Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

953 válasz erre a kérdésre

24 perce, anonymus írta:

Lényeg a lényeg nem lehet ez van 

Ez most a Telekom hivatalos álláspontja? Vagy fórumozók vagytok?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lényeg a lényeg nem lehet ez van 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, Attila70 írta:

Elárulhatnád, hogy milyen típusú az a szolgáltatói stb.

Sima T-Home stb., fekete, amit most osztogatnak. De tökmindegy, mert más miatt sem tetszik (pl. miért van benne olyan erős állapotjelző led? Nagyon zavaró, főleg este.)  A lényeg, ha nem lehet a saját boxomat használni, akkor pá. Most próbaképp bekapcsoltam, mit ír ki? Gyenge jelszint, kérem hívja az ügyfélszolgálatot! Úgy gagyi az egész, ahogy van.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: István90

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elárulhatnád, hogy milyen típusú az a szolgáltatói stb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 órája, Attila70 írta:

Tavabbra is azt mondom, hogy mindegyik szolgaltatoi stb helyes keparanyra allithato

Akkor, ha adva vannak hozzá a szükséges technikai feltételek. Az AKAI TV-men csak egy SCART és egy KOAX csatlakozó van, úgy látszik, a TELEKOM boxának ez nem elég a képi beállítások megjelenítéséhez.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tavabbra is azt mondom, hogy mindegyik szolgaltatoi stb helyes keparanyra allithato.

A masik resz meg pont ugyvan, hogy elmeletileg megoldhato (ennek is feltetele az stb hivatalos conax liszensszel valo rendelkezese). Gyakorlatban meg minden feltetel eseteben sem fogjak megcsinalni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 02. 19., anonymus írta:

Műszaki akadály nincs a dolognak, ámde nem fogja neked senki be regisztrálni a saját boxodat. Abból egyszerű okból hogy Telekom így vállal garanciát szolgáltatásra saját eszközzel. Mert így egyszerűbb a cégnek, ha hibát jelentesz be a szolgáltatásra akkor ismeri a cég hogy aha olyan box van nálad ezek lehetnek a hibái stb stb és el lehet kerülni hogy a saját boxod által okozott hibára is szerelő szálljon ki mivel az már nem a T hatásköre.

Írtam ez ügyben egy e-mailt nekik.

Hajlandó lennék lemondani arról, hogy a hibát feléjük jelezzem. Lemondok a garanciáról. Vagy megoldom magamtól vagy szakemberhez fordulok. Ez nem akadály!

Örömmel olvasom, hogy gyakorlatilag megoldható.  :D

Kíváncsi vagyok, mennyire rugalmas a Telekom ilyen kérdésekben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 02. 19., Attila70 írta:

A 4:3-as CRT tv-khez mindegyik tipusu szolgaltatoi stb-t be lehet allitani ugy, hogy a keparany helyes legyen. 

Tapasztalatból mondom: NEM. A szerelővel próbálkoztunk, nem jött össze. A bolti boxok közül sem mindegyik képes erre, hiába állítom át a képi megjelenítést. A lényeg, hogy találtam egy ilyen boxot, szeretném azt használni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A 4:3-as CRT tv-khez mindegyik tipusu szolgaltatoi stb-t be lehet allitani ugy, hogy a keparany helyes legyen. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Műszaki akadály nincs a dolognak, ámde nem fogja neked senki be regisztrálni a saját boxodat. Abból egyszerű okból hogy Telekom így vállal garanciát szolgáltatásra saját eszközzel. Mert így egyszerűbb a cégnek, ha hibát jelentesz be a szolgáltatásra akkor ismeri a cég hogy aha olyan box van nálad ezek lehetnek a hibái stb stb és el lehet kerülni hogy a saját boxod által okozott hibára is szerelő szálljon ki mivel az már nem a T hatásköre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt T-Home!

A műholdas tv-hez kapott eszköz és kártya párosítva van, a szerelő így aktiválta a készülék azonosítója alapján. Ezért sajnos nem tudom más műholdvevő kártyafogadójába beletenni, úgy nem működik. Értem, hogy ezzel akarja védeni a T-home a szolgáltatást.

De kérdésem: van-e technikai akadálya annak, hogy egy másik, általam vásárolt műholdvevő készülékkel legyen párosítva ez a kártya? Ugyanis egyáltalán nem vagyok elégedett a set top box funkcióival (régi tv-m van, amin a 16:9-et meg se tudja jeleníteni, 4:3-as torz képet ad). Van egy nagyon jó kis műholdvevőm, direkt erre a célra vettem, ami képes a 16:9 megjelenítésére ezen a típusú tv-n is. Nehéz volt ezt is kiválasztani...

