Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom honlap


jani44

Kérdés

  • Válaszok 374
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Szia

Személyes átvételre ilyenkor nincs lehetőséged már. 30 napon belül kerül kiszállításra a készülék arról, hogy tart My t-home on vagy a 1412 9 es majd 5 ös menü pontban tudsz tájékozhatást kérni.

Úgy tudom, hogy Tv készüléket maga a gyártó vagy Telekom szálit ki mivel beszokták üzemelni. De ha véletlenül a Gls hozná ki, akkor se lenne semmi gond szerintem. Telefonon fognak keresni a szállítás várható időpontjáról hogy otthon legyél illetve ha ki vitték nem árt meg nézni hogy minden okés e azt kaptad amit kértél stb mert akkor még könnyebb reklamációval élni.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok Mindenkinek Illetve Boldog Ujévet kivánok Mindenkinek !

Szeretnék Érdeklődni December 15-16 körül Telefonon rendeltem  Samsung ledet tv.

Mikora várható a  ki szállitás 30napot mondtak nekem, Szerintem három hétt alatt lehetséges?

És Samsung gyártó Szállitsa ki vagy GLS futár? illetve idő pont kérésel.

Van olyan hogy személyesen  ellehet menni,és átt venni a Tv készüléket?

 

Kérném szépen segitséget!

 

Üdv: Gyula73

Szia!

 

Múltkor elutasították nem?

Személyes átvételre nincs lehetőség.

 

Vagy márkaszerviz vagy GLS viszi. Kiszállítást végző cég keresni fog elvileg egy nappal a kiszállítás előtt időpont egyeztetés miatt.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok Mindenkinek Illetve Boldog Ujévet kivánok Mindenkinek !

Szeretnék Érdeklődni December 15-16 körül Telefonon rendeltem  Samsung ledet tv.

Mikora várható a  ki szállitás 30napot mondtak nekem, Szerintem három hétt alatt lehetséges?

És Samsung gyártó Szállitsa ki vagy GLS futár? illetve idő pont kérésel.

Van olyan hogy személyesen  ellehet menni,és átt venni a Tv készüléket?

 

Kérném szépen segitséget!

 

Üdv: Gyula73

Szia!

 

Múltkor elutasították nem?

Személyes átvételre nincs lehetőség.

 

Vagy márkaszerviz vagy GLS viszi. Kiszállítást végző cég keresni fog elvileg egy nappal a kiszállítás előtt időpont egyeztetés miatt.

 

Szia!  Igen Multkor  elvoltam utasitva, de párnap mulva vissza felhivtam, Mert kaptam Egy uj ellőfizetési szerződést,Hogy három szolgáltatássom van , Sajnos  Régi ugyfél vagyok nem uj, Mikor elsőnek December 3 án le adtam a Webes rendelést   pont  rendelési dátumal küldték egy szerződés papirokat hogy én három szolgáltatást rendeletem, Tv készülék helyet.

És igy,  Felhivtam  és elmondtam hogy ezt a szerződési papirokat tévesből küldték,  a Tv készülék helyében

És mikor Webes rendelést  törölték illetve nem rendeltem semmit ,,  a rendszerük nem mutatta ki, Nem tudom hogy miért de elég kavarások lettek .

És igy le adták rendelésemet kétt alkalomkor is hogy biztos legyek felhivtam és ugyan ugy levan adva  a Tv készülékre a rendelésem, Mondták hogy  30 nap kell és  fognak hivni telefonon idő pont egyeztetés.

Igazat megvalva  örülök is neki,, ezek után hogy  Digitális Telefon és Szerződési nélkülit fizetem ami hivatalosan Szerződésem volt ,Ami 5hónapi jóváirás történt ,És én  ugy gondolom Kalamajka után is,

Meg érdemlem.

De  remélem hogy nem lesz  semmi fenakadás,Kedves Családom is nagyon örülne  Tv készüléknek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Zavaros így elolvasva a történeted, de reméljük megkapod tévét, majd jelezz, hogy milyen fejlemények vannak, történtek nálad.

