Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1
Köszönöm a gyors válaszokat. De ha ez tényleg így van, akkor az nagyon nem örvendetes, mivel a "kártyás" is ugyanolyan jó magyar forinttal fizet, mint a "számlás". Az addig rendben is volna, hogy a "számlás" kiszámíthatóbb, kifizetődőbb a cégnek és emiatt kedvezményekben részesül vételárban és tarifákban, de ezt az anyagi vonzatot átvinni a technológiaiba azért már túlzás.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
A számlás olcsóbban (olykor 0 ft-ért) és/vagy részletre juthat készülékhez; olcsóbb, lebeszélhetőbb perc vagy akármi más díjakkal a tarifájában, flottakedvezménnyel, dedikált csomagokkal (némelyeket próbálnak áttolni a kártyásokra, csakhogy ott is rabláncot tudjanak kivetni) - ennyi miért nem elég a "cégnek"? Vagy megfordíthatnám a kérdést úgy is, hogy miért vegyek én egy jobb telefont, ha nem kapom meg hozzá azt a jobbat, sokszor még DRÁGÁBBAN sem? Így mi motiváció van a dologban - rablánc vagy jobb esetben helyben topi, rosszabban meg vissza a múltba?
Valahogy a Lajtán túl még a szemlélet is más. Egy példa, a digitális tv-é, rádióé. Angliában a digitális (DAB) rádió már elég szépen el van terjedve az analóghoz képest. Ők hogy csinálták? Mézesmadzaggal. Az analóghoz képest csak a DAB-on elérhető plusz programokkal. Nálunk mi van? Pusztulat a vízfej főváros környékén fogható 7 nyamvadt adóval, amik amúgy megvannak analógba is, meg még vagy 20 plusszal. Pedig majd' 20 éve Európában az elsőkközött indult be nálunk is kísérleti jelleggel. (Még most is egyik-másik adó rádió textjében ott van a tesztre utalás - így, évtizedek múltával is!) Stagnálás, ami az idő haladtával csúszás le visszafelé a bányászbéka segge alá a hatodik alagsorba… A tv ügyében mi volt a helyzet nálunk? Egyszercsak lekapcsoltak minden analógot (előtte ohne mézesmadzag plusz tartalom!), hogy eztán vagy fizetsz (set-top-box, integrált tv), vagy lószerszám a sejhajodba!
Na ezzel van nekem bajom itt a "drágalátos" vadkeleten: motiváció nem a kalács, hanem a korbács!
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hát igen, és mi meg ma jöttünk le a falvédőről.

Ahhoz képest, hogy nincs másfél éve bevételed, igen drága eszközöket vásárolsz magadnak :) És igen, távolról 3G-s hálózat segítségével mindent tönkre tudnak tenni neked. És természetesen a lehető legdrágább eszközeidet. Ja igen, azért a bankszámlaszámod megírhattad volna, hogy sok pénzt utaljunk neked MIELŐTT éhenhalnál!!! :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Kedves tudományos tag en azért a laptopert 3 evet dolgoztam Londonban
Amig meg tudtam dolgozni kerestem penzt ugyhogy meg abbol a bevetelembol vasaroltam a zyxel routert amit az amazonrol rendeltem mert a 70.000 et nem tudtam volna kifizetni.
VALAKITŐL AKI ÉRT IS HOZZÁ ÉS NEM AZ ÜRES ZSEBEMBEN AKAR TURKALNI VALAMI ERDEMI MEGOLDÁST VAROK PL EGY TANÁCSOT MELYIK LINUXOT TEGYEM FEL ES MILYEN TUZFALALAT INSTALLALJAK HOGY KI TUDJAM ZÁRNI A HACKEREKET A RENDSZEREIMBOL.
Ezek a HACKEREK sajat 3g ANTENNÁT hasznalnak es mindenemet tönkretettek.

Kerem mellozni az ilyen cinikus hozzaszolasokat elvegre egymas segitesere jott letre ez a forum nem nagyképűskodesre .
Tovabbra is varok valami megoldást a problémára.

Elore is köszönöm!
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Csak azt áruld el, hogy még is hogyan tudnának 3G antenna segítségével hozzáférni a TE BELSŐ hálózatodhoz??? Fizikailag képtelenség 3G-vel akár egy WiFi, akár egy LAN hálózatra betörni!!! Ha te is 3G-t használsz, akkor sem tudnak megtámadni, mert a hálózat titkosítva van.

