Kérdés

Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

728 válasz erre a kérdésre

Kedves úgy látom, a link alapján, hogy a Te esetedben az 1090 Ft-os ár az érvényes a Domino Net Plusz S internet csomagra. Ez azért lehet, mert alapesetben olyan díjcsomagod van, amiben nincs internet szolgáltatás. Ezen a linken valóban kétféle ár van: "Még több netre van szükséged?" illetve "Nincs még net a díjcsomagodban?" Ha átkattintasz a 2. mondatra, akkor ott is az 1090 Ft-os ár van az S-es csomagra. Úgy tudom, h 30 napra szól, a bekapcsolás napjától számítva. Egyébként az oldalon azt is feltüntették, hogy az M-es csomag egy hónapig csak 190 Ft (jó, hogy utána több, de legalább kipróbálhatod, én is ezt tettem).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Erre a weboldalra lyukadtam ki ahol megtaláltam az akciós csomagokat. Azonban ha rámegyek a megrendelés gombra akkor '404 a weboldal nem található' :/

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hali, nekem megy a hivatkozott oldal, IE-ben is Firefox-ban is. Azóta megy Nálad is?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam nem ment tegnap este 404 es hiba volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hú, most nézem, hogy a megrendelemre mentél, és úgy kaptad a hibát! Sorry, akkor ez nálam is hiba. :-) De az oldal írja még, hogy SMS-ben is meg lehet rendelni, pl. a +NETPLUSZM szó a 1430-ra. Így is próbálhatod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jogos jogos köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a figyelmeztetést, hogy akciós. Azonban elolvastam a kisbetűs tartalmat és az van oda írva, hogy Február 1. lesz. Gondolom ezért nem lehet weben megrendelni...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@HendRoox

de itt 2014. február 1-je van, ami már elmúlt egy ideje... vagy vmit félreértek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Domino kártyás vagyok, és eddig semilyen mobilnetem nem volt. Ma rendeltem meg a Netplusz S mobilnet  csomagot és így akkor ugye a drágábbat, -ami 1090Ft 30 napra- kaptam meg. 

Kérdésem, hogy mikor lesz érvényes és elérhető számomra az olcsóbb, a Netplusz S  690Ft-ért 30 napra?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak akkor ha váltasz olyan domino csomagra amiben alapból már van valamennyi mobilnet. Azt hiszem Dominonál talán csak a surf ilyen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én Domino Aktívban vagyok. Így már akkor értem a dolgot, köszönöm szépen a gyors tájékozatást.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, ha olcsóbb netet akarsz, érdemes leváltanod a Domino aktívot Surf-re. Így már a kedvezményesebb áron kapod az időszaki díjas netet. Úgy tudom, két feltöltés között egyszer lehet díjcsomagot váltani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

A kérdésem, hogy lehet-e telefon előfizetés mellé net&roll mobil internetcsomagot kérni. Pontosan nekem van a munkáltatóm révén egy dolgozói kedvezményes telefon előfizetésem, és szeretnék társkártyás ne&t&roll S csomagot hozzá ugyanarra a kártyára, és ehhez még egy duo sim kártyát, hogy a táblagépen is lehessen internetezni ugyanazzal az előfizetéssel. Vagy fordítva is jó lenne: net&roll társkártya, és a duo net a telefon kértyáján.

Lehet ilyet?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

a Net&Roll az lényegében maga egy "különálló" előfizetés és díjcsomag, amihez mindenképpen sim kártyát kapsz. "További részletek" részt olvasd el a termékoldalon, ott kb. minden le van írva pontosan.

Meglévő telefon (értsd hang alapú) csomagodhoz kiegészítő opcióként kérhetsz netet (ezek a NetPlusz csomagok/szolgáltatások, lásd itt: T. Mobilnet). Hogy a dolgozós csomagodra rendelhetsz-e ilyen NetPlusz, vagy egyéb mobilinternetes megoldást, az jó kérdés, nagyban függ attól, mit enged a munkáltatód, mire szerződött a szolgáltatóval (és hogy veled hogyan tud elszámolni, ha extra dolgot akarsz).

A Társkártya csomagoknál mindig kell lennie egy kedvezményező előfizetésnek (ami legalább arany vagy platina szinten van, de jöhet mobil vagy otthoni oldalról is). De hogy itt a céges előfizetésed lehet-e ez a kvázi kedvezményező részedre, na az megint jó kérdés (ezt a cégedtől kérdezd, ha van ott valaki aki kimondottan ezzel foglalkozik, tudni fogja talán kapásból).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sziasztok. 

valaki tudna esetleg segíteni?

Egy előfizetéses díjcsomagban, a havidíjat, ami leszélhető, azt fel lehet használni plusz mobilnet vásárláshoz is? vagy akkor azt pluszköltségként fogja kiszámlázni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem plusz költség.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello! Valóban nincs benne a havidíjban a mobi vásárlás. Viszont a Kapcsolat Pontokból (ha vannak) tudsz a mobiloddal vásárolni. :-)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

köszi a válaszokat. :)

(Az a baj, hogy nem telefonálok sokat, inkább a net kellene, olyan díjcsomaj meg nincs :/)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rossz hírem van; nem Dominósként se tudok többet (igazi 4G-t) kisajtolni belőle. Max. 10M-val tölt le 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én Novemberben beszéltem az ügyfélszolgálattal

és konkrétan Februárra ígérték a 4G bekapcsolást

a dominósok részére !  (Most már nagyon várom!) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rossz hírem van; nem Dominósként se tudok többet (igazi 4G-t) kisajtolni belőle. Max. 10M-val tölt le 

milyen díjcsomagod van? Mert hiába mész fel az LTE hálózatra, a díjcsomagodtól is függ, hogy milyen max. sebességet kaphatsz (pl.: Move csomagoknál 10 Mbit/s a maximum, lásd itt)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi ! Hát ez a baj !!! Ha már reggeltől-estig reklámozzák a 4G-t 

akkor ne fukarkodjanak vele és tegyék elérhetővé mindenkinek 

vagy írják oda a "megjegyzés rovatba" ,hogy csak bizonyos 

feltételek teljesülése esetén... "gyújthatsz lámpát" -kellett  halgatni

már hónapok óta ...:-) 

Ezen még a versenyfelügyelet is lehet ,hogy jól elcsemegézne !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
iPhone 5 készülék, Domino előfizetés. LTE bekapcsolásakor "Mobil adat hálózat nem aktívalhato" üzenetet kapok.. Azt hallottam, dominóval nem lehet LTE-zni. Cáfoljon meg valaki kérlek!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Dominósokat Március 1.-től engedik fel LTE hálozatra az alábbi csomagokkal:

Domino Surf, Domino 5,Domino Web, Domino NetPlusz S, M, L, XL, XXL, Arany és Platina, Domino NapiNet, MIX, EcoSurf, EcoMIX, Fun, FunS.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most