Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Napinet mellé nem használható.

Az szomorú, hogy engedik bekapcsolni, és a honlapon sincs normális, tételes tájékoztatás (vagy csak el van dugva), hogy mik mellé használható. Kell hozzá vagy Surf, vagy Domino NetPlusz. Abból is a drágábbik, mert az olcsóbbat szintén csak Surf mellé lehet, de ezt legalább már ki is írják.

Sajnos Telekom mobilnet palettája rettentő kusza a többi szolgáltatóéhoz képest.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@T.Dávid

Kapcsold vissza a napinetet elvileg nem fog pénzt levenni mert a maraton csomagot már megrendelted és annak az adatkeretét fogja használni!

@OdyM

Ha már aktiváltad a Maratont ne kapcsold ki a napinetet mert akkor az lesz mint T.Dávid-nál, hogy nem lesz net a telon.

Sorry félre informáltak engem is. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ha van mellette valamilyen adatopció.

Napinet mellett úgy működik, hogy minden nap ráaktiválja a napinetet, és akkor lesz 10 megád + ami a maratonból van. Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim.
Úgy nem megy, hogy egyszer beaktiválod a napinetet, és a továbbiakban már csak a maratont használod. Nem önálló díjcsomag, csak egy kiegészítés a normál net előfizetés mellé. Ahogy a neve is mutatja: adatopció.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 órája, fgabor87 írta:

Ha van mellette valamilyen adatopció.

Napinet mellett úgy működik, hogy minden nap ráaktiválja a napinetet, és akkor lesz 10 megád + ami a maratonból van. Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim.
Úgy nem megy, hogy egyszer beaktiválod a napinetet, és a továbbiakban már csak a maratont használod. Nem önálló díjcsomag, csak egy kiegészítés a normál net előfizetés mellé. Ahogy a neve is mutatja: adatopció.

Roli épp az ellenkezőjét mondja a másik topikban: elvileg a Marathont fogja használni, a napi net csak azért kell, mert feltétel, hogy aktív net adatcsomag legyen alatta.  Más esetben teljesen értelmetlen a napi net mellé Marathon. Egy hónapban nagyon sokra jön ki a napi net díja, ráadásul épp azt az opciót öli meg, amiért az ember marathont vesz. Ergo, hogy ne kelljen minden hónapban (pláne ne minden nap) fizetni a netért.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

ÁSZF szerint:

A Maraton eseti adatopciók bennefoglalt adatot tartalmazó hang díjcsomagokhoz, és hang szolgáltatás mellé igénybe vett adatdíjcsomagokhoz (lezárt csomagokhoz is) használhatók.
A Maraton eseti adatopciók bármilyen típusú adatforgalomra felhasználhatóak.

A NapiNet szerintem nem díjcsomagban foglalt adat... Ennél konkrétabban az ÁSZF sem fogalmaz, mindeössze ennyit ír.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

De pl Domino 5 csomagban automatikusan aktiválódik a NapiNet tehát benne foglalt adatot tartalmaz.

" A Maraton eseti adatopciókban foglalt adategyenlegek érvényessége megegyezik a SIM kártya érvényességével, a bennfoglalt adatforgalom ez alatt az idő alatt használható fel, A Maraton eseti adatopciók használatának további feltétele, hogy a SIM kártyán aktív netszolgáltatás legyen, akár hang díjcsomagban foglalt adat, akár hangszolgáltatás mellé igénybevett adatdíjcsomag formájában. Amennyiben a netszolgáltatás deaktiválódik, a Maraton opció egyenlege nem vész el, azonban csak a netszolgáltatás újraaktiválása után használható tovább. "

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

De a napi net csak 1 napig aktív/érvényes szerintem. Utána lejár, és újabb adatforgalmazás hatására aktiválódik újra.
Amúgy nem fogalmaz egyértelműen az ÁSZF, de ezzel senki nem fog bíróságra járkálni. :D

Én lennék az egyik legboldogabb, ha működne a Domino5 + napinet + maraton, de szerintem nem lehet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...