Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 3

Szia!

Próbáld meg a Telekom alkalmazáson keresztül bekapcsolni, rá böksz a felhasználható adatforgalomra, aztán a többet neteznél feliratra, utána a Level Up adatopcióra, vagy lépj be az online webes felületre és ott a testreszabásnál válaszd a Level UP adatopciót. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy a Domino Surf csomagom mellé van egy NetPlusz XXL is, ami ugye 4G és 150Mbit/s sebességet kínál, de nekem sajnos 50Mbit/s-nél nem jön le több sehol,  hiába max. a térerő,  2 mobilon is próbáltam, mind a 2 telefon 4G-s. Voltam Telekom üzletben is, ahol volt már sim csere de még mindig ugyanolyan lassú, ott azt mondták mást nem tudnak tenni ezen kívül. A probléma pár hónapja van, előtte még egész gyors (kb. 80-90Mbit/s) volt, de 100Mbit/s felett még sose volt.  Ilyenkor mit lehetne még tenni? A válaszokat előre is köszönöm.

14159349_1070143143039970_1797298540_n.j

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A 150 megabit egy elméleti határérték sebesség, nem jelenti azt, hogarantáltan azt neg is kapod. A mobilcella amúgy is egy osztott kapacitás, hiába van teljes térerőd, más mobilinternet felhasználók is tevékenykedhetnek a cellában, ezáltal csökkentve a rádeső sebességet.

LTE-A esetén több sáv aggregációja is lehetséges (300 mbps) is, de ezt mind a mobilihálózatnak, mind a telefonnak, tabletnek is támogatnia kell

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

2016.09.01-től

NetPlusz akció:

A NetPlusz és Domino NetPlusz benne foglalt adatmennyiséget 2 hónapig megnégyszerezik, az akcióban az vehet részt, aki az akció időtartamát megelőző 3 hónapban azonos NetPlusz adat díjcsomagra nem fizetett elő.

Net&Roll, valamint Társkártya Net&Roll mobilinternet akciók:

Új és meglévő előfizetők esetén a Net&Roll, valamint Társkártya Net&Roll mobilinternet díjcsomagok benne foglalt adatmennyiségét 2 hónapig megnégyszerezik. Az akcióban az vehet részt aki az akció időtartama alatt új 2 éves határozott idejű előfizetői szerződést köt az akciós díjcsomagok egyikére.

Az akció 2017.01.31. szól.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 hours ago, Roli82 said:

2016.09.01-től

NetPlusz akció:

A NetPlusz és Domino NetPlusz benne foglalt adatmennyiséget 2 hónapig megnégyszerezik, az akcióban az vehet részt, aki az akció időtartamát megelőző 3 hónapban azonos NetPlusz adat díjcsomagra nem fizetett elő.

 

Nem igazán világos, hogy mi a célja ezeknek az akcióknak. Azt gondolják, hogy azért fognak az emberek erre váltani, mert 2 hónapig többet adnak? Mit változtat ez azon, hogy azután megint nevetséges 200 megát adnak 1100 forintért, ha a legolcsóbb csomagot nézzük?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 órája, tks írta:

Nem igazán világos, hogy mi a célja ezeknek az akcióknak. Azt gondolják, hogy azért fognak az emberek erre váltani, mert 2 hónapig többet adnak? Mit változtat ez azon, hogy azután megint nevetséges 200 megát adnak 1100 forintért, ha a legolcsóbb csomagot nézzük?

Későbbiekében nagy valószínűséggel nagyobb adatmennyiségű csomagok bevezetése és ezzel tesztelgetik széles körben a hálózatot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 hour ago, Roli82 said:

Későbbiekében nagy valószínűséggel nagyobb adatmennyiségű csomagok bevezetése és ezzel tesztelgetik széles körben a hálózatot.

