Kérdés

Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

728 válasz erre a kérdésre

2 órája, fgabor87 írta:

Már nincs hétvége, és még mindig semmi az új csomagokról.

A piros színű szolgáltatótól most elég jó ajánlatot kaptam, így ebből lehet váltás lesz... őőő 16 év után ha jól számolom.

Ha boldog leszel vele akkor mért ne?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

" Domino 5 Plus, Domino 5 Plus Extra, Domino 5 Plus Quick, Domino Surf Plus és Domino Surf Plus Quick konstrukciók kerülnek bevezetésre, melyek egységes, 490 Ft-os egyszeri SIM kártya használati díjjal rendelkeznek. " Ezek szeptemberben jöttek volna, de át tették Októberre,de úgy látszik megint megtorpantak...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Már nincs hétvége, és még mindig semmi az új csomagokról.

A piros színű szolgáltatótól most elég jó ajánlatot kaptam, így ebből lehet váltás lesz... őőő 16 év után ha jól számolom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 hours ago, Roli82 said:

Passzolom. Adj fel rá egy reklamációt, e-mailben vagy telefonon. :(

Rákérdeztem, azt mondták, hogy tévesen küldi az SMS-t a napinetről, ez egy hiba, de nem von le összeget. A mai adatok szerint valóban elkezdte enni az 1GB-os keretet. Azt nem tudom ellenőrizni, hogy tényleg nem vont le tegnap a napinetért 195 Ft-ot, mert ilyen részletességgel nem tartom fejben az egyenleget.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Passzolom. Adj fel rá egy reklamációt, e-mailben vagy telefonon. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
On 9/5/2016 at 7:05 AM, Roli82 said:

Kérhető a Surf-höz is, és ha jól tudom akkor előbb a Surf fogyasztja utána meg a Level up-t, az igénybe vevő díjcsomagok köre a turbó ajánlatokéval megegyező, az adat opciót december 31.-ig lehet felhasználni és egy telefonszámra csak egyszeri alkalommal rendelhető meg!

Nos, elfogyott a havi Surf keret, és van nekem ugye még 1 GB Level up, amit megvettem akciósan. Erre jön az SMS, hogy mivel a Surf elfogyott, ezért bekapcsolt a napinet 195 Ft-ért. Az 1GB megvett Level up meg ott áll kihasználatlanul, nem azt fogyasztja. Nem örülök.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

S lesz ? :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@fgabor87

Még nincs infóm róla. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Roli82

Köszi! Mondjuk nem látom, hogy mi a különbség az eddigi Net&Roll-hoz képest. Vagy ez csak egy átnevezés volt igazából?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Roli82 írta:

Szerintem csak sima elírás. Olyan csomagokat is említ amik már ki lettek vezetve pl ikon!

Akkor csak a szokásos hanyagság miatti megtévesztés, amit már megszoktunk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem csak sima elírás. Olyan csomagokat is említ amik már ki lettek vezetve pl ikon!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 09. 30. at 20:51, Roli82 írta:

@zoli62

Nem említi!

300.PNG

Szomorú. hátrányos megkülönböztetés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mert hétvége van... De ÁSZF-ben ott figyel.

dominonet.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyelőre weboldalon nem látom az új Net&Roll díjcsomagokat...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zoli62

Nem említi!

300.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
13 órája, Roli82 írta:

Október 1.-től

1. A mobilinternet díjcsomagoknál a letöltési sebességet 150 Mbit/sec-ról 300 Mbit/sec-ra növeljük a feltöltési sebesség változatlanul hagyása mellett. Érintett csomagok Net&Roll M,Net&Roll L, és társkártyás változatai,Next M, Next XL és társkártyás változatai,Domino NetPlusz L, Domino NetPlusz XL, Domino NetPlusz XXL.  Lezárt  Mozaik L, XL és XXL,ikon 200 LTE, ikon 400 LTE,ikon 600 LTE, Next L. Bár az ÁSZF nem tesz említést róla - legalább is én nem találtam -  de az elméleti 300 Mbit/s sebességhez LTE-Advanced ( minimum Cat.6 ) technológiát támogató készülék szükséges illetve hálózati lefedettség!

