Kérdés

Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

728 válasz erre a kérdésre

Köszi, Roli!  4 előfizetésem van, online fiókom, az oldalon NEM LEHET lemondani a szolgáltatást, egyszerűen nincs ilyen opció!  A mobilinternet szolgáltatásnál próbáltam, persze.  Most a mínuszos kóddal lemondtam, elfogadta. 

Írod, hogy miket kell bepötyögni az alap internet visszaállításához. Passz. Magas. :)  Mely opcióból indulva kell bepötyögni?  Nem értem!  HELP!  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Minden hónap 28-án van a fordulónap. Ha addig nem használtad el a kereted, az már nem vihető át a következő hónapra. Első alkalommal én is így jártam, aztán figyeltem.  Alapvető probléma a tájékoztatás hiánya, úgy a honlapon, mint telefonon - ha egyáltalán eléred a 1430-at és van türelmed várni 20-30-40 percet. Ultragáz ez a cég.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

21-én rendeltem meg a Net & Roll M mobil netet, 25-én aktiválták, most nézem, hogy az adott 20 gb-bol meg maradt 20 Gb, de alatta apro betűvel odavan biggyesztve, hogy felhasználható meg 2 napig... Szoval, akkor valaki magyarázza mar el, hogy, mikortól számoljak az adat keretet. Aktiválastol számítva egy hónap alatt lehet el használni a 20 Gb-nyi adatot?

elore is köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Küldd díjmentes SMS-ben a -NETPLUSZXXL kódot a 1430-ra.

Vagy belépsz a hívó számoddal és a hozzá tartozó 5 számjegyből álló jelszóval az online felületre és a baloldali oszlopból Előfizetéseim - Szolgáltatás beállítások - Mobilinternet menüpontot kiválasztva kikapcsolhatod, fontos, hogy amennyiben korábban volt valamilyen alap net a csomagodban az nem kerül automatikusan vissza kapcsolásra, tehát nem lesz net a mobilon, az alap netet így tudod vissza kapcsolni:

" A mobiltelefonon bepötyögöd *111# USSD kódot -> (1) Továbblépés -> (2) Szolgáltatások és biztonság -> (2) Mobilinternet, Mobil TV és Zene -> (1) Mobilinternet -> (1) Csomagok napi használatra -> (6) (LTE) Alap Net szolgáltatás
Bizonyos esetekben lehetnek eltérések az elérési útban, de az a lényeg, hogy az "(LTE) Alap Net szolgáltatás" pontot kell keresni és aktiválni! "

Remélem segítségedre lehettem. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, hogy a fészkes francba tudnám - a használhatatlan telefonos ügyfélszolgálat kihagyásával - lemondani a NETPLUSZ XXL csomagomat, és visszatérni a bővítés előtti alapcsomaghoz?  Semmi infó az oldalon nincs a lemondásról, csak a bővítésről.... ja.  Megköszönném a választ, az ügyfélszolgálati 40 perces várakozásoktól már elhullott a hajam  :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @Koródi Judit,

át lehet váltan, itt és itt találsz információkat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

T. Cím!

Az lenne a kérdésem, hogy kártyás t mobilos internet előfizetést át lehet-e állíttatni t mobilos kártyás telefon előfizetésre?

Tisztelettel várom a válaszuk. 

Koródi Judit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Elvileg kapnom kellett volna új adatforgalmat 18.-án mert akkor lett aktiválva a dominó surf csomagom, de meg mindig nem érkezett meg az újabb (alap) 150 Mb...tippek, hogy miért, vagy máskor van hónap forduló? Mit tegyek?

Előre is köszi !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tiszatelek vonzáskörzetében már 2. Napja nincs stabil mobilinternet kapcsolatom. A telefon jelzi az internet működeset viszont bejövő adat nincs. Mobilinternetem van. Néha hejrejön de csak pár percre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

1590 Ft lesz. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, jelenleg Netplusz S mobilnetem van, gondolkozok a bővítésen, ha mondjuk a Netplusz L csomagot választom akkor a havidíjam 1590ft lesz vagy az eddigi 1090ft-hoz hozzá adódik ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztk!

Lehet valami módon ameglévö feltöltökártyás LTE 4G USB modémemet amit a laptophoz használok az Ipod Air 2 táblagéphez is használni?

Ha igen mi az eljárás? Az Ipodomon nics LTE.

Elöre is köszönöm a válaszotokat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Olyan problemam van zsir uj iphone 6s uj nano kapott kartya nem veszi le a 4g/lte szolgaltatast vagy vissza ugrik 3gre vagy nincs szolgaltatast ir ki... Lefedettseg van ...szekszard... 3g viszont tokeletesen mukodik ... Milehet a gond?? 4g kepes telefon 4 g kepes csomag lte kipipalva ...Valaszotokat elore is koszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello vngvng, a mobilinternethez alkalmas, jól beállított teló, a kártyán mobilinternet szolgáltatás és hálózat kell. az általad írtak alapján a beállítások és a szolgáltatások rendben vannak, így a teló és a hálózat a kérdéses. szóval milyen telót használsz, abban használható-e mobilinternetre másik Tés kártya (ha valami kínai csoda, lehet, hogy 3/4G-t nem tud itthon)? illetve ahol próbálod, ott más Tés tud-e mobilinternetezni (lehet, hogy egy 3/4G vakfoltban próbálod)?

ha ezek is stimmelnek, akkor mégis beállítási vagy hardverhiba (teló vagy kártya) lesz...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Gondolom ha beviszed egy személyes ügyfélszolgálatra ott gyorsan beállítják neked..

