Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.214 válasz erre a kérdésre

39 perce, tks írta:

Kettő nehezebben kallódik el. Okostelefont nem használ. Univerzális meg azért nem jó, mert máshogy néz ki, nehezen tanulja meg. Az lenne a jó, ha két teljesen egyforma távirányítója lenne, amik ugyanúgy működnek, ha ezt már ismeri és megtanulta.

Két univerzális, nagygombos, egyszerűsített kiosztású? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rendelsz még egy boxot, akkor talán ugyanolyat adnak persze ez plusz köldség. 

Azt nem mondom hogy nézz fel XY online piacra, ahol bizonyos személyek még a boxokat és a HGW-eket is árúsítsák 😂

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Just now, btz said:

És ha a pót is elkallódik? 😂 

Univerzálissal próbálkozhatsz 🙂

Esetleg infrás telóval.

Kettő nehezebben kallódik el. Okostelefont nem használ. Univerzális meg azért nem jó, mert máshogy néz ki, nehezen tanulja meg. Az lenne a jó, ha két teljesen egyforma távirányítója lenne, amik ugyanúgy működnek, ha ezt már ismeri és megtanulta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És ha a pót is elkallódik? 😂 

Univerzálissal próbálkozhatsz 🙂

Esetleg infrás telóval.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
19 minutes ago, btz said:

Minek? Ha elromlik, cserélik ingyen. 

Pl. ha nem találja a user. Idős családtagnál gyakran elkallódik, ha lerakja menet közben valami helyre, ahol aztán nem jut eszébe keresni. Ha lenne pót, akkor tudná azt használni, amíg a másik elő nem kerül valahonnan.

Persze erre a célra nyilván csak akkor vennék, ha pár ezer forint, nem 15 ezer vagy hasonló. Ezért érdekelne az ára.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Minek? Ha elromlik, cserélik ingyen. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

IP TV-hez lehet venni póttávirányítót? Ha igen, mennyiért adják? Telekom shopban nem láttam.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 perce, btz írta:

@Szabo.Peter2

Mivel nem esik szó a Spiler2 - ről, ezért nagy valószínűséggel bent marad, de utána kérdezek a dolgoknak. Ha kapok információt arról, hogy esetleg mégis kikerülne, akkor itt közzétesszük. Illetve az érkező számlákhoz csatolt egyéb tájékoztató lapokat is érdemes figyelni. 

Ez korrekt reakcio volt. Koszonom! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Szabo.Peter2

Mivel nem esik szó a Spiler2 - ről, ezért nagy valószínűséggel bent marad, de utána kérdezek a dolgoknak. Ha kapok információt arról, hogy esetleg mégis kikerülne, akkor itt közzétesszük. Illetve az érkező számlákhoz csatolt egyéb tájékoztató lapokat is érdemes figyelni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 11. 04. at 12:44, Luciferi írta:

Mi lesz a Spiler 2-vel, megy marad vagy HD is lesz, a szerződés csak évvégig szólt!

Szokásos titkolózás és susmus van erről, ugyanúgy mint mikor végre bekerült. Sehol semmi infó, senki nem tud semmit :) én is spíler2 témában nyomozok egy ideje, de semmi infó. Biztos véletlen... :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, btz írta:

@Szabo.Peter2

A csatornakínálatot negatívan érintő változásokról minimum 30 nappal előtte értesül mindenki. A számlalevéllel együtt szokták kiküldeni. 

A 2019. évi csatornakínálat változásokról már @Roli82 is adott tájékoztatást. 

Ez szuper. De az érintett csatorna a spíler2. Erről semmit nem látok, hogy lesz-e januártól :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Szabo.Peter2

A csatornakínálatot negatívan érintő változásokról minimum 30 nappal előtte értesül mindenki. A számlalevéllel együtt szokták kiküldeni. 

A 2019. évi csatornakínálat változásokról már @Roli82 is adott tájékoztatást. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 11. 04. at 14:32, anonymus írta:

Év végéig szól a Spiler 2 tv szerződése, ez a kiadott információ. Semmi bővebb szebb információ nem tudható még. 

Ergo simán gondolnak egyet és kivehetik a spíler2-t? Vagy ez is olyan lesz, hogy fél évig megy a hercehurca, hogy majd ha tudtok valamit szóltok? A csatorna megjelenése előtti napon délután telefonáltam, hogy adjanak már valami infót... áááh, nem tudnak semmit, ha valami lesz azonnal, de azonnal szólnak... erre rá kb 5-6 órával már fent van neten, hogy másnaptól lesz spíler2. Teljesen hihető, hogy ezt a drága kedves kolléga hölgy nem tudta ill. itt a bennfentesek sem tudtak semmit semmiről egyik nap, aztán hopp másnapra bekerül. Ezek alapján akkor várható, hogy januárban ha keresem a spíler2-t a csatornakiosztásban akkor azt fogom konstatálni, hogy szó nélkül kivették? :D Eddig semmilyen telekom felől jövő információ nem valósult meg ezt az ügyet érintve. Szóval december 31ig lesz, aztán jön a "majd ha valamit tudunk, szólunk, mert a fogyasztókért élünk" stb stb. szöveg fél évig? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A 4K-t  természetesen csak hasonlatnak írtam 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 órája, Kalimera írta:

@ApaFia

8K-ban és még 8 egyéb felbontásban is nézhető.

