Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 3
Ekkor: 2017. 05. 25. at 10:58, acel írta:

Nem értek csak "release note"- ul :-)

Megfelel? :D

  • Kényelmesebb és gyorsabb navigáció érhető el.
  • A menürendszer látványában fog eltérni,egyszerűbbé és átláthatóbbá válik ( Beállítások menü ikonos megjelenésűvé válik )
  • Funkcióbeli változások nem lesznek!
  • A kereső sávban a műsorok mellett a hozzá tartozó műsorkép is megjelenik.
  • A Videotéka felhasználói felülete is megújul.
  • A használati útmutató is frissül.
Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

2017. június 1. hatályú változások:

Az Archív TV előfizetéses műsorkölcsönzés interaktív szolgáltatás értékesítése megszüntetésre kerül.

Lakossági ÁSZF 5/d TV - értékesíthető – melléklet 2.2. és 2.3. pontok

Az Archív TV előfizetéses műsorkölcsönzés interaktív szolgáltatás díjmentessé válik

Lakossági ÁSZF 5/d TV - értékesíthető - melléklet 2.3. pont

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
24 perce, gombilaci írta:

Gondolom egyik fejlesztőnek és/vagy tesztelőnek sem volt ilyen régebbi készüléke. (igen, nekünk van még egy ilyenünk is, a mai hiper modern lapos tv-k mellett)

Kérlek ne vonj le azonnal elhamarkodott következeteseket, sok ember sok eszközön tesztelte az új szoftvert. De hogy mi kerül ki az előfizetőkhöz. Az egy ilyen nagyvállalati folyamat során sokkal több dolgon áll vagy bukik. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
20 perce, OldMike írta:

Akkor nem fogok vágyni rá :D. Nálam a hang azért halkult, mert én nem az úgynevezett 63 végű szoftverről váltottam, hanem visszatettem a 62 végűt, ahol lényegesen erősebb volt. Ez az új valahol a kettő között lehet hangerőben, de legalább be lehet lőni viszonylag egyenletesre.

Nem mondom hogy mind sz*r de párral találkoztam már, vagy én vagyok ilyen szerencsétlen vagy el vagyok átkozva. De többet vissza csomagoltam mer kuka volt. Vaagy 3 ***** átok rá olvasás varázslás stb hogy bekapcsoljon és rendesen elinduljon. 

Ohh .62 akkor te full egyedi előfizetői állatfaj részese vagy és elég ritka, döntő többségben voltak a .63 végűek már. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

@OldMike Nehéz ' politikailag korrekt '  módon fogalmaznom, nem akarom menteni a menthetőt. De ezt az fw újra kéne még gondolni szerintem.  Annyi aprósággal lehetne feldobni az egészet, igazából direkt marketing az egész mivel nyerem el az ember tetszését.  Ezért is vagyok híve minden féle Kodi/osmc/libre stb tv platformnak.  Én vissza sírom a régi fw-t amúgy főleg azért mert ott mindennek meg volt a helye, és nem kellet mindenféle nyakatekert hack ha akartam vmit pl info gomb.  Pici betűk több helyen látszanak nálam lapos tv-n de hát ez van...

Viszont fontos kiemelnem hogy olyan színes a tesztelő gárda hogy minden kiderül, az hogy utána mi lesz az már más tészta.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
15 perce, Kirowy írta:

KÉRJÜK VISSZA A RÉGI FELÜLETET.

Az sajnos már a múlté lett, de ez a mostani azért még lehet jobb. Illetve valamennyit már javult az olvashatósága a legelső változathoz képest, pont a felhasználók visszajelzései alapján. Érdemes lenne - ezt nem csak neked mondanám - összeszedni minél többet a zavaró, javítandó dolgokból, akár megoldási (nem programozási) javaslatokkal.

Ilyenek például:

Legyenek még karakteresebbek, kontrasztosabbak a feliratok (nekem igazából a mostani már jó, de másnak nem biztos)

Az előző csatornára visszaváltáskor ne kelljen nyomni az OK gombot, csak akkor, ha a több felkínált csatornából mégsem a közvetlen előzőt választanám.

Lehet folytatni...  :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Köszi! Kínai vonal megvan akkor itt is. :) Mondjuk nem írnak ezekről rosszat.
Gigabites hálózati kártyájuk van? Csak hogy milyen kábellel készüljek. Nem mintha árban nagy különbség lenne a Cat5 és Cat5e között. :D 

Látom Danubia TV (helyi) is fent van már rajta, akkor nem is érdemes megtartani a Humax boxot, meg a koax kábelezést. Ugye?
Könnyebb lenne behúzni az UTP-t a kábelcsatornába, ha kiszedhetem a koaxot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Én fogok kábelezni majd, mert falban menő kábelcsatornák vannak, és nem túl vastagok. Plusz bútorokat kell tologatni, hogy hozzáférjek a szerelődobozokhoz a kanyaroknál. Kb 1 órás meló lesz 1 TV-nél a kábelcsere, mondjuk egyelőre csak 1 beltérit kérünk.

A "sima" családi + HD csomag már nem is rendelhető? Nem kínálja fel a rendszer, csak a csatornakiosztásoknál látom, hogy van ilyen. Annak megszűnt az értékesítése?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
4 órája, Roli82 írta:

2019 Januártól kikerül a kínálatból a Discovery Showcase HD, DTX, Discovery Science, Shorts TV.
Bekerül: Discovery Channel HD, ATV Spirit, MTV Rocks, Epic Drama.

Nem tudom miért kell kivenni a kínálatból a Discovery Showcase HD, DTX, Discovery Science csatornákat? Inkább a HD verziókat kellene betenni! >:(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
1 órája, ApaFia írta:

Nem tudom miért kell kivenni a kínálatból a Discovery Showcase HD, DTX, Discovery Science csatornákat? Inkább a HD verziókat kellene betenni! >:(

Discovery Channel HD pozitív változás báár mostanában megint elég híg a kínálata.  Discovery Showcase HD és Science nekem is fájó pontok. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...