jani44

HD adás

Kérdés

Mikor lesz HD minőségü az Ózon, ill. Life csatornák vétele?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

248 válasz erre a kérdésre

Annyival kiegészíteném még az előző hozzászólást, hogy ha bővebbet tudunk majd a két csatorna bekerüléséről, arról elsőként értesítünk titeket! :smileyhappy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Igyekszünk minél jobban kielégíteni az ügyféligényeket és folyamatosan egyeztetünk a szolgáltatókkal, műsorszórókkal. Amennyiben változás történik a csatornakiosztásban, arról az Előfizetőket a számlalevélben és az Általános szerződései feltételek módosulásában fogjuk tájékoztatni.

Ezt a szöveget nagyon ismerjük!Lehetne egy kicsivel konkrátabban,mivele 2015.03.05 indult a két csatorna HD terjesztése,és azt is tudjuk,hogy a Origó érdekeltségéhez tartozik ,és azt is tudjuk,hogy a Origó meg  Telekom leány vállalata.A Telekom fórum ugye a Telekom-é,akkor csak lehet felkelenne keresni a illetékest aki érdemi információval szolgál ,és itt megosztani.:smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Igyekszünk minél jobban kielégíteni az ügyféligényeket és folyamatosan egyeztetünk a szolgáltatókkal, műsorszórókkal. Amennyiben változás történik a csatornakiosztásban, arról az Előfizetőket a számlalevélben és az Általános szerződései feltételek módosulásában fogjuk tájékoztatni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Két opció lehetséges.

Nem kaptak körlevelet az ügyintézők az Ozone és Life Network HD-ról.

Másik opció üzleti titok és addig ezt kell írni :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Sajnos pontosabb információval nem rendelkezünk. Amennyiben lesz bővülés, akkor a szokásos módon, tájékoztatjuk az Ügyfeleket.

Szia Kitti,tudom,hogy hivatalból eszt kell írnod,de kb mikor jövőhét utána való hét ,jövő hónap nekem ennyi is elég lenne. Nekem csak sejtésem van valamelyik kedden.:smileywink: :smileyvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Biztos engedett az árból ez a szuperszónikus csatorna. Egy kicsit berezeltek, hogy júliustól nem az első programhely az övéké. Hiszen az összes kábelszolgáltatót lefizették, hogy az 1. helyen legyenek, de ennek vége. Gondolom ez is közrejátszott abban, hogy újra nézhető lesz HD-ban. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Minden digitális platformra visszakerült a Családi+HD csomagba! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Attila az még nagyon messze van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amit az Ozone és Life-ról írtam az belső információ volt és de publikálható volt kifele. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mondjuk érdekes, hogy pont fura, hogy a saját csatornájukról van szó és forgalmazzák már HD felbontásban (mondjuk akkor nem tudom hova vagy kinek, bár ha más szolgáltatónál hamarabb megjelenik a kínálatban az Ozone és Life Network HD-ben, az szerintem marha ciki), akkor hogyhogy saját magukhoz nem került még be?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Örülök a hírnek, mert az RTL Klub HD része volt a Családi+HD csomagnak és az nem volt teljes az elmúlt hónapokban a legnézettebb kereskedelmi adó nélkül. (A nézettségi adatok azt mutatják, hogy van azért az RTL Klub kínálatában nézhető műsor is, nem csak a Barátok közt). Bíztam a megegyezésben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

IPTV valószínűleg a 158. programhelyen lesz! :)

RTL KLUB HD.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ez a donci nem kispályás...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valószínű az, aki a feliratot készítette - mint sokan mások - Retekklubnak becézi a csatornát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A júliusi ÁSZF szerint csak a családi+HD-ban lesz elérhető, de elvileg ez szembemegy a július 1-től érvényes médiatörvénnyel. Úgyhogy kíváncsi leszek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Erre szokták azt mondani hogy néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha nem jelented, ne várd hogy öngyógyuló módon kijavítja magát az adás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Sajnos pontosabb információval nem rendelkezünk. Amennyiben lesz bővülés, akkor a szokásos módon, tájékoztatjuk az Ügyfeleket.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jah kis szolgáltatónál meg már megy...

Link

Link 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Annál szomorúbb, hogy a Telekomtól mégcsak nem is reagálnak a témára. Jó ez a fórum,ha így megy tovább hamarosan az előzö fórum sorsára jut.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Köszönöm a magas röptü, kimerítő választ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Infó az Ozone és LifeNetwork HD-val kapcsolatban!

"Egyelőre nem várható a bevezetésük. Várható időtávról nincs infó."

:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Likoltam, különös tekintettel az ATV-vel kapcsolatban!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves fórumozók!
Érdeklődnék, hogy a HD adásoknál a teletex felirata stimmel, vagy több mp.csúszás tapasztalható?
Másik szolgáltatónál bizony használhatatlan.D....
Köszönettel várom tapasztalotokat mert sajna szükségem lenne rá. 

Néztem egy darabig, annyi tűnt fel,hogy túl gyorsan jön a felírat,még nincs is egy adott jelenet de a szöveg már meg is jelent hozzá!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem kötelező előre bejelenteni,ha egy csatorna visszakerül a kínálatba,nem is szokás,rá ér utólag is!

Lépj az RTL Klubra, nyomd meg az infó gombot utána válaszd az egyéb időpontokat, és ott lesz az RTL Klub HD is!

Mivel a csatorna nincs még belistázva,ezért nem is fogod megtalálni a csatornák között, és a komplett epg sem fogod látni,amíg nincs berakva.

Megerősítést az oldal vezetőjétől nyert,mivel megkérdeztem...de ezt se keresd mert privátba van lekommunikálva, elégedj meg ennyivel!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Édes istenem...

Link

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most