8K.jpg

Youtube-nak mi köze a iptv hez? Maradjunk inkább a iptv vel kapcsolatos témáknál! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@ApaFia

8K-ban és még 8 egyéb felbontásban is nézhető.

8K.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
23 perce, Kalimera írta:

https://youtu.be/7k2uKb9vCOI

Referenciaként egy 8K-ban is nézhető NASA videó ...

3:09

Vajon kinek van 8K-s tv je? xD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

https://youtu.be/7k2uKb9vCOI

Referenciaként egy 8K-ban is nézhető NASA videó ...

3:09

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
16 perce, Luciferi írta:

Én azt vettem észre, hogy a Sport1HD-n közvetitett német foci sokkal élesebb és már-már 4K tisztaságú, nem úgy mint például a M4-n lévő közvetitésekkel!

Csak óvatosan ezekkel a sok k-val,az az 4K nagyon messze vagyunk még tőle! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én azt vettem észre, hogy a Sport1HD-n közvetitett német foci sokkal élesebb és már-már 4K tisztaságú, nem úgy mint például a M4-n lévő közvetitésekkel!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2014. 11. 06. at 15:55, ApaFia írta:
23 órája, OldMike írta:

Van egy érdekes tapasztalatom, ami remélem nem csak placebo. Lett ez a ...Mozi végű csomag egy halom új HD változattal. Nekem nincs, mert ezek többségét SD-ben sem néztem, egy két csatorna néhány műsora miatt nem érné meg. Viszont azóta észrevettem, hogy pld. a DOQ vagy az OZONE néhány műsora SD-ben is észrevehetően jobb minőségű lett. Tehát nem csak a TELEKOM hibás abban, hogy rossz az SD-k minősége, hanem a tartalomszolgáltató is. HD-ben már nem adhatja le az eddigi silány kópiáját, és ez valahogy az SD-ben is átjön.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@OldMike

Az alacsony adatsebesség átka.
A frissen készült reklám és egyéb anyag elfogadható, mert van miből elhagyni.
A kissé régebbi (rosszul tárolt) eleve ponthiányos anyagból a rostálás után nem sok marad.
Nem hibás senki, csak az idő.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
22 órája, Kalimera írta:

HD (sőt UHD) mániás vagyok, ám az IPTV jelenlegi technikai lehetőségeit érintőlegesen ismerve lemondanék az összes HD csatornáról, ha nem újabbakra adókra lenne felhasználva, hanem a jelenlegi SD-k javítására.

2-3 SD csatornát nézek, de ilyen adatsebesség mellett azokat is csak a számomra érdekes tartalom miatt.

Van egy érdekes tapasztalatom, ami remélem nem csak placebo. Lett ez a ...Mozi végű csomag egy halom új HD változattal. Nekem nincs, mert ezek többségét SD-ben sem néztem, egy két csatorna néhány műsora miatt nem érné meg. Viszont azóta észrevettem, hogy pld. a DOQ vagy az OZONE néhány műsora SD-ben is észrevehetően jobb minőségű lett. Tehát nem csak a TELEKOM hibás abban, hogy rossz az SD-k minősége, hanem a tartalomszolgáltató is. HD-ben már nem adhatja le az eddigi silány kópiáját, és ez valahogy az SD-ben is átjön.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Luciferi írta:

Mi lesz a Spiler 2-vel, megy marad vagy HD is lesz, a szerződés csak évvégig szólt!

Év végéig szól a Spiler 2 tv szerződése, ez a kiadott információ. Semmi bővebb szebb információ nem tudható még. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Kalimera

Sávszélességet nem tudnak emelni, mert ráerőltették az iptv-t a 10-15-20 megabites dsl vonalakra is.Ez a legnagyobb baj.

Csatornaszámot lényegében akár meddig emelmethének, ott nem számít az ,hogy kinek mennyi a sebessége. 

Nyilván nem fogják a mai iptv rendszert kettészedni , hogy az optikások mást kapjanak. Így hiába a rengeteg sávszél. , marad a gagyi minőség mindenkinek!

Nekem aztán légyegtelen lenne ,ha nem lenne HD ,mert a vonalon 89megabit a max. Pedig a 4. szomszédom a dslam. Optikának meg semmi nyoma , pedig az összes közvetlen  szomszédos kisváros&falu telekom optikás.

"Lemondanátok az IPTV-ről, ha cserébe 200 Mbittel gyorsabb lenne az internet?"

Ez *****ság ! Nekem pl. három stream van max , tehát az internetem (és másnak is dsl esetén!!) maximum 2HD és 1SD csatorna sávszélességével lesz gyorsabb ha kikapcsolom a boxokat!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: gombilaci

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most