fidelia

Webmail

Kérdés

Két témában kérdezek.

Az egyik: hogy lehet, hogy minden reggel a t-online webmail oldallal kell kezdenem, mert amit én NEM-spam-nek minősítek már tizenezredszer, holnap ismét a spam folderben találom (és fordítva: ami általam spam, az mégis az inboxba jön) ez más, nem-fizetős szervereken simán működik.

A másik:  hogy fordulhat elő (már harmadízben), hogy kéretlen reklámot kapok direkt a t-onlie címemre? Reméltem, hogy a fizetett szolgáltatással ezek mellőzését is várhatom...

(más email címeimről átirányított levelek esetében egy szavam sincs :) az más...)

Köszönöm előre is - szép vasárnapot és további jó munkát kívánok

régi ügyfelük

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

273 válasz erre a kérdésre

nálam is rendben van, pedig megnézem IE-ben, FF-ban + Chrome-ban is...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Fogalmam sincs nálad miért jó vagy nálam miért nem.

Tegnap este az otthoni gépemről írtam, ma meg az az iskolában néztem meg, de ugyanez a helyzet.

Itt a szerver az internetes időhöz szinkronizál és a gépek meg a szerverhez, mind a 226 gépen jól jár az óra. :smileyhappy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor nálam miért jó? Hmm?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem e gépemen rossz az idő beállítása, hanem a T Szerverén!

Én is tudok képet mellékelni, tessék:

Automatikus mentés ideje 1 órával többet mutat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Mostnézem az automatikus mentés idejét. Valamiért a T órája 1 órával többet mutat.

Nem nagy hiba, de ezt nem észreveni szerintem meg hiba.

Automatikus mentés ideje rendben van!

Bökj rá a Windowsban az órára Dátum és idő beállítások módosítása / Internetes idő /Beállítások módosítása / azonnali frissítés.

Time.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az új felületről nem lehet óriáslevelet küldeni!

Először az ismerősöm néztem balféknek, elküldtem neki egy másik emai címre, de akkor sem volt ott a mellékletben a hivatkozás. Tesztként elküldtem magamnak is (az óriáslevél fel van töltve, az sikerült) és én sem kaptam semmit.

Más.

A fórumhoz akartam hozzászólni, de nem tudtam belépni.

Regisztrálni akartam, de azt írja ez az email cím már regisztrálva van.

Kértem új jelszót.

Levél nem jött meg.

Újra regisztráltam az aliassal, most így sikerült belépnem.

Más.

Nincs kedvem a t-mobile megfelelő fórumát megkeresni.

Ott be tudok lépni.

A telekom fiókom létrehoztam és a lakossági tel + net előfizetést összevontam a céges 4 mobil telefonommal.

Amikor készüléket szeretnék választani lakossági mobil előfizetést kér és nem fogadja el a telekom fiók belépési adatait, sem a mobilelőfizetés adatait.

Kiléptettem a céges mobilokat a telekom fiókból.

Ekkor elfogadja a telefon előfizetés belépési kódját, de készülék választáskor 404-es hibával - az oldal nem létezik - vége a keregélésnek.

Még van mit javítani, de ha ilyen tempóval fog menni, nyugdíjas leszek mire elkészül...

Mostnézem az automatikus mentés idejét. Valamiért a T órája 1 órával többet mutat.

Nem nagy hiba, de ezt nem észreveni szerintem meg hiba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Volna egy olyan problémám, hogy az Outloookom olyan hibaüzenetet ír ki, hogy a fiókomon visszaélést tapasztaltak, változtassam meg a jelszavamat. Megtettem, a Webmailben működik is az új jelszó, de au Outlook továbbra is ugyanazt a hibaüzenetet írje és csak a küldésre.

Találkozott valaki már ilyennel. Bekaphattam valamit?

