jani44

Csatornakiosztás változás 2016. Január 5.-től.

Kérdés

Nagy csönd van a januári változásokról. Máskor ilyen időtájt már vannak fülesek. Jó lenne 2-3 HD csatorna bővítés, hogy többről ne is álmodozzak. Tud valaki róla?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: jani44

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

85 válasz erre a kérdésre

Nem tudom ezt most mire írod. Én a mibe fér belére írtam az árral kapcsolatban.  " belefér-e áremelés nélkül vagy nem

Én is előfizettem rá és csak 1440-et fizetek, tesóm meg 1620-at. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello joco, a Speak! helyett már kb. egy éve csak a Nagyvilág van. ha neked még Speak!-ed van, a teljes megszüntetésig megtarthatod, de újonnan már csak a Nagyvilágra fizethetsz elő. így szerintem már tuti nem bővítik :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Minimax,Megamax,Nickelodeon,Disney Channel nem elég?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az TV szolgáltatás egyre kaotikusabb állapotba kerül...miért nem lehet a mese csatornákat betenni a családi csomagba? Ezek a csatornák nélkül mitől családi csomag? Egy család akkor család ha van min.1 gyerek aki mint köztudott szeret mesét nézni...valamit alkossanak már mert ha ez így fog menni akkor vissza megyünk a korábbi TV szolgáltatóhoz...olcsóbb is és több csatorna is van...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha már árak, akkor emlékeztetőül a nyűgöm az Eurosport 2 "megvonása" volt, amit 1800 Ft-ért érhetsz el a MT-nál idéntől. Azaz 7300 Ft-nál áll meg a mutató. S a két ES-hoz sztem nem is tudsz olcsóbban hozzájutni itt, mint az a 7300 Ft, mert nincs csak sport csomag.

Ha már ár.

s persze 7300-ért sem kap(na) az ember fia ES2 HD-t, csak SD-t.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az ár kérdés is, belefér-e áremelés nélkül vagy nem.

Általad említett: 56 sd + 29HD = 6890.-Ft (infó csatival)

Telekom Családi+HD 5500.-Ft = 64sd  + 22HD (Bónusz + Helyi Tv- vel)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
is pótlás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2015. november 16., Attila70 írta:

Azért azt nem kell elfelejteni, hogy csatorna tulaj változás volt. Te sem én sem tudjuk, hogy pl: árban volt-e változás. Az meg semmit nem jelent, hogy mondjuk más szolgáltatoknál lesz-e vagy nem, hiszen lehet nekik még érvényes szerződésük van ami csak mondjuk egy év múlva jár le. Van már hasonló eset egy másik szolgáltatónál aki most kötött velük szerződést.

Látod, a **-nek eddig nem volt, de megérte, hogy legyen. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Más szolgáltató terméke

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jé, a **-******* szerint meg van igény az Eurosport 2-re, sőt HD-ban is.

Ott elég megvenni a Családi+HD-nak megfelelő előfizetői csomagot.

Hajrá, Magyar Telekom! (Cinikus emoticon helye)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
Más szolgáltató terméke

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

remélem változáskor nem marad 2 life network műholdason 1 csatorna leterhel 1 tp-t inkább rakjanak mást helyette

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet valamit tudni arról, hogy a Discovery World miért kerül ki a kínálatból?

A másik, hogy ha kikerült a Speak!-ből két csatorna és nem került be helyette semmi, akkor nem kellene az árát csökkenteni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem tartozik ugyan szorosan a 2016. eleji csatornaváltozásokhoz, de most olvastam hogy a Telekom az Origo-val együtt eladta a két tévécsatornát is. Eddig talán pislákolt némi remény, hogy a T a saját előfizetőinek majd csak fogja HD-ben is adni a saját csatornáját (Ozone).

Ezen legalább vannak olyan műsorok, amik igazán szépek lehetnének HD-ben, feltéve persze ha olyan minőségben készültek. Mondjuk pl. a Mo. madártávlatból nyilván olyan, meg a többi madártávlatos sorozat is.

(Amikor a Travel nyitott volt, megnéztem egy-két műsort, hát az katasztrófa volt. Igaz hogy az is SD csatorna, de a műsorok képminősége a VHS legalját is alig ütötte meg:( )

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2015. 11. 08., jani44 írta:

Nagy csönd van a januári változásokról. Máskor ilyen időtájt már vannak fülesek. Jó lenne 2-3 HD csatorna bővítés, hogy többről ne is álmodozzak. Tud valaki róla?

Ekkor: 2015. 11. 08., jani44 írta:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

ÁSZF benne van a változás nézd meg!

BBC Entertainment  kivonul europábol azért nem lesz arról nem tehet a t-home hogy megszünik a lokációja!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoloka1984

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

BBC Entertainment will close across Central & Eastern Europe from 1 January 2016.

We would like to thank the BBC Entertainment audience for their support, but as the roll-out of our new BBC channels gathers pace and certain carriage agreements come to an end in some markets, the channel is not sustainable across CEE markets. BBC Worldwide’s focus is on our new genre brands - BBC First, BBC Earth and BBC Brit.

Central and Eastern Europe remains a priority market for BBC Worldwide. We are continuing to invest in our presence across the region and recently launched our premium factual brand BBC Earth as a linear channel in Romania, Hungary and Slovenia.

BBC Worldwide has strong partnerships with local free to air broadcasters, Pay TV networks and digital platforms in the region. Many BBC programmes will continue to be seen through these providers in Central & Eastern Europe.

The channel will close in the following regions: Albania, Azerbaijan, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Czech Republic, Estonia, Georgia, Hungary, Latvia, Lithuania, Moldova, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, and Ukraine. Viewing of BBC Entertainment in UAE, Turkey, Israel and Western Europe remains unaffected.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kíváncsiságból ránéztem az általuk érvként hozott BBC Earth-re, jónak ígérkezik:D

Shows

Movies

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, tényleg, január 1-jétől nem lesznek elérhetőek a kelet-közép-európai régióban :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát a saját oldalukon is írják hogy a bbc bejelentette megszünteti adását

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zoloka1984

hol találtad azt az infot, hogy megszűnik a BBC Entertainment? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

megszünik a csatorna azért

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudja valaki, miért kerül ki a BBC Entertainment a választékból? Nemcsak a Speak-ből. S.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kizart, hogy ellentet lett volna hiszen masik bbc csatorna meg bekerult. Ami szinten magyaroknak szannak. Szinkronos.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

koszi a valaszt! :) anno mar volt par eve hogy kikerult,bizom benne hamarosan visszaadjak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Halandó előfizető nem foglya ezt megtudni. Általában valami nézet eltérés nem közös érdekek a csatorna és a cég közt. Esély mindenre van volt már példa kikerülő csatornára ami pár hónappal később vissza került. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Miért kerül ki a BBC entertainment csatorna még a fizetős szolgáltatások közül is???

A speak minicsomagot csak emiatt fizettem elő...

van rá esély hogy bent maradjon? A telefonos ügyfélszolgálat azt mondta többen is jeleztük már,hogy szeretnénk továbbra is ezt a csatornát.

üdv.

Szisz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyon sajnálom, hogy kikerül a BBC Entertainment csatorna a Filmvilág minicsomagból, és januártól egyáltalán nem lesz lehetőség nézni, legalábbis Telekomnál nem. A legkevesebb, hogy a minicsomag le lesz mondva, de gondolkodom az egész Magenta 1 csomag lemondásán is, "borítom" mind a 4 előfizetést. Valószínű nem érdekli őket, de remélem minél többen lesznek akik reklamálnak miatta, hátha...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most