2. Bevezetésre kerülnek a Domino előfizetők részére a Domino Net&Roll Plus és Domino Net&Roll Plus Quick díjcsomagok .

Forrás

Nem Dominos Net-Pluszra nem vonatkozik a sávszélességemelés?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Roli82 írta:

Október 1.-től

1. A mobilinternet díjcsomagoknál a letöltési sebességet 150 Mbit/sec-ról 300 Mbit/sec-ra növeljük a feltöltési sebesség változatlanul hagyása mellett. Érintett csomagok Net&Roll M,Net&Roll L, és társkártyás változatai,Next M, Next XL és társkártyás változatai,Domino NetPlusz L, Domino NetPlusz XL, Domino NetPlusz XXL.  Lezárt  Mozaik L, XL és XXL,ikon 200 LTE, ikon 400 LTE,ikon 600 LTE, Next L. Bár az ÁSZF nem tesz említést róla - legalább is én nem találtam -  de az elméleti 300 Mbit/s sebességhez LTE-Advanced ( minimum Cat.6 ) technológiát támogató készülék szükséges illetve hálózati lefedettség!

2. Bevezetésre kerülnek a Domino előfizetők részére a Domino Net&Roll Plus és Domino Net&Roll Plus Quick díjcsomagok .

Forrás

Várjuk várjuk 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Domino esetében nekem továbbra is furcsa, hogy mi értelme van annak, hogy a netplusz s-t havi 1090-ért adják 200 megával, miközben a net&roll 1000 forintért ad 500 megát.  Persze a net&roll az újabb 500 mega megkezdésekor megint levon 1000-et, de aki eddig 200 megával kijött egy hónapban, az valószínűleg oda tud figyelni, hogy a 2 és félszer annyi 500 megát ne lépje túl.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Október 1.-től

Forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

teherwagon

Igazából egy WPN-generátor dobta a nevet, bevett szokásom ilyeneket használni mindenfele :)

Igen, próbáltam már konkurens szolgáltatókkal is, azokkal is ment, csak a T-nek van baja, de tényleg majd kiderült hétvégén ha a két kütyüben megcserélem a SIM-eket és meglátjuk mit dob ki, mindenképp jelezni fogom, a csúnya az lesz ha a T korlátoz valamiért az adott számon...de akkor is túlzás lenne mert lekorlátozott blue is viszi akkor a mobilnetcsomag miért nem birja el...

na mindegy, hétvégén okosabbak leszünk

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @BVv&xgKL (tetszik a neved, jelent valamit, vagy rátenyereltél a billentyűzetre? :D), az általad írtak alapján x-aktásnak tűnik. először arra gyanakodtam, hogy valamelyik nemzetközi internet disztribútor szívatja a Tét, valami szűk kapacitású útvonalat rakott a Té és az ingress közé (pár oldallal, játékkal már volt korábban ilyen). azonban mivel az azonos hálózaton üzemelő bluemobillal nem tapasztalod, tuti más lesz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

btz

Kicserélni csak hétvégén fogom tudni mert a másik kütyü a páromé és akkor fogunk úgy ketten ráérni hogy ki is tudunk menni és nélkülözni is tudja a telefont, SIM-et, addig meg marad a többi opció kipróbálása

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt írtad már hogy két simes telóban megcserélted a simet slotokban, de az még mindíg egy készülék, érdemes lenne egy másik eszközt ia bevetni.

Ma kipróbáltam a játékot T mobilnettel, igaz nem mélyedtem bele, de nem éreztem semmi problémát a játék folyamán (mobilnet nem volt lassítva, de egy elég "lassú" cellában próbáltam, 3-4 mbps sávszél)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

btz, 

Sajnos a wcdma only ( www.droidiser.com/2014/05/force-enable-3g-android-phone.html ) sem oldotta meg, egyszerűen nem tölti be a térképen lévő dolgokat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Telefonokban beállítható 3G only üzemmód, android alatt legalább is biztos (tipus függően, de a Beállítások menüben szokott lenni ez mindenféleképp), de applikáció is van ilyesmire a Playen, ami többet tud, és akkor widgettel is lehet kapcaolgatni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most