Ugrás a tartalomhoz
  • Szeretne hasonló avatart használni? A profilképként felhasználható avatarokat az alábbi linkről tudja letölteni.

    image.jpegimage.jpegimage.jpegimage.jpegimage.jpegimage.jpeg

btz

SUPERUSER
  • Tartalmak

    5189
  • Csatlakozás időpontja

  • Utolsó látogatás

Minden, amit btz posztolt

  1. btz

    Mobilinternet

    Biztos csak a fürdőre éri meg nekik fejleszteni.
  2. Elég vicces ez tényleg egy nagy cégtől. De itt Magyarországon az Ügyfélkapu nevű dolog sem működik normálisan.
  3. btz

    Csatornaválaszték

    Lehetne már minden HD, aztán a pémium meg a 4K-8K
  4. btz

    IPTV

    Nem értzem mért csillagozza ki az oldal, hogy f a g y  :smileyfrustrated:
  5. btz

    IPTV

    Tehát van egy TV ami ezen a Dlinken kapja a netet és van egy másik TV-d, ami a routerhez nem ezzel a kütyüvel van kötve? Ami a dlinkel van kötve csak az *******y le? Nem lehet egy időben ugyan azt a csatornát nézni, vagy mindig csak azt a csatornát nem, amelyiket a dlinkes TV-vel nézed?
  6. Most hogy itt is (ahol lakom) elérhető az LTE hálózat úgy gondoltam szeretném kipróbálni. Tud valaki mondani olyan antennát, ami kültéren használható és olyan USB-s modemet vagy LTE routert, amihez csatlakoztatható lenne a külső antenna? Illetve milyen vezetékre lenne szükségem az antenna és a modem között. Le lehet például vezetni egy koaxal és valami konvertáló dologgal SMA-s (vagy amilyen külsőantenna bemenete van a modemnek/routernek) hozzákötni a modemhez? Vagy egyszerűen vegyek egy hosszú USB kábelt és a modemet szikszallagozzam az ablakra? Sajnos itt nálunk azt írják, hogy csak kültéri lefedettség van, ezért kéne a külső antennázás.
  7. btz

    Mobilinternet

    Az remek. Remélem hamarosan én is kipróbálhatom ezt a rendszert. A 3G városban nekem is silány, bár megyeszékhelyen nagyon jól működött az is, de ott ritkán tartózkodtam. Most viszont örülök, hogy falun is elérhető lesz a lakhelyemen az LTE
  8. btz

    Internet telefondróton avagy az xDSL

    Nekem meg most hogy mindegyik elérhető. Fejlődik a falu. Pár hete még csak 20mbit volt a max :D De viccet félretéve, ebből is látszik, hogy pontatlan az adatbázisuk vagy valami hiba van az oldalban. 2-3 évvel ezelőtt nem volt nálunk elérhető internet az adatbáziuk szerint, viszont 9 éve Telekomos ADSL-em van itt ahol elvileg csak 2-3 éve lenne.      
  9. btz

    Internet telefondróton avagy az xDSL

      Megnéztem többször is. Eddig 30mbit/s de most már csak 20mbit/s, ami azért érdekes, mert egy olyan címhez is megnéztem, ahol 50mbit/s felett is megy a net (letöltési sebesség) és oda is csak 20-at ír most. Ebből sajnos csak annyit lehet megállapítani, hogy pontatlan az az adatbázis.    
  10. btz

    Mobilinternet

    Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,
  11. btz

    Kábelnet

    A lehetőség ott van de itt autós forgalom 10/nap, gyalogos max 50/nap azokis kapás parasztok :D
  12. btz

    Kábelnet

    Az jó lenne. Itt senki nem használná az enyémet, ahol én lakom, de én annál inkább másokét :)
  13. btz

    Internet telefondróton avagy az xDSL

    Honnan tudom meg hogy VDSL területen vagyok e?
×
×
  • Új...