Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2269 válasz erre a kérdésre

Bejelentettem,tegnap írásban összefoglalva a dolgokat. Tudom telefonon,gyorsabb,de írásban jobban összetudom foglalni a helyzetet. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nem, nem azért mert rosszul lenne beregisztrálva.
csak amiatt kell hogy a háttérrendszerekben is átforduljon minden.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De várjunk,ha rosszul lenne felregisztrálva a box mert most ezt feltételezzük, akkor Cisco EPC3925 HGW-vel is rossz lenne nem? Azzal meg jól ment!

Kilökethetem próba képpen. :manhappy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Szia!
Cserénél csak az egyiket üti ki, szerintem ha újra beírja mind a 2 boxnak a 20 jegyűt, akkor megoldódik. Én így kezdenék hozzá.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Heim

Box cserénél kilökik mind a kettőt nem? Előző boxok (ISB6030 és ISB2001) ezeken is ugyan ez a hiba volt,kilökés után jön az a kék képernyő,ahova be kel írni azt a sok számot,ez a szám sor nekem is meg van,kb 2 éve csináltam ilyen "létesítést" amikor központi oldalon elszúrták a Családi+HD mert HDR csomagot tettek fel a rendes HD helyett. :D

Na meg ahogy írtam más fajta HGW-vel meg nem jön elő a hibá,így nem valószínű,hogy konfigurációs hiba lenne.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Szia!
Jelents be hibára, és kérd a műszerésztől, hogy üsse ki mind a 2 boxon a 20 jegyú regszámot, majd írja be újra, valószínűleg ez megoldja. De ezt te sajnos nem tudod megtenni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Adott egy D-Link DCM704B HGW, Cisco ISB2231 (elsődleges) és Cisco ISB2201 (másodlagos) box. Egy ideje (December) másodlagos box nem látja az elsődleges box merevlemezére rögzített tartalmat,(A felvett műsorok listája nem elérhető. Ellenőrizze,hogy a vevőegység csatlakozik -e a hálózathoz) illetve élő adást nem lehet megállítani (másodlagos box), hiba üzenetként azt írja,hogy nincs merevlemez,új felvételt látszatra elindítja de valójában semmit se csinál,nem vesz fel. DVR Network infóba azt írja,hogy IPTV accounthoz tartozó bekapcsolt STB száma 1,ami ugye 2 kellene lennie 2 box esetén,adás van mind a két boxon,tehát ezzel nincs probléma. Na most ha sorrendi újra indítást csinálok,vagy csak az egyik eszközt újra indítom akkor a hiba megszűnik, pár órára, később újra elő jön,jobb esetben egy napot kibír. Az elmúlt 4 hónapban kb hétszer  volt HGW csere (5 darab D-Link DCM704 HGW)  1x elsődleges és másodlagos box csere, utp kábel csere 2x... Hoztak kb 2x Cisco EPC3925 is használtat,mivel új már nincs a Telekomnak (nem vesznek),ezzel nem jelentkezik a hiba,viszont mivel több évig használta más ügyfél,igy eléggé ki vannak már hajtva és nem működnek megfelelően tehát rövid időn belül kuka... Szóval valamiért nem kommunikál megfelelően a két box egymással, vagy a HGW-vel...

Mit lehet tenni mert szinte biztos hogy a D-Link DCM704B 1.1.0.6 SW hibás lehet,mivel csak ezzel a HGW-vel jön elő ez a hiba.

Van még egy Technicolor TC7200.20 HGW is de ez olyan ritka mint a fehér holló, így a műszerészek nem tudtak egyszer sem hozni belőle,hogy megnézzük megy -e vele hibátlanul...

Más nem tapasztalja a fentebb található hibát?

Unom már,hogy több hónapja minden nap újra kell indítani akár többször is valamelyik boxot vagy HGW-t....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A távírányító párosításnál írja is, hogy optikai platformon nem használható. A műsorújság alkalmazásnál én tudom párosítani, vissza is igazolja az elfogadását, de értesítést ha beállítok, a tv-n nem jelenik meg értesítés, csak a telefon jelez, felvételt sem lehet beprogramozni. Miért? Nem tudom...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Szerintem optikán vagyok, de különösebben nem érdekel. Rendeltem jöttek beszereltek. Működjön minden. Tehát nálam nem fog működni ha optikán vagyok? Érdekes. Miért nem fog működni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem tudod mire vagy kötve? Furcsa...  Az ügyfélszolgálat megmondja a számot és az előfizetés típusát is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nem tudom. Egyébként az mt azonosítót meg lehet valahonnan tudni? Még nem kaptam meg a szerződésemet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Optikán vagy? Akkor hagyj fel minden reménnyel...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor nem fogom tudni használni? Fogadjam el? Pont az IPTV miatt és a hozá tartózó lehetőségek miatt váltottam most a T-Home-ra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Telefonszámnak semmi köze hozzá sajnos ez ilyen, nekem telefonon müködik tableten nem ....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok.

