Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

DVB-C ED3-ról jőve egyre több kényelmi szolgáltatás hiányát tapasztalom IPTV-n.  Ott például az élő adást két és fél óráig lehetett visszatekerni. A másfél órába még egy focimeccs se fér bele. :) Vegyem fel? :) Mi van akkor, ha megtelt a winchester, aminek a még rendelkezésre álló százalákos kapacitását sem látom sehol?: :) További hiányosság az is, hogy az EPG-ben nem lehet adott műsor megnézését előre ütemezni. Ez a lehetőség digitális kábeltévénél megvolt, IPTV-nél meg egyszerűen nincs.

Érdekes módon a webes felület műsorújságjában régebben be lehetett állítani riasztást akármelyik műsor kezdetére, és az adott időpontban megjelent a tévén a figyelmeztető ablak. Lehet hogy most is van, csak én már több mint egy éve nem érem el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Igen jól tudod, IPTV mellet is megy a kódolatlan digitális kábel tv. Igen hivatalos. Nem mondanám a szolgáltatás részének,inkább ingyenes bónusz. Egy darabig még menni fog,de nem alapoznék rá. :)

A dilemma ugye az, hogy érdemes-e feladni a digitális kábelt az iptv-ért. Az iptv havidíja talán olcsóbb, mert a kábelre gondolom már nem lehet hűséget kötni. Vagy lehet? Azok, akiket analógról tettek át, köthetnek rá mondjuk 2 év hűséget?

Ha nem lehet hűséget kötni, akkor az iptv olcsóbb lenne, és a kevés stream sem lenne probléma, ha DVB-C dobozokkal lehetne plusz tévéket rákötni, de ugye ezért a kérdés, hogy ez meddig lesz így, mert ha a egyszer vált az ember iptv-re, akkor onnan már nincs visszaút.

Ha mondjuk az ki lenne mondva, hogy amíg digitális kábel szolgáltatás létezik, addig az iptv mellett is lehet fogni, akkor az jó lenne, de ilyen nem tudom, hogy le van-e írva valahol ÁSZF-ben (az lenne hivatalos ugyebár).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Egyébként IPTV-vel nincs gond, 3 készülékre mehet, ha van még otthon okosTV oda meg mehet a TVGO. Persze ott csak egy része érhető el a csatornáknak de több mint a semmi... meg legalább ingyen van, ha van IPTV-s előfizetésed.

Iptv-vel az a baj, hogy kevés a 3 stream, ez csak kis létszámú családnak elég, vagy olyanoknak, akik nem tévéznek sokat, mert olyan családban, ahol 3-4 tv van és este mondjuk mindenki néz valamit (mást), ott a 3 stream nem elég, ha közben még fel is vesznek valami mást.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

Az általad leírtak nem frissítés hiba. Egyértelműen a net hiba. A HGW -nek nem volt megfelelő nete. Lehet ,hogy volt valami központi hiba a körzetben. Ha visszatér akkor egy hibabejelentés nem ártana :)

A délelőtti IPTV problémára mondta a Telekomos, hogy frissítési gond, azalatt az internet és a VoIP telefon normálisan működött. A délutáni viszont valóban (központi) net probléma lehetett, mert végül is tőlem függetlenül rendbe jött. Remélem nem tér vissza, ha mégis akkor bejelentem.

Egyébként ma a Telekom Ügyfélszolgálat - kérésemre - átállított 2 HD és 1 SD állapotra:). Ez valószínűleg az új számlázási rendszerbe migrálás következménye, nem biztos hogy köze van az IPTV frissítéshez.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ha távirányítóval kikapcsolod  megy tovább a felvétel,és ha be van állítva a felvétel kikapcsolt állapotba van a box akkor is van felvétel.

Ezt a hozzászólást csak most láttam, a fórum értesítése nem az igazi sajnos, néha jelez, néha nem. Köszi a választ. Megmondom majd annak az idős családtagnak, akinél az iptv van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Az áramszünet olyan, mint a fizikai ki-be kapcsolás. Viszont van olyan, amikor az elején a karika zöld vagy piros, amit a távirányítón levő ki-be kapcsolóval lehet kapcsolni. Ez érdekelne, hogy ez milyen különbséget jelent. Ha azzal kapcsolom ki, akkor úgy emlékszem nincs jel a képernyőn, de akkor mi van a beállított felvételekkel?

Még nem használtam ki(be)kapcsolásra az előlapon lévő színesen világító gombot, de szerintem pontosan ugyanazt teszi, mint a távirányító piros gombja. Azaz készenléti állapotra vált, amiből a beállított felvétel még el tud indulni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Még nem használtam ki(be)kapcsolásra az előlapon lévő színesen világító gombot, de szerintem pontosan ugyanazt teszi, mint a távirányító piros gombja. Azaz készenléti állapotra vált, amiből a beállított felvétel még el tud indulni.

Így van, pontosan ugyan azt csinálja mintha távirányítóval készenlétbe küldené.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Fogyasztás alapján majdnem semmit, csak kikapcsolja a tv jelet és színt vált a leden..

Egy régebbi szoftverrel el lehetett küldeni alvó módba, ha jól emlékszem 3x kellet megnyomni gyorsan a távirányítón a bekapcsolás gombot, ekkor szinte teljesen kikapcsolt, és az időzített felvételeket se vette fel mivel csak távirányítóval lehetett felébreszteni. :D Azóta ezt kiszedték a szoftverből. :/

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Egy régebbi szoftverrel el lehetett küldeni alvó módba, ha jól emlékszem 3x kellet megnyomni gyorsan a távirányítón a bekapcsolás gombot, ekkor szinte teljesen kikapcsolt, és az időzített felvételeket se vette fel mivel csak távirányítóval lehetett felébreszteni. :D Azóta ezt kiszedték a szoftverből. :/

A tápegység akkor is fűtő módban maradt :-). az 5w standby-t akkor se tudta szerintem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...