 

 

Nekem a szomszédom járt érdekesen a tévé rendeléssel. Üzletben befogadták a rendelését, várt-várt, aztán hívták, hogy bocsi, sajnos nem kaphatsz tévét, mert nem volt rendben az utolsó 6 hónapban a számlabefizetésed, próbálkozz később, április körül. Furcsa a történetben, hogy ugyanazon a címen (ilyen kétgenerációs házban laknak) az anyukája is rendelt tévét a saját előfizetéséhez, Ő megkapta. A boltban meg azt mondták, hogy persze, nem lesz probléma, menni fog minden, de szerintem a számláit, befizetéseit látnia kellett volna ott is az ügyintézőnek. Ez is egy érdekes sztori, de látom többen furán jártak már rendeléssel kapcsolatban...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Csupán annyi a furcsa benne (amit már leírtam, csak el kéne olvasni), hogy az ügyintéző simán rögzítette a kérést, nem jelzett semmit sem, hogy gond lenne, holott szerintem igencsak tudja (elnézést, tudnia kellene) az igénybevételi feltételeket (még a weben is kint van, én mondtam is a szomszédnak nézze meg, ha megfelel azoknak, menjen, rendeljen, de gondolom persze hogy jól nem nézte meg és hagyatkozott az ügyintézőjére (bár ezt sem értem, hogy otthon a fotelből tudsz rendelni, majd még vissza is hívnak ha kell valamit egyeztetni, erre a sok bírka sorban áll az üzletben)), mellette simán megnézheti a számlákat, befizetéseket, ami alapján magának (meg a cégnek) is és az ügyfélnek is időt, energiát spórol.

De lehet én gondolkodom túl logikusan ehhez (gondolom a nem teljesített megrendelésekből nem kap senki jutalékot, de ha mégis, akkor szívesen dolgoznék ilyen cégnél :)).

Lényegében tehát a logikátlan lépések hada, az ami furcsa (bár országos probléma ez, mint tudjuk:)) 

De hála az égnek nekem nem kell idegesítenem magam a történeten, mert nem velem történtek ezek, viszont véleményem még lehet, nem?  Ettől függetlenül egyébként a többi szolgátatói szektornak (kereskedelem, banki, satöbbi) szintén megvannak a betegségei.

Régebben nem tudom miért, de ezek az eszközrendeléses igények kicsit gördülékenyebben mentek (én is rendeltem így laptop-ot és ledöbbentem, hogy milyen simán ment minden, igaz az nem most volt), most mintha akadozna a gépezet.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@gyula73

Zavaros így elolvasva a történeted, de reméljük megkapod tévét, majd jelezz, hogy milyen fejlemények vannak, történtek nálad.

 

 

 

Boomer!

Sajnos az én történetem igen zavaros,és igen nagy kavarások voltak

Sajnos van ilyen T dolgozók figyelmetlenségből és fére kezelt ugyett...előfordul az ilyesmi... rosszul jártam de szerencsére  nehezen  helyre állt.

 Igen persze jelezni fogok

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Már láttam, beszéltetek itt róla, hogy nem lehet belépni az online oldalra. Én sem tudok napok óta. Viszont  ott fizetem/fizetném be a számláimat. De ha nem tudok belépni, fizetni  sem tudok,  és még a határidőből is kicsúszhatok. Ilyenkor mi van? És egyébként mi az oka annak, hogy nem lehet belépni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Augusztus, amikor azt írták ááá hamar meg lesz. Én csak attól félek, hogy állítólag ez az új rendszer ami jelenleg elé erősen köhög fogja kezelni a mobil részt is és így oldják meg hogy ha van vezetékes meg mobil szolgáltatás akkor egy számlát kapjál esetleges kedvezményt meg ilyesmit. Na hogy akkor vajon mi lesz…

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Augusztus, amikor azt írták ááá hamar meg lesz. Én csak attól félek, hogy állítólag ez az új rendszer ami jelenleg elé erősen köhög fogja kezelni a mobil részt is és így oldják meg hogy ha van vezetékes meg mobil szolgáltatás akkor egy számlát kapjál esetleges kedvezményt meg ilyesmit. Na hogy akkor vajon mi lesz…

Erre szokták mondani,minden kezdet nehéz,remélem majd nyárra megtapasztaljuk. :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Az oldal, csak 1-2 kívásztott láthatja, mert nem mindenkinél működik. Pontosabban fogalmasva, azoknál már jó, akiket átmígráltak már. Ezért a kivásztott helyett, inkább az átmigráltat kellene használni...

 

 

Te se tudod miről beszélsz pakolják át az embereket az új rendszerben nincs semmi kiválasztottság meg semmi. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Most mobil vagy otthoni szolgáltatásokról beszélünk?

Mert ha eddig is (mondjuk december/január eleje) online fizettél, akkor én mobilt feltételezek, az otthonival régebb óta vannak érdekességek.

 

A mobil oldal (legalábbis a rendelős része) is megújult pár napja, lehet akkortájt tapasztaltad?

Most mi a helyzet? Mert engem a mobilos rész beenged, de az otthoni az nagyon nem, de állítólag nem az új rendszerben vagyok náluk még.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...