Ha be is törnek a hálózatodra, hogyan tudnának TÖNKRETENNI berendezéseket? Fizikailag ez is képtelenség.

Az, hogy neked mindenből a legdrágább van, és még a szolgáltatót rágalmazod hogy nem segít, csak hab a tortán. A szolgáltató nem tehet arról, ha a szomszédodban pl egy illegális CB rádióállomás működik. Ha valami zavarja a vételedet pl a televíziókészüléken vagy bármely más levegőben terjedő szolgáltatással kapcsolatban, akkor fordulj a Nemzeti Média és Hírközlési Hatósághoz!

Szerk.: Ha meg londonban dolgoztál, akkor nem kellett 3 évet dolgoznod érte :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Azzal a célzattal készűlt a program, hogy a T 3G és a T 4G hálózat használatát ellehetetlenítse. Mint a tények is alátámasszák, sikeresen. Következő lépés a Kábel, az xDSL, majd az Optikai hálózatok működésére terjed ki, természetesen csak és kizárólag a T hálózatát érintve. A pánikbetegségre ajánlom az ANAFRANIL és a FRONTIN tabletták rendszeres szedését, ami megszünteti a szorongásos és depressziós tüneteket.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A komoly oldalról megközelítve:

A T-Online-nak (ami már évek óta, kb legalább 2009-től nem létezik mint olyan) mi köze van a 3G-hez?

A 3G-nek mi köze van és hogyan a te belső hálózatodhoz?

1,5 év után jutsz el odáig, hogy Linuxon kezdesz el gondolkodni?

Csak téged dedelnek a csúnya és rossz hackerek ott ahol laksz?

Angliában nem támadtak meg a hackerek?

 

Egy kicsit előszedve a trollkodást:

Alufóliával próbálkoztál már?

Sisakot kell csinálni belőle és mindentől megvéd, na meg az eszközeidet is be kell csomagolni alufóliába jóól, és hidd el jó lesz minden, pirulák nélkül is:)

Végső megoldásként pedig a Szallachi Sándort kell megkeresni, hátha tud valami újabb világmegváltó baromságot javasolni :)

 

A trollkodásért elnézést kérek minden jószándékú és éptő hozzászólásokat szóró fórumtárstól! :)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

 

Az lenne a problémám, hogy a weboldalon keresztül szeretnék mobilitnernetet rendelni a mobiltelefonomra. Azonban szemet szúrt két probléma ( esetleg hiba??? )

 

1. Díjcsomag 1.

Amikor megnézem a díjcsomagokat akkor látható, hogy mindenhol 30 napos a fizetési idő. Azonban a NetPlusz S nél azt írja "nap". Ezzel gondolom arra céloznak, hogy naponta vagy csak elírás és az is 30 nap lenne?

 

2. NetPlusz S díjcsomag megrendelése

Amikor rámegyek a megrendelésre annak ellenére, hogy nem vagyok benne biztos mennyi időre szól akkor még mindig csak annyit ír, hogy "nap". Azonban rámentem a Bővebb ismertetőre és furább dolgot vettem észre.

 

3. NetPlusz S díjcsomag ismertető

Itt már látszik, hogy az ár és azt írja, hogy havi díj.

 

Léynegében: Nem tudok eligazodni, hogy akkor most:

- Mennyibe kerül?

- Mennyi időre szól?

 

Válaszokat köszönöm. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kb minden mobilnet csomagból 2 féle létezik amennyiben te előfizetésedhez vagy domino kártyádhoz van valami mobilnet mindegy mennyi akkor az olcsóbb árat kell fizetned Netplusz S 690ft 30 napra. De ha még nincs semmilyen mobilnet a csomagodban akkor a drágábbat ami 1090Ft 30 napra. Te 30 napért fizetted azt a 1090 vagy 690 ft ha a hónap közepén rendeled meg és csak pl 3 napig van és le mondod akkor értelem szerűen csak azért a 3 napért fizetsz.

Én azt mondanám mivel a második képen 1090 ft és az egy My t-mobile kép a megrendelés közben hogy drágább ár érvényes rád.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...