Teljesen új felhasználó vagyok az IPTV terén.

Láttam, hogy van androidra a Telekomnak egy műsorújság nevű programja, amivel tudnám vezérelni a boxot. Sajnos nem tudom párosítani. Hiába adom meg a mobilszámomat azt írja ki, hogy jelenleg nem lehetséges. Két napja. Esetleg az lehet probléma, hogy vodafonos telefonszámot adok meg? Másnak működik?

Köszi a válaszokat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Eszközhiba! 4 hónapja használom az eszközt. Nálam ezek a problémák nem jelentkeznek. Jelentsd hibára (1412) kicserélik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hmm, akkor tényleg a modem tűnik hibásnak. Sajnos ezek a modem/wifi router hibrid eszközök elég gagyák, lehet hiába cserélik ki akkor is le fog dobálni.

Szerintem próbáld ki saját WiFi routerrel, esetleg kérj kölcsön havertól egy próbára. Kösd össze a routered WAN portját a T-s hibrid egyik LAN portjával. Mehet statikusan is, vagy akár DHCP-vel is. Szerintem úgy nem fog ledobni, de ha még is... akkor mehet a kukába a Huawei! :smileyvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Dhcp-vel még rosszabb volt ezért kapott mindegyik fix ip-t..

Gépemmel nem hiszem, hogy gond lenne 3 hónapos Win 7 van rajta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Fix ip-s? Tehát ha jól értem, te állítottad be statikusan az IP-t a gépednek? Ha a DHCP be van kapcsolva a routeren, nyugodtan átállíthatod dinamikusra, had kérje le magától az IP-t, hátha segít.

Elég érdekes, kábelen nem nagyon szokták eldobni. Lehet, hogy a gépeddel van a probléma, milyen OS van rajta?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Kábelen dobja el, a tv megy rendesen az nem áll le. A gép közvetlenül csatlakozik bele. Minden vezetékes eszköz ami a hálózatban van fix ip-n van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello!

WiFi-ről dobja le a netet? Vagy kábelen is? TV is elmegy?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Huawei HG8245H wifi-s T-s eszközöm van optikai kábelhez. Van valami más hasonló esetleg jobb eszköz is amit ad a T optikához? Köszi.

Ugyanis esténként pl. most is eldobja a netet csak az ujraindítás segít. Elméletleg új eszköz, nálam csomagolták ki.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt vettem észre, hogy ha a webes vagy mobilos műsorújságban állítok be felvételt, és beállítom, hogy a felvétel leállítása ne a műsorújság szerint, hanem 30-60 stb. perccel később legyen, akkor ezt nem veszi figyelembe, hanem mindenképpen a műsorújság szerint veszi fel. Sajnos pár film vége így lemaradt már, elég dühítő tud lenni. Ha esetleg egy illetékes kolléga olvassa ezt, ránézhetne. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nézd ez egy szolgáltatás ami ha nem a munkád része, nem kötelező igénybevenni. Innentől kezdve az ember egyéni döntése, hogy igénybe veszi e az adott áron.
Elmondom neked hogy a vidéki kisboltban is drágábbak az élelmiszerek mint a nagyvárosi hiperszuper marketekben. Az ember szabadon eldöntheti hogy fontos e neki annyira az a valami hogy megfizeti azon az áron amin a vidéki kisbolt kínálja, vagy elmegy a városba lakni ahol több lehetősége van.

Még igazad is lehet bizonyos szemszögből, és igen, amennyiben lehetne azonnal átszerződnék másik céghez, ha lenne konkurencia a lakhelyemen. De nincs és innentől ez kő keményen monopol helyzettel való visszaélés. A dolog pikantériája, hogy konkurencia esetén meg nem lenne érdemes váltani, hiszen az árak akkor más szintre lennének belőve.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most