(ha már telefonon sok tippet kaptál, most újabb tippeket kapnál itt írásban)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

miért nincs mobilnetem? 
3db internet előfizetésem van Domino surf 150MB   
                                                       net plus L 1G
                                                        net plus S 200MB
összesen 1.34GB netem van a telefonon van 2700Ft felhasználható egyenleg is de még sincs 1 csepp mobil internetem sem nem is volt eddig egyszer sem!!!
az internet beálításaim szerintem megfelelőek internetem megnéztem hogy hogy kell lennie a hozzáférési pontoknak beírtam én ott mindent amit írt ahogy a telekom netnél lennie kell  úgy hogy a beállításaim biztos hogy jók a telefonon nincs letiltva a Mobil net mielött azzal jönne valaki!,,, már hívtam sokszor az 1777 számot ott szinte mindenféle lehetőséget meg halgadtam de sok mindenre nem volt sajnos használható,,:( amikor még csak 1 db internet előfizetésem volt a Domino Surf 150MB akkor is már megcsináltam mindenféle variációt, beállításokat de akkor sem volt semmi! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Érdeklődni szeretnék, van-e lehetőség arra, ha notebook-hoz veszek mobilinternetet, az megosztható-e, hogy a telefonon is legyen net. Válaszokat előre is köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni,hogy miért nincs mobilnet a telefonomon.Ma váltottam domino surf díjcsomagra ami elvileg tartalmaz 150mb internetet.A pénzt levonták a kártyámról és ha lekérem az aktuális egyenlegem akkor is azt írja,hogy már surf díjcsomagban vagyok.Ilyenkor mi a teendő? Köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem tudom, hogy miket kapcsoltál ki a telon, de a mobil kapcsolatnak aktívnak kell lennie.

Nekem személy szerint még edge kapcsolat esetében nem sikerült neteznem. Mondjuk ilyen helyen nem is sűrűn találkoztam.

A 1430-as számon segítenek ha gondod van.

• A feltöltési bónuszt Domino hang díjcsomaggal rendelkező ügyfeleink vehetik igénybe. A kedvezmény Mix, EcoMix, EcoSurf, Fun, Fun Dupla és Fun Aranytárskártya díjcsomagokhoz nem érhető el.
  • Az adatbónusz igénybevételéhez aktív mobilinternet szolgáltatás (pl. Domino Surf díjcsomag, NapiNet, Domino NetPlusz szolgáltatás) és internetképes készülék megléte is szükséges. Külön SIM-kártyával igénybe vehető feltöltőkártyás mobilinternet-csomagokhoz (pl.: Domino Net, Domino Web) a feltöltési bónusz nem érhető el.
  • A bónuszok a feltöltés időpontjától számított 14-szer 24 óra időtartam alatt használhatók fel.
Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
elírás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok.

kaptam feltöltési bónuszt de valamiert nem tudom a mobilinternetet felhasználni. Hiába kapcsolom be a mobilinternetet a telefonon es a WiFi-t ki, nem tölti be az oldalakat. Sajnos felénk meg nincs 3G de szerintem edge-n is tudnek internetezni.

Arra is gondoltam hogy lehet egy alkalmi csomagot kell beállítanom ahhoz hogy tudjam használni. Az igaz hogy ki van kapcsolva ez is meg a többi, napi használat meg a rendszeres is. Lehet hogy hulyeseget írtam. 

De ha mar kaptam bónuszt akkor tudjam is használni. Elore is köszönöm a válaszokat :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Karácsonyra semmi értelmes ajándék ötlet nem jutott eszembe, hogy mit szeretnék ezért végülis testvérem ajánlására mobilinternetet kertünk mind a ketten. Dominó surf 150 MB de hogy biztos elég legyen nyilván kaptunk még hozzá pluszba egy Net Plusz S csomagot. A probléma ott kezdődött, hogy a kártyámon a Mobilnet díjcsomag aktiválásakor nem volt pénz, én elvileg ezért kaptam ezt a csomagot, a testvéremnek L csomag lett aktiválva ( ezt csak azért írtam le hátha segít megérteni a valódi probléma okát). A valódi probléma pedig az, hogy valamiért a pluszba aktívált Net Plusz S valamiért csak 10 napig tartott, a 30 nap helyett...vagyis gyakorlatilag még nem telt le, ezért írok meg most, de azt írja a Telekom hivatalos aplikációja, hogy két nap van hátra , eközben a tesvéremnek még 22 (nyilván egyszerre lett aktiválva a 2 díjcsomag). Nem értem nekem miért tart 20 nappal kevesebb ideig, ráadásul még az alap sem fogyott el, tehát még használni sem volt lehetőségem. Nem azért az 1090 forintért, de kellemetlen,  értitek.

Ha valakinek bármi ötlete lenne a probléma megoldására azt szívesen fogadom! Előre is köszönöm! Boldog új évet mindenkinek!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Srác a hegyről
Elírás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért mert jelenlegi feltöltő kártyás csomagodban nincs mobilinternet így a drágább ár érvényes rád. De ha van alapból már mobilnet a csomagod mellé és csak egy nagyobb csomagot veszel akkor olcsóbb ár érvényes rád. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Domino feltöltőkártyás vagyok.megrendeltem a 1430-on a Domino NetPlusz L szolgáltatást 1590ft-ért,miért vontak le tőlem ennek ellenére 2590ft et???

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most