Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Pont erről beszéltem. Ezért gyanús nekem ez az egész....

Valamit nem értek. Az RTL, hogy szedhet pénzt hiszen megvan neki tiltva (törvény), hogy a az első számú csatornájáért ezt tegye. Nincs külön bejegyezve, hogy RTLSD illetve RTLHD. A törvény sem ír ilyet, hogy csak az sd verzióért nem kérhet.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igaz, hogy nincs lehetőség látni azt, hogy Kolosi úr mond, hogy a digivel már megegyezett illetve a upc-vel közel van ehhez, de szivesen látnám azt a szerződést amiben pénzt kap vagy fog kapni ezen csatornákért. Hangoztatni bármit lehet hiszen hivatkozik utána a titoktartásra. Hangulat keltésnek jó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Szerintem automatikusan nem, csak ha odaírja. Én is másoktól láttam, most kipróbálom. De ennek automatikusan kellene működnie.

 

Amúgy az RTLK érvelése kissé sántikál. A Telekom nem az ő HD csatornájáért kér pénzt, hanem a HD csatornákért, a Családihoz képest. Persze lehetséges hogy van egy titkos kalkulációja az egyes HD csatornákra lebontva, de azt akkor nem kéne megmutatni az RTLK-nak:mantongue:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Lefordítanád? :manvery-happy:

Megpróbálom:

Szerintem automatikusan nem, csak ha odaírja. Én is másoktól láttam, most kipróbálom. De ennek automatikusan kellene működnie.

 

Amúgy az RTLK érvelése kissé sántikál. A Telekom nem az ő HD csatornájáért kér pénzt, hanem a HD csatornákért, a Családihoz képest. Persze lehetséges hogy van egy titkos kalkulációja az egyes HD csatornákra lebontva, de azt akkor nem kéne megmutatni az RTLK-nak:mantongue:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

RTL logika szerinti érveléssel a szolgáltatok meg részesedést kellene, hogy kapjanak a reklám díjakból, hiszen ha ők nem juttatnák el a nézőkhöz a csatornát akkor neki nem lenne nézettsége (legalábbis ekkora) és akkor már nem is lenne bevétele a csatornának a reklámból. :smileylol:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Egyébként nem lehet, hogy a youtube klienset azért nem erőltetik, mert a piac tele van szó szorva okostévékkel?
Azok meg telefonnal, tablettel szabályozhatóak...
Meg az iptv esetén egy időben bazi lassú volt a szoftver, de hála égnek ez most elfogadható már...

Nem nem azért nincs youtube mert sok az okos tv....egyszerűen annyi hogy nincs licenszszerződés a youtube és a szoftwert gyártó microsoft között (ha jól tudom IP TV-s boxokon windows alapu szoftverek vannak).Interaktív saton van youtube mert azok linux alapuak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Egyébként nem lehet, hogy a youtube klienset azért nem erőltetik, mert a piac tele van szó szorva okostévékkel?
Azok meg telefonnal, tablettel szabályozhatóak...
Meg az iptv esetén egy időben bazi lassú volt a szoftver, de hála égnek ez most elfogadható már...

Nem nem azért nincs youtube mert sok az okos tv....egyszerűen annyi hogy nincs licenszszerződés a youtube és a szoftwert gyártó microsoft között (ha jól tudom IP TV-s boxokon windows alapu szoftverek vannak).Interaktív saton van youtube mert azok linux alapuak(hauwei)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Jól tudod Windows 6.0 fut rajtuk elég elfogadgatóak már, de fontos megemlíteni míg egy Linuxra minden ingyenes  vagy akár simán le lehet programozni addig Windows  esetén komoly zserződések license stb / müszaki okora hivatkozik a T lehet nem is tudják bele rakni.. Bááár kb egy sima weböngésző lenne ami megnyitja a youtube oldalát.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A lakás sajátosságai miatt az IPTV egyik egységét 2db D-link DHP-309AV kütyüvel 230V-os hálózaton keresztül kapcsoltam a cisco-ra. Működik, de két problémám van.
Egyik, hogy időközönként lefagy a D-link-re csatlakoztatott TV. Kapcsolok egy másik csatornát és vissza akkor újra működik.
Másik ugyanazt a csatornát nem lehet nézni, mely a kábeles összeköttetésen megy, többi jó a fenti megjegyzéssel.
Kérdésem, hogy használ-e valaki ilyen eszközöket, illetve tudna-e tanácsot adni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tehát van egy TV ami ezen a Dlinken kapja a netet és van egy másik TV-d, ami a routerhez nem ezzel a kütyüvel van kötve?

Ami a dlinkel van kötve csak az *******y le?

Nem lehet egy időben ugyan azt a csatornát nézni, vagy mindig csak azt a csatornát nem, amelyiket a dlinkes TV-vel nézed?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...