Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

@fgabor87

Jajj most jutott eszembe, hogy ha be van kapcsolva a Maraton, akkor a Telekom alkalmazás bedöglik...

Mehet a Domino Surf csomag mellé is a Maraton, de állítólag kell neki a napinet, de egy kis trükkel meg lehet szabadulni a napinet-től, 1430 kérni kell a a napinet kikapcsolását és a "technikai net" bekapcsolását ennek nincs díja. :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ügyfélszolgálaton voltunk bent, nem tudták megoldani, felhívták a központot, ott sem. Úgyhogy most megpróbáljuk lemondani a maratont, visszakérni az árát, mivel sehol nem tájékoztattak, hogy surf mellé nem működik. Utána meg szolgáltatóváltás valószínűleg.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2017. 01. 27. at 7:38, Zsuzska1 írta:

Az oldalon találtam a napi netről sok infót es hogy hogyan kell megrendelni de olyat nem,hogyan tudom lemondani.

Hello @Zsuzska1, az anonymus által hivatkozott oldalon valóban csak a bekapcsolás mikéntje van meg, de a megadottak a kikapcsolásra is jók (sms-ben annyi a különbség, hogy a +gonapinet helyett a -gonapinet kódot kell elküldeni a 1430-ra)

Ekkor: 2017. 01. 27. at 7:38, Zsuzska1 írta:

A másik dolog hogy egyszer sem rendeltem meg mégis kapom.Kicsit lehúzós.

ez lényegében egy beugró, a mobilinternettel ismerkedő csomag. bizonyos díjcsomagokhoz ez van beállítva, de a Té csak akkor számlázza, ha forgalmazol. más kérdés, hogy az okostelóknál bármikor lehet a háttérben forgalom (hacsak ki nem kapcsolod teljesen a mobilinternetezést rajtuk), akkor is, ha te nem böngészel, nem töltesz le. ha ezt nem szeretnéd, az egyik megoldás az, amit végül telefonon el is intéztél, kikapcsoltatni teljesen a szolgáltatást

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
16 perce, András94 írta:

Üdv, 

Havonta akár többször is lekérem az 1 illetve a 3 GB mobilinternetet. Viszont azt szeretném megtudni, van e korlátlan mobilinternet lehetőség?

Ha igen, mennyi költséggel járna havonta?

Köszönöm.

Üdv, Bandi

Üdv!

Havidíjas korlátlan net opciók vannak, de teljesen korlátlan mobilnet csomag nincsen.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia Roli! 

Néztem ott is, de érdekes a dolog. A megújuló csomagokat engedné aktiválni, de az egyszeri adatcsomagoknál nincs ott az "aktiválom" gomb.  

Egyébként ez azért lenne fontos nekem, mert nincs szükségem havidíjas netre. Főleg wifire kapcsolódok, ezért egy Maraton 1G -s net bőven elég lenne arra az időszakra amikor nem vagyok wifi közelben. Csak a biztonság kedvéért. Sajnos egy félreértés miatt a NetPlusz L-t aktiválták nekem, de az  ugye egy hónap után lejár, és kész ráfizetés mert alig használtam a netet. 200MB körüli forgalom volt rajta.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OdyM
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...