Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2018-1-1 at 15:26, vpeti22 írta:

Sziasztok!
Boldog újévet mindenkinek!

Feleségem most kapott új készüléket karácsonyra, azon megy most a TVGO. Aztán sok agyalás után rájöttem, hogy mi lehet a gond. Volt már más applikáció is ami nem működött a telefonomon. Ott megoldották a problémát. Ugyanis az volt a hiba, hogy bizonyos felbontás alatt hibásan működött az app. Itt hasonló probléma gondolok. Az én telefonom felbontása csak  480x854 és valószínűleg azért dobja lejátszáskor a hibaüzenetet. Könnyű mondani az ügyfélnek, hogy mert rootolt, meg ki tudja milyen a telefon, fogalma sincs róla. Az enyém nem az, gyári LG készülék, úgyhogy engem már nem tudnának olyan könnyen lerázni, HA foglalkoznának vele. Szerintem foglalkozniuk kellene a problémával, ha már a szolgáltatás része. Meg is látszik hogy milyen értékeléseket kap az applikáció a Play áruházban, de az sem érdekli az applikáció készítőit.

Sziasztok!

Mai nappal kíváncsiságból újra feltelepítettem az LG telefonomra a TVGO alkalmazást és láss csodát, működnek a TV csatornák!!! Nagyon meglepődtem! :) Úgy látszik valamit csinálhattak vele, hogy most működik más készülékeken is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

2018. május 22-től a megújul a tartalmak kiszolgálásért felelős háttérrendszer a TV GO mögött. Meglévő felhasználóink és előfizetőink ez alatt is változatlanul elérik a csomagjukban foglalt tartalmakat. Mutatjuk, mire figyeljetek a következő napokban!

A TV GO a szolgáltatás háttérrendszere megújul, így miatt május 22-től néhány napig korlátozottan használható.

A megújítással javítani szeretnénk a TV GO szolgáltatásait és megteremteni a lehetőséget jövőbeli új funkcióknak. Többek között olyan új funkciókat is élesítünk, melyek a lejátszó működését javítják. Szemfüles felhasználóink már kipróbálhatták a TV-műsor felületén, hogy a csatornalogókra való kattintással is elindítható az aktuális műsorok lejátszása, de érkezik a lejátszón belüli csatornaváltás képessége is.

Ezen időszakban természetesen nem hagyunk TV GO nélkül, továbbra is nézheted a szolgáltatásodban elérhető TV csatornákat és a Moziklub előfizetésed tartalmait.

Ha már rendelkezel TV GO regisztrációval, MT ID-val összekapcsolt TV GO felhasználó vagy, illetve rendelkezel bármilyen TV GO TV vagy MoziKlub csomag előfizetéssel, úgy az ezekben foglalt tartalmakat és érdekes cikkeinket ez alatt az idő alatt is eléred. Vagyis tudsz majd:

  • cikkeket olvasgatni
  • TV-t nézni (a csomagodba tartozó csatornákat)
  • MoziKlub filmeket és sorozatokat nézni

A korlátozott használat a regisztrációt, a kölcsönzést, illetve az előfizetéseket fogja érinteni, vagyis az alábbi folyamatok és funkciók ideiglenesen nem lesznek elérhetőek:

  • regisztráció
  • nem MoziKlub csomagba tartozó filmek és sorozatok kölcsönzése
  • TV GO TV csomagra előfizetés
  • TV GO TV csomagváltás
  • Telekom TV csomag előfizetéssel való összekapcsolás
  • MoziKlub csomagra előfizetés

A teljeskörű szolgáltatás újraindulásáról a TV GO weboldalán, az applikációkban és Facebook oldalunkon is tájékoztatni fogunk. A TV GO csapata ezért arra kér mindenkit, hogy kövessétek figyelemmel felületeinket.

A megújítás idejére köszönjük türelmetek és megértésetek!

A TV GO csapata

Mi a TV GO? Egy szórakoztató portál, ahol filmeket, sorozatokat és tévéműsorokat nézhet, friss hírekkel és filmes cikkekkel kiegészítve. Mindez bárhol, bármikor, bármilyen regisztrált készüléken (számítógép, okostelefon, tablet). Regisztráljon, és válogasson a TV GO kínálatából!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szoasztok!

Ausztriában is dolgozok, ott is szívesen nèznèk magyar adást a nèmetnyelvűek helyett, de az osztrák telefonomra nem telepíthető a tv go. Ez tènyleg így van beállítva? Akkor a cèges lakásban lèvő osztrak *****-s neten sem fogom tudni az okos tv-n nezni a tv go-t? Akkor hogy tudom on the go használni ezt a szolgáltatást?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
20 perce, KPE írta:

Szoasztok!

Ausztriában is dolgozok, ott is szívesen nèznèk magyar adást a nèmetnyelvűek helyett, de az osztrák telefonomra nem telepíthető a tv go. Ez tènyleg így van beállítva? Akkor a cèges lakásban lèvő osztrak *****-s neten sem fogom tudni az okos tv-n nezni a tv go-t? Akkor hogy tudom on the go használni ezt a szolgáltatást?

Csomagold be a TV GO-t is a nyaraláshoz

Remélem itt minden kérdésedre választ találsz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 06. 01. at 21:11, KPE írta:

Ausztriában is dolgozok, ott is szívesen nèznèk magyar adást a nèmetnyelvűek helyett, de az osztrák telefonomra nem telepíthető a tv go. Ez tènyleg így van beállítva?

Hello @KPE, az app csak a magyar telókon, tableteken megy, az osztrák telódon sajnos nem fog

Ekkor: 2018. 06. 01. at 21:11, KPE írta:

Akkor a cèges lakásban lèvő osztrak *****-s neten sem fogom tudni az okos tv-n nezni a tv go-t?

számítógépen igen, és ha azt össze tudod kötni a tévével, akkor e tévén is (tévére nincs app, és nekem a tükrözés sem megy, így marad a kábel, amivel elvileg mehet)

Ekkor: 2018. 06. 01. at 21:11, KPE írta:

Akkor hogy tudom on the go használni ezt a szolgáltatást?

a fentiek szerint magyar mobileszközökön vagy számítógépen (a regisztrációt itthon intézd, ha az előtted van még, mert azt nem tudom, hogy az külföldi szolgáltatón is megy-e, és nehogy kint érjen meglepetés)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
7 órája, zznoked írta:

Olyan kérdésem lenne hogy MT alapján hol es milyen modon tudom ellenorizni hogy milyen email cimmel van parositva? Tudtommal nem kapcsoltam ossze megis azt irja hogy mar parositva is. 

elore is köszönöm

Asztali számítógépen v laptopon a tvgo oldalán / belépés és ott kiírja a email címet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...