Roli82

TV GO

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

570 válasz erre a kérdésre

Firefox

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Firefox

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt Cím !

Szeretném megkérdezni,hogy a Tv-GO jelenleg a Chome böngészöt nem támogatja.

Melyik böngészövel lehet jelenleg használni ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amióta lefrissült a crome nem megy a tvgo csak firefoxon meg exploreren edge-n működik!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Állítólag van már,de még mindig tesztelés alatt van,nem tudni,hogy mikor lesz elérhető...

Köszönöm.

Ez egyszerre jó hír meg rossz. 

Csak a TVGO miatt nem cserélném le a telefonomat, ugyanakkor bosszantó, hogy nem tudom kihasználni az új csomag adta lehetőségeket.

Remélem minél hamarabb kiadják. (majd jelentkezek béta teszternek :) )

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Eddig nem foglalkoztam különösebben vele, de miután váltottam Magenta1 csomagra, gondoltam kihasználom mobiltelefonon a korlátlan TV GO opciót. Akkor szembesültem a ténnyel, hogy WP-re (lumia 925) nincs TV GO alkalmazás. 

A kérdésem az lenne, hogy belátható időn belül várható előrelépés az ügyben, vagy lemondhatok erről az opcióról?

A választ előre is köszönöm.

Szia.

Állítólag van már,de még mindig tesztelés alatt van,nem tudni,hogy mikor lesz elérhető...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Eddig nem foglalkoztam különösebben vele, de miután váltottam Magenta1 csomagra, gondoltam kihasználom mobiltelefonon a korlátlan TV GO opciót. Akkor szembesültem a ténnyel, hogy WP-re (lumia 925) nincs TV GO alkalmazás. 

A kérdésem az lenne, hogy belátható időn belül várható előrelépés az ügyben, vagy lemondhatok erről az opcióról?

A választ előre is köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

A probléma ott van,hogy az iOS-t frissítetted a legújabb verzióra,amivel a TVGO alkalmazás nem kompatibilis.

Az új feltételeknek megfelelő megoldás kidolgozása folyamatban van . Türelem. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Miután az ipad-emen frissítettem az iOS -t 9-re nem kezdi el lejátszani a filmeket a TV Go app csak 5-ös hibaüzenetet küld.

De a 8-assal még ment.

Van valakinek vmi ötlete?

Az újra indítás és az újratelepítésen mát túl vagyunk...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Telekom előfizetők eddig is élvezhették a TVGO szolgáltatás előnyeit, külön előfizetési díj nélkül, azonban Szeptember 8.-a óta már mindenkinek elérhető az interneten havidíjú szolgáltatásként.

Megvásárolható a kisebbik, vagy a nagyobbik csomag bármely internethálózaton. A kisebbik TV csomag 23 a nagyobbik 38 csatornát tartalmaz illetve lehetséges csak a közszolgálati csomag igénybevétele is.

Részletek a https://www.tvgo.hu/ weboldalon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem az első alkalom hogy ilyen történik :)  2 napra rá a hozzászólásom után jelent meg ez a cikk. Így már érthető a viszolygás a csatornák részéről.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincs olyan hogy TVGO-t veszel TV előfizetés nélkül.

telekom-tv-mostantol-barkinek-a-neten

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

melyik böngészővel működik? crome firefox explorer nem megy egyikkel sem hiába telepítem a tvgo programot

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Regisztráltam TVGO-ra az e-mail címet meg kellett erősíteni, a levélben megadott linkre ráklikkelve ezt a választ kaptam:

"Sikertelen regisztráció!

A művelet átmeneti technikai probléma miatt nem sikerült. Kérjük, próbáld meg újra. (M260)"

Ez mi?

Előtte már sikerült összerendelnem az új IPTV előfizetéssel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pedig mégis fáj bizonyos tv csatornáknak a TVGO, ha a Telekomon múlna rég elérhető lenne az összes csatorna végül is ez lenne a T érdeke. 

Egyenlőre nincs olyan, de TVGO tervek közt van az is. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most nem értem amit írsz...

IPTV-t nem azért írtam, hogy IPTV kötelező mellé, hanem maga az, hogy a csatorna meg legyen véve előfizető által valamilyen TV előfizetés formájában.