Aki tud, kérem segítsen!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

WOW, nekem az alap mailcím a mai naptól az újfajta rendszerben jelent meg. Át lett pakolva ez is :smileyhappy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet, hogy a kikapcsolási lehetőség ellenére a 25-ös port szűrése központilag történik, ezt már több szolgáltató csinálja.(UPC, Digi). Bár úgy tudom, egyedi kérésre ott is kikapcsolható. Update. Egyedi kérésre kikapcsolható. Erősködj a technikai ügyfélszolgálatnál, mert akkor valamilyen hibára futhatott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezen mar reg tulvagyunk. A "My T-home"-ban mar nem lehet kikapcsolni, csak ugyfelszolgalaton kikapcsoltatni, 2x is beszeltem veluk, mindketszer alitottak, hogy ki van kapcsolva. Viszont valszeg ez megsem igy van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tehát a kérdezőnek nem jó a gmsil smtp szerevere? Persze ha van google fiókja. Egyébként ügyfélszolgálati telefonon mit mondtak 25.ös port szűrésének kikspcsolására?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Már ha be tud lépni a My T-Home-ba. Nekem meg az jutott eszembe, hogy a gmail smtp megy ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ok, erre vonatkozóan találtam egy régebbi cikket:

http://www.netscan.hu/tamogatas/e-mail/t-online/

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen igen

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet kezdem kapizsgálni? Pl. beléptem az Online rendszerbe és ezt látom:

Kiegészítők a szolgáltatáshoz:
  • 2 db e-mail fiók
  • 1 db FTP-tárhely
  • 1 db SMTP szűrő

Ez utóbbi lenne a hunyó?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ez a szűrés nem a végpontI eszközben van beállítva, hanem szolgáltató oldalon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most a sajátba beléptem:

IP Adress filtering. Ugye itt tiltani tudnék IP-t, de itt tuti ezt nem tudnám beállítani. Ugyan így gondolom a Basic Rules alatti lehetőségeket. Egyedül a Security alatti Firewall ahol ezt el tudom képzelni, de ez alapban portra szűr. Így akkor nem kellene engedni a mail.t-online.hu elérését sem. Vagy ez Telekom irányba bármely tiltott port/szolgáltatás esetében mégis megengedett? Sajnos nem vagyok otthon és ezt nem tudom kipróbálni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Cisco routerek csodákra képesek :smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ok, ezek stimmelnek és nekem a 25-os port elérhető. Én azt nem értem, ha router szinten van portszűrés, akkor a mail.t-online.hu hogyan jön be? Vagy van olyan spec. szűrő ami megadja ezt használhatod és kész? Komolyabb eszközöknél vagy véponti szoftvernél (Endpoint) Security találkoztam már ilyen korlátozásokkal.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, csatlakozom, a Té tuti nem ad ki e-mail címet. csak akkor kapsz rá hírlevelet, ha a Ténél engedélyezted, hogy saját reklámjaikkal megkereshessenek (ekkor is csak a Tétől) vayg máshol használtad, regisztráltál, vásároltál, így más megszerezhette.

a spam résszel kapcsolatban, te hogyan állítottad be, hogy valami oda menjen, más meg ne? lassan 20 éve ügyfélként én is sok éve használom, de webes oldalon tudtommal egyetlen lehetősg van állítani rajta, a beállítások menüben van egy csúszka, amellyel a Té által előre beégetett, számomra ismeretlen és általam módosíthatatlan logika szerinti szűrés "erőssége" szabályozható...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pinging mail.dgn.hu [212.52.167.194] with 32 bytes of data:
Reply from 212.52.167.194: bytes=32 time=28ms TTL=56

Pinging mail.3gteam.hu [79.172.192.42] with 32 bytes of data:
Reply from 79.172.192.42: bytes=32 time=27ms TTL=57

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért arra kíváncsi lennék, hogy más e-mail szerverre a ping milyen IP-t ad vissza?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

re

elnézést, hogy csak ilyen későn írok a topicba

szóval jelenleg a mail.t-online.hu 25-ös portját érem el, kifelé semmi már hosztra nem tudok rátelnetelni a 25-ös porton

sg segítségével talán ez megoldódik majd

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem lehet. Nála nincs kiszedve az alapértelmezetten beállított smtp port szűrés az internet irányába. Csak a mail.t-online.hu elérése van nála engedélyezve az internet kapcsolatán.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Eszembe jutott valami. Nem lehet olyan banális hiba, hogy esetleg a modem IP-jének nincs DNS A rekordja vagy reverse vagy ezek nem stimmelnek?

pl. xyz.catv.pool.telekom.hu IP 1.2.3.4

ha pedig tracart 1.2.3.4 akkor erre más nevet vagy név nélkül adja vissza.

Nagyon sok mail szerver reverse vagy nem egyenző "egyenes" rekord esetében dobja a kapcsolatot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most