Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.248 válasz erre a kérdésre

Kék led azt jelöli hogy hd felbontáson dolgozik e az box. Függetlenül attol hogy van e hd csomag vagy nincs.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A kék led az nem a HD tartalmat jelöli? Ha nincs neki HD-s csomagja, akkor nem kéne világítson.

HD nélkül is megy a HDMI kábeles használat, annak függetlennek kéne lennie attól, hogy mit rendelt meg az ügyfél. Az tény, hogy HD tartalom átlövésénél van jelentősége

Láma dolog, illetve kérdés, de a vevőegység volt újraíndítva esetleg? Hátha segít rajta, az ilyen win jellegű eszközöknél (ha még win-es a szoft és nem álltak át vele linux/unix alapra) egy restart csodákra képes.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

+ Box elején meg nézni ég a  kék led.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

a hdmi ugyan nem kimondottan egy "minőség", de a többit érdemes kipróbálni, hátha tényleg a scart blokkolja a jelet (bár én ilyet utoljára akkor láttam, amikor ugyanaz az eszköz (igaz az dvd lejátszó volt, nem stb) volt scart/rca és hdmi kábellel egyszerre rákötve a tévére, ha itt is így van, akkor játékos lehet a troll meglátása és érdemes csak 1 csatival kipróbálni, ha meg nem nyert, akkor a tv beállításait megnézni, mert ha nem rossz a box, akkor mennie kéne a dolognak)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Attól, hogy nincs HD csatornára előfizetésed, még a box HDMI csatlakozóján ott van a kimeneti jel, igaz nem HDMi minőségnem de ott van. Nézd végig a beállításokat, mind a boxon, mind a TV-nél. Arra is figyelj, hogy ha esetleg EuroScart kábel be van dugva a Tévébe, akkor azt húzd ki és úgy is próbáld ki. A régdebbi EuroScart kábeleknél vab egy hurok, az újaknál meg az össze kivezetés megy a dugó másik végéhez. Ez a hurok az EuroScart-nál azt a szerepet látja el, hogy ha ezen a jábon jelet kap az eszköz, jelen esteben a Tévé akkor automatikusan ezt válassza ki bemeneti forrásnak, szóval ezért próbál ki hogy ha ez be van dugva, akkopr húzd ki.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem az Ügyfélszolgálatnak semmi köze hozzá, hogy Te milyen kábellel szeretnééd csatlakoztatni a tv-t és a set top boxot.

Az Ügyfélszolgálatnak az a dolga, hogyha Te gyémánberakásos hdmi kábellel akarsz csatlakoztatni, akkor ő ezt lehetővé teszi.

Egyébként meg az Ügyfélszolgálat marhaságokat beszél, mert nekem még bőven nem volt HD csatornám - sőt, a Telekomnak sem volt HD adása, amikor hdmi csatlakozóval kötöttem össze a tv-t és a set top boxot.

Úgyhogy szerintem ismét 1412 - muzsika hallgatás 10 percig - ügyfélszolgálatos meggyőzése arról,  hogy a set top box nem jó. Vagy, bemész egy Telekom üzletbe, és ott teszel bejelentést.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Vettem az új kábelt. Ezt már tökéletesen érzékelte a TV hogy be van dugva.

Továbbra sincs jel.

Felhívtam a 1412-t, ott azt a választ kaptam hogy mivel nincs HD csatornára előfizetésem, ezért nincs szükségem rá, és amúgy sem lesz jobb a minőség.

Valamit lehet tenni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Többször is ellenőriztem. Jól van bedugva.

Lehetséges hogy a Set Top Box hibás?

Nekem így van össze kötve:tv-n a hdmi1 van dugva a kábel tv távkapcson kiválasztva a hdm1 forrást stb beállítás menü/beállítások/televízió/képaránybeállítás 1080i mentés.Ha így se működik akkor 1412. :smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Többször is ellenőriztem. Jól van bedugva.

Lehetséges hogy a Set Top Box hibás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Esetleg van valakinek infója, hogy mikor lehet használni az előfizetői fiókban lévő műsorújságot szinkronizálni a beltérivel? Mobil alkalmazás sem működik a tv-n keresztül. Állandó hibát ír mindkettőnél. Weben hibás MT vagy IPTV azonosító a mobilnál pedíg Próbálja később üzenet jön. 

Mikor bekötötték tavaly decemberben bejelentettem többször de se sibajegy se javulás nem történt.

Köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kéne, boxba biztos jol volt be dugva?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Családi HD szolgáltatásod van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép estét!

Egy olyan problémám lenne hogy vettünk egy új Samsung Smart 3D-LED TV-t, és jelenleg SCART kábellel van összekötve az IPTV beltéri egységgel.