Tehát megoldható lenne-e? Gyakorlatilag ugyanaz a helyzet lenne, a szolgáltatót nem érné hátrány, nálam viszont nézhető lenne az adás. Ha nem, úgy kénytelen vagyok lemondani a 14 napos próbaidőn belül a sat tv-t és olyan szolgáltatóhoz menni (U.P.C., D.I.G.I.), ahol nincs ilyen korlátozó eszközpárosítás.

Szeretnék egy gyors választ és indoklást kapni erre a felvetett kérdésre, problémára.

Üdvözlettel: István

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: István90

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

nálunk a samsung smart tv távirányítója vezérli a stb-t és nem állítottam be semmit :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Meliconi-kal van jó tapasztalatom, a weben megnézheted a kompatibilitást http://guida.meliconi.com/page.php?idpag=34&idtele=2&idlang=EN,
A logitech harmony is nagyon jó csak sokat kell állítgatni. Viszont drága.
Ha csak a csatorna váltó és hangerő kell akkor azt a thome-osok is tudják általában.

Attila70: milyet adnak mostanában?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha hibas a tavod bejelented hibara es kuldenek masikat. Ha jol tudom most pont olyat amire vagysz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt szeretném kérdezni, hogy az ADB 5800S beltéri egységhez hol lehet helyettesítő távirányítót beszerezni?

Legjobb olyan lenne amivel egyben lehetne kezelni egy SAMSUNG Smart TV-t is!

Válaszokat előre is KÖSZÖNÖM!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az ECS.... akárhányas Sat box sem különb. Van mikor az is be akad. Nyomkodom és van hogy nem reagál, majd 3-4 másodperc után ugrál át 4-5 csatornát. Szerencsére nem mindennapos, nem szabad hirtelen sokszor nyomogatni egymás után a gombokat, türelmi időt kell neki adni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem is szokott belassulni a csatorna váltás nem tudom miért csinálja annyira nem zavar

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok ,az mitől lehet hogy a sat tv beltéri ,nem nagyon reagál a távirányitóra?Elemcsere természetesen volt,plusz már egy uj távirányitót is adtak de azzal sem az igazi.A tipusa az ADB 5800 .Lehetséges hogy csere érett a készülék?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Huawei boxon nem lesz gyári reset, esetleg menüből rendszer újraindítás.. kártya ki-be segíthet..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Próbáltál már gyári resetet? A négszeres újraindítás előfordulhat, hogy megoldja a gondot, lehet, hogy csak valami apró szoftveres malőr. Ha nem erről van szó, azt viszont mindenképpen érdemes jelezni a 1412-őn, hogy tudjanak róla és javíthassák!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Telekom sat tv-nk van Huawei set top box-szal. Az elektronikus műsorújságban manapság szinte mindig "Nincs program" kiírás van a legtöbb csatornán, vagy akár az összesen. Ez mitől lehet és hogyan lehetne orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Krista505

1412 telefonszámon .

9 gomb itt be pötyögöd az MT azonosítódat, megvárod, hogy be azonosítson a rendszer,aztán 4-es gomb hiba bejelentés, 1-es gomb tv szolgáltatások, majd végül a 2-es gomb. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Az egyik ismerősömnél lenne egy probléma. Azt vette észre egyik napról a másikra , hogy nincs m1,duna,m4 a műsorkínálatban.

Ha az 1-es (m1)csatornára váltott akkor automatikusan egy nem létező 1344-es csatorna került kiválasztásra így semmilyen adás nem ment rajta. A többit 2-3-as adót (duna,m4) választja ki szintén ez az 1344 ugrott be.

Próbáltam a gyári adatokat visszaállítani a vevőegységen , meg is találta a csatornákat de itt azt írja hogy regiszttrálni kell a kártyát ami a vevőegységbe. Ezt hol tudom megtenni? Vagyis gondolom , hogy ez lenne a megoldás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A duplikálásnak egyszerű oka van. Ha valaki csak alapcsomagra és a Nagyvilág csomagra fizet elő akkor neki a 109-es programhely a jó. Ha viszont valaki a Családi+HD-ra és a Nagyvilág csomagra akkor neki a 49 azért jó mert a sport csatik egy helyen megvannak. Ez a két programhely valóságban egy és ugyan az csak virtuálisan van így megcsinálva. A bónusz csati az ezektől független az oka egyszerű, mivel itt havonta cserélődik a csatorna így nem kell mindig csatlistát cserélni havonta, ha ez is virtuális lenne akkor minden hónapban cserélni kellene a csatlistát. Én őrülök ennek, hogy mint sattv előfizetőt a Telekom minket is teljes értékű előfizetőknek tart, és mint a vezetékeseknek nekünk is biztosítja ezt. ()

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Eurosport 2 is duplikálva van program listában! + a bónuszon is az megy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most