Arra próbáltam rá világítani hogy amikor el indult a TVGO nagyon hisztisek voltak a tv csatornák és alig ment bele

Erre válaszoltam az előbb, hogy a TV csatornáknak nem sok köze van hozzá, mint ahogy ahhoz sem, hogy én hány boxot igényelek IPTV esetében pl. A Telekomnak fizetek azért, mert +1 boxot adnak (bérlem) + sávszélt igényelek a másik Tv-ért illetve ezt a csatornát fenn is kell tartani.

Ezért sem értem, hogy a TV csatornáknak milyen jogon fáj a TVGO, mivel az előfizető így is úgyis fizet a csatorna után....

Nincs olyan hogy TVGO-t veszel TV előfizetés nélkül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem így van bármilyen Telekom tv előfizető használhatja, nekem van analóg ktv vel össze rendelt TVGO fiókom is...  Arra próbáltam rá világítani hogy amikor el indult a TVGO nagyon hisztisek voltak a tv csatornák és alig ment bele pár  ok már szépen bővült a lista de még mindig nem teljes. Jól tudod Smart TV-n is megy illetve egy TVGO fiókkal 3 külön eszközről lehet egy időben tv-

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sok hisztis csatorna miatt, indulás előtt alig tudott a T pár csatornát  össze szedni aki engedi a TVGO-t volt amelyik vissza is lépett ....

Erre nem igazán tudok mit írni. A helyzet az, hogy a TVGO azoknak az előfizetőknek lehetséges, akik ugye rendelnek IPTV-t, így erősen függ ettől, illetve attól is, hogy melyik csomagot veszik meg. (mivel az első csomag alig olcsóbb a másodiknál, viszont csatorna mennyiségben és minőségben (itt nem SD/HD-ra gondolok) gyér, ezért szerintem utóbbi van túlsúlyban).

Így pedig az az előfizető aki használja az adott csatornát TVGO-n, annak van IPTV-je. Vagyis már fizet a csatornáért... Így pedig maga a TV csatornának innentől semmi kifogásolni valója nem lehetne.

Ha most én rendelek +1 boxot, akkor ennyi erővel ezért is lehetne "hisztis" egy tv szolgáltató, mert a TVGO szinte ugyanaz mint +1 TV csak épp nem feltétlen TV-n. (de ha jól tudom SMART TV-n megy a TV-go is akár) hanem elsősorban gépen, mobilon vagy táblapc-n.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sok hisztis csatorna miatt, indulás előtt alig tudott a T pár csatornát  össze szedni aki engedi a TVGO-t volt amelyik vissza is lépett ....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát ha adminisztratív probléma, akkor egyenesen csak a 1412 tud segíteni rajta.

De azt is vedd figyelembe, hogy TVGO-n viszonylag sok csatorna el sem érhető.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A tvgo-n nem tudom nézni a minicsomagos tv csatit azt írja nincs megrendelve,pedig meg van már régóta.Mi a teendő?

Sony xperia V a készülék amin használom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Treda! Éppen ez a probléma. A régi email címmel nem enged belépni az újhoz meg nem tudom hozzáadni az előfizetésem. Ebből telefonálás lesz,de előbb megvárom a végszámlát a lemondott szolgáltatásokról mert van egy olyan érzésem,hogy azzal sem lesz minden rendben.

Szerintem is telefonálj az ügyfélszolgálatra, vagy ha van lehetőséged,személyesen menj be egy T-Pontba. A régi "bentragadt" címet ott tudják törölni, és így az újjal tudsz regisztrálni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

ha használni akarod a tvgo-t, akkor telefonálj mielőbb. sztem az lehet a probléma, hogy a megszűnt mail címedhez volt hozzárendelve az MT-d, és az új mail címedhez nem tudod hozzárendelni. ezt az ügyfélszolgálat mindenbizonnyal tudja törölni és utána menni fog újra az összerendelés.

ezzel tök felesleges megvárni, amíg elkészül a végszámlád... vagy legalábbis én nem várnék, de te tudod

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Treda! Éppen ez a probléma. A régi email címmel nem enged belépni az újhoz meg nem tudom hozzáadni az előfizetésem. Ebből telefonálás lesz,de előbb megvárom a végszámlát a lemondott szolgáltatásokról mert van egy olyan érzésem,hogy azzal sem lesz minden rendben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most