jani44

Csatornakiosztás változás 2016. Január 5.-től.

Kérdés

Nagy csönd van a januári változásokról. Máskor ilyen időtájt már vannak fülesek. Jó lenne 2-3 HD csatorna bővítés, hogy többről ne is álmodozzak. Tud valaki róla?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: jani44

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

85 válasz erre a kérdésre

Már többen írtátok az eurosport2 kivételét, én is ezt savallom, hiszen a német bajnokságot csak ezen a csatornán tudjuk nézni!  Igaz egy plusz csomagot előfizethetek, havi 1800 Ft-ért, amibe áttették az eurosport2-t. Lehet, hogy tévedek, de egy kis üzletpolitikát látok az új csatornakiosztásban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

HIába, fejlődik az aszf ha senki sem figyeli.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Roli82 köszi az infot :) 

viszont a BBC Entertainment miatt sírok :(, nagyon szerettem rajta jó néhány sorozatot (pl. Dr. Who, Silent witness, a kosztümös regények adaptációit) + műsort (Chatty Man). 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De aki az eurosport2 miatt fizetett elő csak, az mehet. ☺

Nem mehet kötbérmentesen, ugyan is az ÁSZF-ben és minden számlán szerepel egy olyan kitétel,amit szerződés kötéskor megismertél és elfogadtál.

"Csatornakiosztás  szerinti  csatornák,  kínálatban  történő szerepeltetésének vállalt időpontját XY. napjában határozzuk meg."

Tehát XY ideig garantálja,hogy szerepel a csatorna, s mivel Te szerződéskötéskor elfogadtad ezt, ezért nem jó hivatkozási alap, hogy Te csak amiatt az egy csatorna miatt fizettél elő , ez nem csak itt van így hanem a többieknél is. Ha ez olyan könnyen menne, akkor mindenki vándorolna ide-oda. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Aki többek között az Eurosport 2 miatt fizetett elő, az hova is mehet?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Szerintem nem, mert a havi díj nem változik, illetve amennyi kikerül annyi be is kerül. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor te nem mondhatot fel a hűség szeződést :-)

Ha jól értem akkor most lehet bontani a hűséget?

Valójában minden szerződésmódosítást jogod van elutasítani amely két utat követhet:

1. pár napon belül megszüntetheted a szolgáltatást, de ha sokáig vársz, akkor már nem, olyan ez mint a fellebezés, időhöz kötött dolog.
  2. szolgáltató vállalja hogy a régi - számodra kötött - utón/módon biztosítja tovább a szolgáltatást - amelyet ez esetben kétlek.

Így mivel a szolgáltató egyoldalú szerződést módosít, van talán 6-15 fogalmam sincs hány napod, hogy erre hivatkozóan felmondj. Legalábbis ez a jogi útja a dolognak... tény hogy sok helyen ebbe belekötnek nem veszik figyelembe, aztán jön a jogi út, ahol így vagy úgy de igazat adnak a felhasználónak csak hát mire annak meg eredménye van lejár a hűségidőd :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Szerintem nem, mert a havi díj nem változik, illetve amennyi kikerül annyi be is kerül. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, ezúttal számomra semleges a változás 

Akkor te nem mondhatot fel a hűség szeződést :-)

Ha jól értem akkor most lehet bontani a hűséget?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, ezúttal számomra semleges a változás (Roli82, köszi az infót!). egyedül a Discovery World fog hiányozni, de igazából bőven elleszek nélküle, no meg a BBC Earth, Discovery DTX valószínűleg bőven kárpótol érte. a többi számomra eddig is felesleges töltelék volt, ezek hiánya fel sem tűnik majd (annak idején a BBC Entertainment-en néztem párszor a Doctor Who-t, gyerkőc meg évekkel ezelőtt a Kika-t, a többinél csak bosszankodtam, miért foglalnak memóriahelyet :D)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

akinek kell eurosport 2 simán előfizet rá de a HD verzio hiányzik leginkább mint a SD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

azért a youtubon minden nincs fent mint pl a vh1 classicon is szokott menni klippek többsége ami nagyon ritka

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igazad van. Nem is tudom hogy tud valaki még lineárisan zenét halgatni? Felénk is már évekóta hétvégi buli/céges buli/esküvő mind a Youtuberól megy. Van úgy hogy mondjuk valmihez hangulatom sincs, akkor nem fogom azt halgatni egy lineáris tv adón. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valami zene csomagot igazán csinálhatnának mint ami volt pulse mtv dance, hits, rocks, vh1 classic, 1 musik chanel, hit channel csatornákkal!

Ilyen van. Youtube-nak hívják:DDDD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valami zene csomagot igazán csinálhatnának mint ami volt pulse mtv dance, hits, rocks, vh1 classic, 1 musik chanel, hit channel csatornákkal!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoloka1984
elírás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én viszont szívesen nézem télen a síugrást.... Egyébként bekerül a nagyvilág csomagba, ha jól emlékszem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Eurosport2 csatorna kivétele nagy érvágás.

Már akinek, számomra csak egy felesleges csatorna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Eurosport2 csatorna kivétele nagy érvágás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagy érvágás az Eurosport2 kivétele a Családi csomagból. Lehet valamiféle publikusnak mondható indokot írni? 

Bizony nagy érvágás az ES2 kivétele. Magyarországon sokan szeretik a német labdarúgást, és azon belülkülönösen  a Bayern Munchent játékát nézni. ****sport szindrómát érzek e lépés mögött is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Más szolgáltató terméke

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt sajnos nem közlik még az alkalmazottakkal sem,nem hogy az előfizetőkkel. :(

De általában az van,hogy a csatornával kötött szerződés valószínűleg lejár és az Eurosport  több pénzt kérne érte amit a Telekom nem vállal be,mert ha bele megy akkor lehet árat kéne emelnie, az meg sokaknak nem tetszene és ezt elkerülve inkább kiveszi,persze ha meg tudnának egyezni akkor vissza kerülhet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagy érvágás az Eurosport2 kivétele a Családi csomagból. Lehet valamiféle publikusnak mondható indokot írni? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a tájékoztatást, csak azt sajnálom, hogy a Life, ill. Ózon csatornák HD változata nem szerepel a listán. Talán megérem még ezt is egyszer.

Azokat én is hiányolom. :/

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Addig örüljünk amíg hírek szivárognak és nem a gáz, mert az már gáz :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most