Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Webmail


fidelia

Kérdés

Két témában kérdezek.

Az egyik: hogy lehet, hogy minden reggel a t-online webmail oldallal kell kezdenem, mert amit én NEM-spam-nek minősítek már tizenezredszer, holnap ismét a spam folderben találom (és fordítva: ami általam spam, az mégis az inboxba jön) ez más, nem-fizetős szervereken simán működik.

 

A másik:  hogy fordulhat elő (már harmadízben), hogy kéretlen reklámot kapok direkt a t-onlie címemre? Reméltem, hogy a fizetett szolgáltatással ezek mellőzését is várhatom...

(más email címeimről átirányított levelek esetében egy szavam sincs :) az más...)

Köszönöm előre is - szép vasárnapot és további jó munkát kívánok

 

régi ügyfelük

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 273
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Szevasztok!

Megújult a levelezőrendszerem!

 Nem tudom használni (lehet hülye vagyok),mert amikor továbbítani akarok egy levelet,rákkantintok a továbbításra,megjelenik az ablak,ahol ott van: "Címzettek". OK HONNAN VARÁZSOLJAM ODA A  CÍMJEGYZÉKEMBEN SZEREPLŐ NEVEKET.

 Idáig bejelöltem,hozzáadtam küldtem. 

 használati utasítást sem találok. 

 Kérem segítségeteket. Köszi: nagymaki

 Bocsi!!!!

 Négyszer indítottam újra a telekom oldalt,amíg elkezdett működni a levelezésem. Mindig bedőlök neki. Már azt hittem én kergültem meg,de nem :)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm szépen válaszod! Kattingattam,de akkor sem jött fel a címjegyzék. Újraindítottam az oldalt,jópárszor,mire működni kezdett. Elég sokszor megvadulnak a Telekom oldalai. Mostanában már látom az előfizetéseimet is. Ez sem vplt jellemző. Volt,kiírta nincs internetelőfizetésem,stb. Köszönöm szépen kedves válaszod,jó hűsölést,barátsággal:nagymaki :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Chrome-om van! ABP-vel használom. Az utóbbi évben valami nagyon nem stimmelt a Telekomnál. Tavaly augusztus óta nem tudják megoldani,a televízióm kikapcsolása után,amikor újra bekapcsolom,akkor ne menjen el az IPTV hangja. Csak a beltéri újraindításával lesz újra hang. Már nem is foglalkozom vele. Szerintem a hangvivő gyenge ami bejön.Már mindent kicseréltek,a kábeleket is (az újat újra),a beltérit is,(az újat újra) Rendesek és hozzáértők a szerelők akik kijárnak - feleslegesen. mindig a központban volt a hiba idáig.

  Szia :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Arcad!

 

Köszönöm a pontosítást, és elnézést kérek, a Telekom fórum leírásai között feltett első kérdés

 

Meddig tilt le spam miatt a rendszer?

Hol van ez leírva, definiálva?

helye és tartalma okozta a félreértést, a kategória és a kérdésben nem szereplő levelezőrendszer utalás miatt úgy értelmeztem, a fórumműködés van terítéken.

 

A Telekom levelezőrendszere külön kezeli a rendszeres és az alkalmi, véletlen spamküldést, a pontos tiltási szabályok azonban a Telekom üzleti titkát képezik. A véletlen spamküldés elkerülésével kapcsolatban a Telekom ügyfélszolgálat - mobilszolgáltatás esetén a 1430, otthoni szolgáltatás esetén a 1412 - segíthet, ők elmondják, milyen szabályokra, technikai beállításokra érdemes figyelni.


Köszönöm, szép napot:


István

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Keresgéltem a telekom oldalán, hogy e-mail szolgáltatást lehet e önmagában rendelni, de nem találtam olyat, ahol "@t-online.hu" végződésűről lett volna szó.

Internet szolgáltatás rendelésével, tárhely, vagy külön ilyen email csomag van, ahol "sajatnev@t-online.hu" formátumú emailt kapok hozzá?

t-email.hu az nem jó.

 

Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...