Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Webmail


fidelia

Kérdés

Két témában kérdezek.

Az egyik: hogy lehet, hogy minden reggel a t-online webmail oldallal kell kezdenem, mert amit én NEM-spam-nek minősítek már tizenezredszer, holnap ismét a spam folderben találom (és fordítva: ami általam spam, az mégis az inboxba jön) ez más, nem-fizetős szervereken simán működik.

 

A másik:  hogy fordulhat elő (már harmadízben), hogy kéretlen reklámot kapok direkt a t-onlie címemre? Reméltem, hogy a fizetett szolgáltatással ezek mellőzését is várhatom...

(más email címeimről átirányított levelek esetében egy szavam sincs :) az más...)

Köszönöm előre is - szép vasárnapot és további jó munkát kívánok

 

régi ügyfelük

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 273
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

tisztelt Fórum!

Megint
önökhöz fordulok,mert a t-onlineos webmail felületről küldtem emailt magamnak az outlook.com-on lévő ******@windowslive.com os email cimemre.Az egyiket négyórája küldtem,a másikat kétórája.S nem érkezett meg a windowslive.com-ra.Irtam az answers.microsoft .com segitségnek,de nem válaszoltak.Érdekes hogy az ingyenes email szolgáltatóktól megérkezik minden email nekem.Ha indamailről küldöm a gmailre vagy outlook.com-ra (windowslive.com) vagy freestartra,meg forditva is bárhogyan minden megérkezik.A telekom webmailről küldött dolgokkal van baj.Jeleztem nekik,de még nem történt semmi sem.Mit tegyek?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adat
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ezt a hibaüzenetet irja ki nekem a telekom webmail felülete,ha a t onlineos email címmel küldök leveleket a gmailre,illetve indamailes,freestartos,windowslive.comos email cimekre.Jeleztem a 1412-n,de azt mondják hogy még dolgoznak rajta.Mi ez?Mit jelent? Már néhány napja ezt csinálja.Több napja jeleztem,de még mindig az a válasz,hogy dolgoznak rajta.Eddig gmailre tudtam küldeni,most már oda sem.

This is the mail system at host mail-outd.mail.t-online.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

                   The mail system

< ******8@gmail.com>: host gmail-smtp-in.l.google.com[66.102.1.27] said:
    552-5.7.0 This message was blocked because its content presents a potential
    552-5.7.0 security issue. Please visit 552-5.7.0
    https://support.google.com/mail/?p=BlockedMessage to review our 552 5.7.0
    message content and attachment content guidelines. iu2si1162754wjb.280 -
    gsmtp (in reply to end of DATA command)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adat
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 órája, Márffy Magdolna írta:

Letöltöttem a thundenbird levelezőprogit.Azzal az indamailes és freestartos és gmailes cimekre elmegy t-onlineon keresztül,viszont a windowslive.com cimre nem ment át,de hibaüzenetet nem irt ki a levelezőprogram.Na ez most miért van?

@Márffy Magdolna

Gyorsan beállítottam egy Thunderbird klienst én is a @t-online.hu címre, a @windowslive.com címekre küldött e-mail sikeresen megérkezett (legalábbis nálam működik), viszont automatikusan a "Levélszemét" mappába kerül az Outlook felületén.

Esetleg nem lehet, hogy esetedben is a címzettnél a "Levéleszmét" mappába került?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...