Volt itthon egy felesleges HDMI kábelem, gyorsan rákötöttem, viszont azt tapasztaltam hogy bármelyik HDMI bemenetbe is dugtam a TV-n, nem volt hajlandó se képet, se hangot adni. Sőt, fel sem ismerte hogy egyáltalán rá van kötve valami is.

Többféleképp próbálkoztam, de nem találtam megoldást.

Most oda jutottam, hogy holnap veszek egy másik HDMI kábelt, úgy is kell még egy.

Ha valakinek volt ilyen problémája, és talált megoldást kérem írja le, kisegítene.

Előre is köszönöm!

UI: A kábel jó, Xbox 360-al kipróbálva, azonnal felismerte.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Boomer

Egyetértek veled, teljesen felesleges volt,TV-n keresztül pötyögni nem valami kényelmes.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Értelmes alkalmazásokkal bővítsék is, annak mindenki örülne szinte.
Amikor bevezették sem értettem ezt a FB megoldást, tv-n keresztül én nem látom sok értelmét,de biztos maradi vagyok. Tabletek, okostelefonok és laptopok világában még menőzésre sem jó. Smart tv-kben is előszeretettel tolják be a FB meg a Skype megoldásokat, szerintem azok is tök feleslegesek (ahogy sok minden egyéb app is,de biztos van akinek van rá igénye).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma láttam az üzenetet a tévé képernyőjén, miszerint rövidesen megszűnik a tévéképernyőn elérhető Facebook - már ha jól értelmeztem az üzenetet, ami kissé hiányosan jelent meg, sajnos.

Azt hittem inkább bővíteni igyekeznek az interaktív alkalmazások körét....:smileysad:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Holnap reggel 9-re jön a szerelő. Ő is azt mondta, hogy vonalhiba lehet a dologban az oszlop és a ház között, de nem zárta ki, hogy a router is ludas lehet.

Majd kiderül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az a helyzet, hogy az RTL csoportosnál vettem észre én is.  Báár lehet máshol is, de egyszerre 1 csatornát nézek.

Viszont amióta a nem felvevős boxot raktam fel, azóta nem látom a kockásodást egyenlőre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

VDSL 20/5 net + IPTV Családi +HD

A problémám ott van, hogy a HD csatornák kockásodnak. Pár pillanatra de elég rendszeresen.

Hibajegy nyitva, szerelő adott egy másik STB-ot 6030-as. De már ezzel is.

Most kíváncsi vagyok és rátettem a nem felvevős boxot, egyenlőre teszt fázisban.

Tudtok olyanról, hogy a felvevős boxoknál ez előfordulhat?

Nálam csak a RTL ll HD;Cool HD;Film+HD-nál szokot sűrün blokosodni. Nálam még olyan szokott előfordúlni hogy random módon 16:9 ről egy pillanatra 4:3 vált a kép.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

VDSL 20/5 net + IPTV Családi +HD

A problémám ott van, hogy a HD csatornák kockásodnak. Pár pillanatra de elég rendszeresen.

Hibajegy nyitva, szerelő adott egy másik STB-ot 6030-as. De már ezzel is.

Most kíváncsi vagyok és rátettem a nem felvevős boxot, egyenlőre teszt fázisban.

Tudtok olyanról, hogy a felvevős boxoknál ez előfordulhat?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Általad leírtak vonal hibára utalnak, gondolom, elmúlt időszak csapadékos időjárása közre játszhat szerintem tegyél hiba bejelentést 1412 -ön sokkal ritkább az amikor elöfizetőnél lévő modem hgw router haldoklik .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Lenne egy problémám. Van egy Speedport W 724v ci digitális elosztóm, ami az utóbbi napokban legalább egyszer újraindul naponta. Ma és tegnap többször is 1-2 órás különbséggel. Most nem tudom, hogy a router-e a rossz vagy a T-nél van gond valamelyik átjátszónál. Egy kis településen (Bugac) van iptv előfizetésem.

Nem tudom más tapasztalta-e ezt a hibát?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

még nem támogatott modell nagyon sehol sem, hogy egyenként válogasd össze, mit akarsz nézni...

nem érdeke szerintem jelenleg sem a piacnak, sem a gyártóknak, sem a szolgáltatóknak...

másrészről itt a legnehezebb a szolgáltatók helyzete, mert diektben ők elégítik ki a piaci igényeket, viszont amikor megveszik egy csatorna elosztási jogát, akkor van, hogy többet együtt megvéve olcsóbban jönnek ki...

érdekes egy biznic ez egyébként, ha belelátsz, jobban megérted

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most