Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.196 válasz erre a kérdésre

Nem örökölte egyiket se

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 05. 25. at 9:33, Roli82 írta:

Megújult felületű IPTV szoftver terjesztése indult el 2.6.31696.23011 build számmal. :)

Ez örökölte az előző szoftver HDMI hang problémáját, vagy az javítva lett? A 63 végű szoftverre gondolok, ahol visszatértek a gyengébb hangerőre (meg a csatornánként eléggé eltérő hangerőre is).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De akkor régebben miért volt több? Régen ott 5 volt és mikor elindultak a felvételek akkor sem volt baj az adással. De most mindig letilt mivel csak 2/0 szerepel. Úgy tudtam hogy nem internet sebesség függő.... de lehet hogy mégis? De hogyan lehet módosítani ezt a számot mivel akkor sem 3?!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, acel írta:

MI van benne?

Skin csere kicsit hasonlít az entertaint-re de ez még nem az új generációs IPTV.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lesznek benne érdekes dolgok de nem világrengrtö.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
15 perce, anonymus írta:

Sok szép future dolog

Nem értek csak "release note"- ul :-)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sok szép future dolog

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
51 perce, Roli82 írta:

Megújult felületű IPTV szoftver terjesztése indult el 2.6.31696.23011 build számmal. :)

MI van benne?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Barabás írta:

Sziasztok! Vkinél szintén nincs reggel óta IPTV adás? Minden kábel a helyén,mégis kiirja nincs internetkapcsolat. 

Szia! Amennyiben valóban nincs internet kapcsolat (pl. esetleg egy PC, vagy hasonló eszköz is ezt írja), akkor a 1414-et kell hívni, mert ez elég nagy valószínűséggel külső hiba. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Vkinél szintén nincs reggel óta IPTV adás? Minden kábel a helyén,mégis kiirja nincs internetkapcsolat. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Beállítások /Információ/Rendszerinformáció/Rendszer erőforrásai fülön találod hány stream van kiosztva a te előfizetésednek. Ez maximum 3 lehet, tehát egy egy időben a 2 iptv boxodon 2 különböző tv csatornát nézhetsz és egy harmadikat felvehetsz. Vagy két különböző műsort felvehetsz és mind két boxon nézhetsz egyet vagy egy régi felvételt nézhetsz. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 ip tv box-om van abból az egyik felvevős. Régen akár 5 különböző csatornát tudtam nézni vagyis 2 plusz 3 felvételin. Most odáig csökkent hogy max. 2 csatorna. Nem enged más csatornát nézni ha éppen 2 rögzítését csinál illetve ha 2 különböző csatornát nézünk akkor letiltja valamelyik beltéri ahogy elkezdi rögzíteni a másik csatornát. Hol tudom ezt visszaállítani mert nem találtam ilyen menüpontot?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem írtad, de valószínűsíthető hogy koax kábelen kapod (optikán sajnos nincs ingyenes DVB-C vételi lehetőség). Az előbbi esetben a HGW előtt lesz egy osztó, annak a TV jelű kimenetéről mehet koax kábel a tévéhez, illetve további osztással a tévékhez.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Szia @Claus23!

Ha DVB-C vételre alkalmas a tv-d akkor a kódolatlan digitális kábel tv csatornákat box nélkül tudod nézni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Ma megrendeltem a Telekom 120as netét, 130as tv-jét, és egy alap vezetékes telefont. Egy set top boxot kértem de mint kiderült az analóg adás már nincs a Telekomnál és van még 2 tv-m amire kellene még adás. Erre a plusz 2 tvre nekem nem kellene a 130as csatorna, elég lenne az az alap 20 vágy mennyi ami szokott lenni digitálisan. Ahhoz is kell nekem set top box vagy ha fogja a digitálisat a tv akkor nem kell? Remélem érthetően irtam le. Köszi. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én is meg tudom erősíteni, hogy SD esetében nagyjából 1GB/óra, HD -nél pedig 4 GB/óra. Ez alapján ki lehet számolni. Nálam pl. régóta 15-20 % között van a szabad kapacitás, de folyamatosan  veszek fel, és törölgetek. Tavaly áprilisi felvételek már hónapok óta szürkével vannak jelölve, ami azt jelenti, hogy törlődni fognak, de ez még nem történt meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, nyuszika7h írta:

Igen, ezt láttam, de van olyan opció is, hogy adott felvételeket megtartson, amíg én kézzel le nem törlöm.

Ha ezt állítod be, akkor nyilván a kevésbé lekötötteket fogja törölni. Azt nem tudom hogy olyankor mi történik, ha minden kézire van állítva, és úgy telik be, mert ilyenbe még nem botlottam bele. A logikus az lenne, hogy jelzi: törlés nélkül nem állítható be felvétel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, OldMike írta:

Amikor megtelik a HDD (azért az nem biztos hogy pont 320 GB-nál, inkább előbb), akkor a legrégebben felvett műsorokat kérdezés nélkül felülírja.

Igen, ezt láttam, de van olyan opció is, hogy adott felvételeket megtartson, amíg én kézzel le nem törlöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A merevlemez foglaltságát - eléggé macerásan - meg lehet nézni a következő helyen:

Menü->Beállítások->Általános->Rendszerinformációk->A rendszer erőforrásai. Itt százalékosan adja meg a szabad helyet. Sajnos a helyfoglalás nem egyértelmű, mert a tömörítések eltérőek lehetnek a csatornáknál. Nagyon közelítőleg az SD esetében 1-1,5 GB/óra, HD esetében 4-4,5 GB/óra lehet. Amikor megtelik a HDD (azért az nem biztos hogy pont 320 GB-nál, inkább előbb), akkor a legrégebben felvett műsorokat kérdezés nélkül felülírja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Gyárilag 320Gb ha már javított akkor jellemzően 160Gb. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt szeretném kérdezni, hogy mekkora merevlemez van a Cisco ISB2231 felvevős IPTV beltériben, mert sehol nem látom kiírva, az ISB2000 használati útmutató sem írja. Jó lenne, ha ki lenne írva, hogy mennyi hely van és mennyire van tele, mint a műholdas tv-nél volt. És kb. mekkora helyet foglalnak a felvett műsorok a hossz függvényében? (főleg SD, néha HD)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

A csatorna szabja meg , hogy milyen műsorok érhetőek el a Telekom archív tv szolgáltatásában.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szeretném tudni, hogy lesz e valamikor rendes visszanéző a Telekom IPTV szolgáltatás keretein belül!

Nem csak olyan ami most van, hogy bizonyos csatornákon egy-egy műsor. A normális visszanéző program olyan, hogy a legtöbb csatornán minimum 72 óráig vissza lehet nézni az összes műsort.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megnéztem, a másik nem felvevős beltérin működött. Amelyiken nem működött, áramtalanítottam és megjavult.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most