud róla a cég

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt Fórum!
 Egy hétig kórházban voltam és gondolom addig rengeteg üzleti és reklám témájú szemét landolt a postaládámban. Kitörölgetni persze nem állt módomban. Haza jöttem (be sem volt kapcsolva azalatt a PC.-m) és a levelezőm   a  Mozilla  Thunderbirg  tök süket!  Jelszót kér de nem fogadja el az 1 éve használt jelszót.  Sem fogadni sem küldeni nem tudok egy néhány barátomnak és egy hete már itthon vagyok. Tömegével soha nem küldök emailt csak kapok kéretlenül főként reklámokat.  Kérem segítsenek hogy mi a teendő. üdv. Sándor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Természetesen konkrétabban semmit nem mondtak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm szépen.Még dolgoznak a müszakisok a problémán.Ezt mondták.Reméljük jo lesz majd.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Remélhetőleg tudnak róla, de az nem a hibabejelentő.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, zoli62 írta:

Beszéltem a müszaki csoporttal, nem is tudnak ilyen hibáról....

Pedig többen is jeleztek hasonló hibát. Valaki csak tud róla a cégen belül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

B ejelentettem nekik hátfőn vagy kedden ezt az egész hibarendszert windowslive.com,indamail,freestart stb.nem lehet webes felületről emailezni.De mindig azt mondja a műszaki osztály hogy a hiba elháritása folyamatban van.türelmet kérnek.Felhasználónevet jelszót megadtam nekik.Kb mennyi időre tehető hogy meggyógyul az egész?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen.Android telefonon az outlook alkalmazás irt furcsa betükkel.A a webesen az outlook.com ban normális,betükkel érkezett meg.Milyen hibárol nem tudnak?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Beszéltem a müszaki csoporttal, nem is tudnak ilyen hibáról....

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen,köszönöm.De a karakterek furák,ahogyan megjelent.fura betüket ir.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
9 órája, Márffy Magdolna írta:

Letöltöttem a thundenbird levelezőprogit.Azzal az indamailes és freestartos és gmailes cimekre elmegy t-onlineon keresztül,viszont a windowslive.com cimre nem ment át,de hibaüzenetet nem irt ki a levelezőprogram.Na ez most miért van?

@Márffy Magdolna

Gyorsan beállítottam egy Thunderbird klienst én is a @t-online.hu címre, a @windowslive.com címekre küldött e-mail sikeresen megérkezett (legalábbis nálam működik), viszont automatikusan a "Levélszemét" mappába kerül az Outlook felületén.

Esetleg nem lehet, hogy esetedben is a címzettnél a "Levéleszmét" mappába került?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elküldöttek között van a loevél a windowslive.com os cimre,nem jött vissza semmi.De a cimzett még nem kapta meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Letöltöttem a thundenbird levelezőprogit.Azzal az indamailes és freestartos és gmailes cimekre elmegy t-onlineon keresztül,viszont a windowslive.com cimre nem ment át,de hibaüzenetet nem irt ki a levelezőprogram.Na ez most miért van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jajj ez megnyugtato.Köszönöm szépen.Akkor nálatok sem megy indamailre freestartra,gmailre stb.Jo akkor várok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Márffy Magdolna

@Caligin is letesztelte, nála sem megy, így csak azt tudom mondani, hogy várj még egy kicsit, a problémád nem egyedi, így biztosan dolgoznak a javításon. Addig is próbáld ki az Outlook levelezőprogramot beállítani a webmail kiváltására.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Remélem nme tartanak virusküldönek vagy spam küldönek..Mert nem szoktam.Mondták hogy változtassak jelszot,de nem akarok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A t most lekapcsolta,az smtp szürést igy most magamak tudok mailt küldeni a gmailre,de indamail.freestartra windowslive.com ra továbbra,sem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem tiltódsz le, legalábbis emiatt biztos nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jo.Igy nem tudom.Majd holnap egy hozzáértö megnézi.De az remélem nem lehet hogy valamiért azingyenes email felülerekröl is letiltodom?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Márffy Magdolna

Egyszerű szöveges "felület" ahol egyszerű szöveges utasításokat lehet adni az operációs rendszer parancsértelmezőjének. Windowsban a cmd vagy másnéven a command.com, Linuxban a terminál.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Buta vagyok ehhez.Mi az hogy parancssor?Hogyan kell?Mit hová kell irni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Outloockal is elmegy, úgy tudom, de azt nem teszteltem le.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 perce, Márffy Magdolna írta:

Indamail freestartra windowslive.com ra miért nem érkezik meg?A fenti gmailes hibaüzenetet küldi az inda freestart windowslive.com ra is.A telekomos kérdrzte hogy nem virusod e a gépem.Nem.rendszeresen karban van tartva.Norton van rajta.Szakember is ellenörzi.

Letesztelem windowslive.com címmel is. Telekom webmail felületről küldve szintén nem érkezett meg, viszont parancssorból igen.

Nem nálad van a hiba. Ahogy @btz is említette, valószínűleg szolgáltatói körben felmerülő probléma lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Indamail freestartra windowslive.com ra miért nem érkezik meg?A fenti gmailes hibaüzenetet küldi az inda freestart windowslive.com ra is.A telekomos kérdrzte hogy nem virusod e a gépem.Nem.rendszeresen karban van tartva.Norton van rajta.Szakember is ellenörzi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez érdekes. Webmail felületről nekem sem érkezik meg a gmail-es címre. Viszont parancssorból a bejelentkezési azonosítókkal sikerült.

set address=mail.t-online.hu from=xxxxxxxxxxxx@t-online.hu password=xxxxxxxxxx \
port=465 start-tls=tls-only user=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

send to="xxxxxxxxxxxxxxxxx@gmail.com" subject="teszt" body="Proba"

email.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most