Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
1 perce, ApaFia írta:

De ő írta,hogy cserélni kell. ;) Persz ki kell szállítani a 2. stb,de afelől már mehetne,és menni is kellene a csomag válltásnak. ;)

Olvasd el mit irtam,  de megegyszer leirom. A csomagvaltas es a +stb egy megrendelesen lett felveve. Ebbol kifolyolag a ketto egyidejuleg teljesul. Tehet mikor felrekjak a + stb-t akkor akkor aktivalodik az uj csomag is. Most efi iritaciot okozott az egyuttes kezeles. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 perce, ApaFia írta:

De ő írta,hogy cserélni kell. ;) Persz ki kell szállítani a 2. stb,de afelől már mehetne,és menni is kellene a csomag válltásnak. ;)

Nekem nem kell cserélni ezt az Üszmondták. :)

Attila70:  értem majd csak a 2. stb. után lesz feloldava, de akkor a meglévő csatornálat amire most is van előfizetés azt miért zárolták? Szerintem csak azokat kellene zárolni ami az új csomagban vannak nem?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 perce, Attila70 írta:

Olvasd el mit irtam,  de megegyszer leirom. A csomagvaltas es a +stb egy megrendelesen lett felveve. Ebbol kifolyolag a ketto egyidejuleg teljesul. Tehet mikor felrekjak a + stb-t akkor akkor aktivalodik az uj csomag is. Most efi iritaciot okozott az egyuttes kezeles. 

Én értem,hogy most per-pill így működik a rendszer,de akkor miért tüntek el a meglévő csatornákbó,mert azt is írta. Valami nem kerek. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
58 perce, Attila70 írta:

Az, hogy mi tunt el csak o tudna megmondani.

Tuppem van, hogy a nov vegeig nyitott csatornak.

Eddíg IPTV Családi+HD csomag és HBO Maxpack csomagom volt. Nem hiszem, hogy csak a nyitott csatornákat zárták el. Pl.: AXN, Discovery, Filmbox, Comedi Central, de mindegy majd megoldódik egyszer :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, Komi írta:

Eddíg IPTV Családi+HD csomag és HBO Maxpack csomagom volt. Nem hiszem, hogy csak a nyitott csatornákat zárták el. Pl.: AXN, Discovery, Filmbox, Comedi Central, de mindegy majd megoldódik egyszer :)

Mint irtam tipp volt a reszemrol. Nincs mentalista tudasom. ?

Egy teljes sorrendi ujrainditast csinalnek a helyedbe ha idaig nem tetted volna meg. (minden aramtalanit, utan hgw es ha az ok stb)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 perce, Attila70 írta:

Nekem is az van, de semmi bibi nincs vele. Senki nem tamadta, van kutyam aki megvedi. ?

https://www.google.hu/amp/www.pcworld.com/article/3145449/security/upgraded-mirai-botnet-disrupts-deutsche-telekom-by-infecting-routers.amp.html?client=ms-android-infocus

 

Remélhetőleg most a t gyorsabban frissíti a szoftvereket mint máskor.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Szakértő!

A következő kérdésem lenne, "csomag váltás hűség idő lejárata előtt" témában. Családi IPTV és Netmánia L előfizetésem van, hűségidővel, melynek lejárata 2017.09.09. Szeretném az IPTV előfizetésemet, Szuper Családi HD előfizetésre módosítani, az internet előfizetés változatlanul hagyásával. Szeretném megtudni, hogy lehetséges-e, hogy az internet és az új IPTV Szuper Családi HD előfizetésre maradjon az eredeti hűségidő (2017.09.09.) és így fizessek kedvezményes díjat? Ha ez nem lehetséges, akkor lehet-e, hogy a Netmánia L internet előfizetésre maradjon a hűségidő és kedvezményes díj, de az új Szuper Családi HD előfizetésre ne vegyek igénybe húségidőt? Esetleg emiatt kell-e kötbért fizetnem?

Köszönöm a segítséget! Szép napot!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
18 órája, Attila70 írta:

Mint irtam tipp volt a reszemrol. Nincs mentalista tudasom. ?

Egy teljes sorrendi ujrainditast csinalnek a helyedbe ha idaig nem tetted volna meg. (minden aramtalanit, utan hgw es ha az ok stb)

Meg volt tegnap este és ma reggel is áramtalanítás, újrahangolás, fürdetés, szárítás, mosás, centrifugálás :) de nincs változás sajnos.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Gyors internet elofizeto vagyok.

Ha az IPTV mukodik, internet szolgaltatas naponta legalabb 10x megszunik.

Vizsgalatom szerint az itthoni  IPTV  HDMI boxszal van  a problema,

mivel, ahogy kikapcsolom a box hasznalatat, maris mukodik az internet szolgaltatas!

Nem gondoljak, hogy egy UJ IPTV HDMI box segitene a problema megoldasan ?

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Sziasztok
Segítségre lenne szükségem  az ügyben hogy a beltérimen elment a műsorújság, a beltérit újra indítottam de nem jött vissza. A másik érdekesség hogy a Beállítások -> Általános
-> Rendszerinformáció -> Rendszerinformációnál azt írja hogy: Pontos idő 02:07 01/01 1970
Ezzel mit lehet kezdeni?
 
Köszi a segítséget
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azt nem próbàltam de megjavult ez a része.

Este mikor kikapcsoltam az óra is csak nullàt mutatott de reggelre minden visszajött rajta. Olyan hogy az epg elmegy az màr nem volt új dolog. Hetente kétszer kell már újraindítani a beltérit hogy visszajöjjön. Ilyen viszont nem volt még hogy újraindítàs után se jött volna vissza.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Amióta,kihalltak az analog csatornák,hallgathattam párom panaszát - miközben sütök-fözők ....nem tudok tévézni!  Eddig bírtam,napokban bérbe vettem a 3. stboxot! Gondoltam, 1 dvi csatis monitor beszerzek és mindenki boldog lesz!? A  monitor utólag érkezett,így  tkomos szerelő sem segíthetett,de meghallgatta az elképzelésem ,és egyetértett.Vettem egy kábelt  hdmi -dvi ,és  összedugtam! Semmi jel, azóta sem.A monitor és a kábel le lett tesztelve,hibátlanul működnek.A stbox is mukszik a tévével,csak egymással nem!A tkomnál azt javasolták,hogy stbox menűjében a kapcsolodott eszköz méretezését buzeráljam. 720,1080,4:3,16:9  stb. Annyi történt,hogy időnként beszürkül a képernyő,illetve a kép egy része megjelenik.Nos,eddig jutottam,és ezért kérem segítségeteket!

                     Ennek ellenére,vagy pont ezért...Kellemes Ünnepeket Kívánok    Üdv...demarco        

ui.:Benq G920wl vs cisco stbox

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...