Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Ripa

Kérdés

  • Válaszok 55
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 2

Nah megint itt. Most azt az infot kaptam, hogy megszerelték a weblapot illetve semmilyen jelzés nem érkezett hogy nincs Xbox One X.  Kiválasztod hogy otthoni mellé kéred. Végig mész az igény bejelentőn kiválasztol vmi tv intertnet csomag meg ami kell. Igény leadása ott is megadsz mindent és befejezed. Úgy néz ki mintha új szolgáltatást rendelnél, de közben nem.  Fel fog hívni valaki utána a T-től, vele fixálod a megrendelést neki mondasz mt számot neved meg ami kell. 

Igen tudja a T hogy ez így Tréé dolgoznak rajta, meg lesz oldva egyszerűbe. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Helyzet a következő, nem lesz raktáron ebben a kiadásban több belőle. Elnézést kérek mindenkitől hibás infokat kaptam az elmúlt napokban. Várhatóan a weblapról is lefog kerülni, hamarosan. Szeptemberben jön az új konstrukció, más játékkal  stb stb. 

Remélem ez már a végleges felállás és nem változik holnapra semmi :( 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 órája, Doctorx írta:

Nem indítok új kérdést, bocsi hogy ide. Ps4 pro sem kapható napok óta, tudjuk mikor lesz? Mert lejárt a net hűségem hosszabítanék, de akkor a készülékvásárlást is egybene tudnám.

Én Augusztus közepe óta várok az Xbox-ra, azóta mindig azt az infót kapom, hogy 2-3 nap múlva. Az volt hogy szeptember elején tuti lesz, de nem volt. Múlthéten megjelent az új Xbox One X gépcsomag, gondoltam akkor 100% hogy itt is lesz, hiszen az ország összes komoly üzletében van belőle, erre még sincs. :D Múlt héten, azt ígérték, hogy valószínű a hétfő kedd, hogy már lesz. Majd érdeklődöm, mondta az ügyintéző hogy ne a weblapot nézzem mert bugos, és van hogy rosszul érzékel. Ezek alapján, azt javaslom neked, hogy kedd délután próbáld meg, lehet hogy menni fog a megrendelés. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
20 órája, anonymus írta:

Ahogy fentebb írtam ha valaki olvasta (nem). Ebben a kidásban nem lesz több xbox one. Szept végére várható másik konsrukcioban.

Éppen azért gondoltam, hogy az ÚJ csomagban, "konstrukcióban" amiben megjelent a múlthéten más játékkal, lesz a T-nél is már a héten, de egyelőre nincsen.  Ezek szerint, nem is lesz, majd csak hónap végén. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
22 órája, Horváth Roland írta:

szevasztok. Én nem vagyok az a város fajta. Lesz jövő héten one x vagy nem? Olvasom hogy most várható a készlet de kíváncsi vagyok igaz-e. Remélem nincs átverés,. Érdekelne melyik konstrukciót rendeli be jövőhétre a telekom?

Amint kikerül a honlapra kiderül melyik konstrukcióban rendelte be a Telekom. Sajnos mi sem tudjuk meg előbb

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
25 perce, Ripa írta:

Ezt az infót, hol kaptad? Ha lehet kérdezni. Én bementem hozzájuk reggel, az egyik közeli kirendeltségükbe,  és ott azt mondta egy nő, hogy utána kérdez, bement hátra, és 3 perc múlva azzal az infóval jött, hogy Szeptember 28.-án már lesz, max 29.

 

Azért az már elég nevetséges lenne, hogy még ezt se tudják tartani. Mostmár tényleg minden hétre ígérik. Hülyét csinálnak a vásárlókból. 

Ezt érzem én is. Amikor megkérdezem és naponta más jön vissza :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, anonymus írta:

Nah megint itt. Most azt az infot kaptam, hogy megszerelték a weblapot illetve semmilyen jelzés nem érkezett hogy nincs Xbox One X.  Kiválasztod hogy otthoni mellé kéred. Végig mész az igény bejelentőn kiválasztol vmi tv intertnet csomag meg ami kell. Igény leadása ott is megadsz mindent és befejezed. Úgy néz ki mintha új szolgáltatást rendelnél, de közben nem.  Fel fog hívni valaki utána a T-től, vele fixálod a megrendelést neki mondasz mt számot neved meg ami kell. 

Igen tudja a T hogy ez így Tréé dolgoznak rajta, meg lesz oldva egyszerűbe. 

nekem se sikerült megvenni, akkor nincs, nem ertem it az van hogy van, ott meg hogy nincs. marmint a telosoknal. Na mindegy.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, Doctorx írta:

Olyan infot kaptam, okt 5 után lesznek a konzolok... Nektek xbox nekem ps4...

Ezt az infót, hol kaptad? Ha lehet kérdezni. Én bementem hozzájuk reggel, az egyik közeli kirendeltségükbe,  és ott azt mondta egy nő, hogy utána kérdez, bement hátra, és 3 perc múlva azzal az infóval jött, hogy Szeptember 28.-án már lesz, max 29.

 

Azért az már elég nevetséges lenne, hogy még ezt se tudják tartani. Mostmár tényleg minden hétre ígérik. Hülyét csinálnak a vásárlókból. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Ripa
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Na ma 10 órakor bementem énis. Más okból de rákérdeztem. Azt mondta 1 srác hogy csütörtökön várható. 

 

Aztán otthon vettem csak észre hogy van egy levelem a telekomtól. Az áll benne Október közepétől lesz.... Fifa 19 meg Forza Horizon 4 játékokkal.  2 új game... Lesz vagy 200 ezer. Tipppre. Miközben gamepassal 3 ezer a forza h 4... Nemvolt túl szerencsés döntés a telekomtól ezzel a kettővel.  Annyit viszont én nem várok.  Ha csütörtökön nincs akkor megveszem 1 komzol boltban.

 

Azt nem tudom te milyen infot kaptál Anonymus de azért ez már ciki. Össze vissza infók.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...