szaboadam

Online önkiszolgáló - mobil előfizetés

Kérdés

Üdvözlet!

Remélem megfelelő helyre íróm ezt a hozzászólást, de azt hiszem a témához ez a topic áll a legközelebb. A weboldalt böngészve a Lefedettség  menüpont információira (is) kíváncsi voltam. Ugyan megtaláltam, amit kerestem, de felmerült bennem, hogy most, amikor az oldal egyébként is átalakítás alatt áll, nem lehetne-e átalakítani az oldalon szereplő pdf fájlokat egyetlen interaktív, - esetleg különböző színekkel is "ellátott" - térképes felületté. Most, hogy immár a 4G hálózat elérhetősége is egyre kiterjedtebbé válik, szerintem ilymódon jobban áttekinthetőbbé válnának egy adott földrajzi terület hálózati jellemzői (elérhetőség, és sebesség). Természetesen tudom, hogy ezek csak "becsült", tájékoztató jellegű adatok lennének, de informatívabbnak találnék egy ilyen megoldást a jelenleginél.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

502-es egyrészről lehet túlterheltség miatt, másrészt cookie vagy más megkeveri a user gépét. Legközelebbi esetben próbáld meg inkognitó módban elérni az adott URL-t.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most, hogy immár a 4G hálózat elérhetősége is egyre kiterjedtebbé válik, szerintem ilymódon jobban áttekinthetőbbé válnának egy adott földrajzi terület hálózati jellemzői (elérhetőség, és sebesség). Természetesen tudom, hogy ezek csak "becsült", tájékoztató jellegű adatok lennének, de informatívabbnak találnék egy ilyen megoldást a jelenleginél.????

GuL

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hali! Kíváncsiságból beléptem a készülékekhez, nálam nincs semmi gond. A rendelést azért el tudtad indítani? Érdemes még a böngészőt frissíteni, újraindítani, sütiket törölni. Próbálj ismét belépni. Hátha ezek segítenek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Feldolgozási hiba meg 502-es hibakod, egyszerűen katasztrófa az oldal, nagyon lassú.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kíváncsivá tettél, és megnéztem.

Valóban könnyű megtalálni egy adott település lefedettségét.

Biztosan ezért nem interaktívabb, mert már így is 70 valahány % az LTE lefedettség kültéren, ezt nagyon nem kell magyarázni :smileyhappy:

De igazad van, az elmúlt időszakban nagyot fejlődött az oldal, jó lenne, ha az elavult pdf-ek lekerülnének, már csak azért is, mert nekem meg sem nyílt Firefoxban :smileytongue:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De ha a számláidat látod, ezek szerint be tudsz lépni a jelszóval (akkor a jelszó, amit használtál, jó). Én is megnéztem a sajátomat, nekem simán belép, és nem csak a számláimat látom. :-) Szerintem próbáld meg újra, hátha csak időszakos volt a gond.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Webshopal volt egy nagyobbacska hiba,amit már javítottak azóta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem működik rendesen. Nem lehet hogy a számlád fizetésével elcsúsztál? Akkor szokták korlátozni az online funkciókat... ha rendben vannak a számláid, akkor érdemes lenne jelezned nekik a problémát, mert akkor tényleg gáz van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mi történik a honlappal? Tegnap előtt még minden működik rajta, am már csak a számláimat tudom megnézni és semmi mást.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most