Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 2
2 órája, btz írta:

Én még egy szolgáltatónál sem hallottam, hogy valamilyen szinten ne lenne korlátozva a mobilnet. Ha nem az adatforgalom, akkor a sebesség, vagy csak fix pontos használat, stb. Talán majd az 5G korszakában már nem lesznek ilyen limitek.

Megsúgom létezik ilyen, de nem lakossági efiknek, mind a mellet hogy nagyon fan dolog van ára :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Helló, kb van nekem  3 éve használt  NetPlusS szolgáltatásom feltöltő kártyás telomon ,  ami minden hónapba le vette a pénzt, most szeretnék váltani Netplusz M  szolgáltatásra , és érdekelne hogy  az S szolgáltatás lejárata előtt rendeljem meg az M et ,    vagy utána,  és minden esetben kettő hónapig 2 G  lesz a netem ?  most fog lejárni 19. én 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia Roli! 

Néztem ott is, de érdekes a dolog. A megújuló csomagokat engedné aktiválni, de az egyszeri adatcsomagoknál nincs ott az "aktiválom" gomb.  

Egyébként ez azért lenne fontos nekem, mert nincs szükségem havidíjas netre. Főleg wifire kapcsolódok, ezért egy Maraton 1G -s net bőven elég lenne arra az időszakra amikor nem vagyok wifi közelben. Csak a biztonság kedvéért. Sajnos egy félreértés miatt a NetPlusz L-t aktiválták nekem, de az  ugye egy hónap után lejár, és kész ráfizetés mert alig használtam a netet. 200MB körüli forgalom volt rajta.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OdyM
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

1777 ott van a Maraton anyám dominos telojáról hívtam fel és szépen sorolja felfele a Maraton csomagokat a megadott menüpontban.

Persze hogy onnan vonja le, hát honnan vonná? :D

ui: Jelenleg is aktív még az a NetPlusz L csomag? Mert Maraton adatopciót már meglévő mobilinternet-szolgáltatásod mellé vásárolhatod meg.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Akkor itt lesz a bibi. Inaktiváltam a Net Pluszt. A díjfizetést pedig gondoltam átutalással rendezném. :) Eddig nem voltam nagy telefon guru azért is akasztott meg a dolog, de még szerencse, hogy ennyire segítőkész vagy. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OdyM
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Átutalás? De akkor te előfizetéses vagy, vagy feltöltő kártyás (Domino) bocsi csak az átutalás most megkavart!? Maraton csak féltöltősök vehetik igénybe. 

Ha még is Dominos vagy akkor NapiNet bekapcs ( erre csak azért van szükség, hogy legyen valamilyen net a csomagban mert hát feltétele a Maraton-nak) , utána Maratont is betudod kapcsolni, aztán kapcsold ki a NapiNet-et.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...