Csak egyszer lenne már olyan, hogy a változások valami érdemi árcsökkentéssel is járnak. Ahogy a kolléga írta fent, az 1000 Ft-ért 1 GB egy ilyen változás lehetne.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
26 minutes ago, anonymus said:

Árcsökkenés nem jellemző, inkább adat keret meg a szolgáltatások nőnek. Pl Next Xl 3Gb ----> 6 Gb

Ez is jó lenne, ha mondjuk a Netplusz S megnőne 200-ról 1 gigára ugyanannyi árért. Egyszer csak el kell jönnie annak, hogy a megabájtonkénti átlagos árak is csökkenjenek.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, tks írta:

Ez is jó lenne, ha mondjuk a Netplusz S megnőne 200-ról 1 gigára ugyanannyi árért. Egyszer csak el kell jönnie annak, hogy a megabájtonkénti átlagos árak is csökkenjenek.

Azért ne forgasd ki anonymus szavait, mert attól hogy 3 Gigából pl. 6 Giga lesz az nem ugyanaz minthogy 200 megából 1 giga. Előbbi esetben 2x-es növekedés utobbi esetében 5x-ös. Ha 2x-esen növelik a kis csomagot akkor a nagyot is, azaz 5x 6 giga pl. brutális lenne.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 minutes ago, Deino said:

Azért ne forgasd ki anonymus szavait, mert attól hogy 3 Gigából pl. 6 Giga lesz az nem ugyanaz minthogy 200 megából 1 giga. Előbbi esetben 2x-es növekedés utobbi esetében 5x-ös. Ha 2x-esen növelik a kis csomagot akkor a nagyot is, azaz 5x 6 giga pl. brutális lenne.

2x-es növekedés is elég lenne kezdetnek. A lényeg, hogy ideje lenne már némi adatkeret emelésnek, áremelés nélkül.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
On 8/18/2016 at 0:26 PM, Roli82 said:

Szia!

Próbáld meg a Telekom alkalmazáson keresztül bekapcsolni, rá böksz a felhasználható adatforgalomra, aztán a többet neteznél feliratra, utána a Level Up adatopcióra, vagy lépj be az online webes felületre és ott a testreszabásnál válaszd a Level UP adatopciót. :)

Ez a Level Up vajon Domino Surf mellett is működik a havi Surf ciklustól függetlenül? Vagyis ha megrendelem, akkor először elhasználom a Surf adatát, aztán elkezdeni enni a Level Up adatát, és ha a Level Up nem fogy el, akkor átviszi a következő Surf ciklusra a maradékot? (Mármint év végig, amíg érvényes az akciós a csomag.)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Kérhető a Surf-höz is, és ha jól tudom akkor előbb a Surf fogyasztja utána meg a Level up-t, az igénybe vevő díjcsomagok köre a turbó ajánlatokéval megegyező, az adat opciót december 31.-ig lehet felhasználni és egy telefonszámra csak egyszeri alkalommal rendelhető meg!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
1 hour ago, Roli82 said:

Kérhető a Surf-höz is, és ha jól tudom akkor előbb a Surf fogyasztja utána meg a Level up-t, az igénybe vevő díjcsomagok köre a turbó ajánlatokéval megegyező, az adat opciót december 31.-ig lehet felhasználni és egy telefonszámra csak egyszeri alkalommal rendelhető meg!

Köszi, kipróbálom. Remélem a Level UP független a surf ciklusától, és átviszi majd a következő surf ciklusra a maradékot belőle, amit nem használok el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
12 hours ago, Roli82 said:

Teszek pár kört. :D

Szerk:

jól írtam + itt is ez van írva h az adatmennyiség 2016. december 31-ig érvényes.

Köszi, megpróbálom majd.

Egyébként a linket nézve fedeztem fel, hogy a Net&Roll Dominóra is rendelhető. ami érdekes, mert az 500 megát ad 1000 Ft-ért, míg a Netplusz S 1090-ért ad 200 megát. Így nem tudom, ki választja a Netplusz-t, bár nem tudom a Net&Roll-ban van-e valami trükk vagy plusz díj még, vagy nem tudom, miért olcsóbb ennyivel.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Eco Surf díjvsomagba vagyok a Telecomnál és hiába kapcsolom be a mobile netemet már próbáltam mindent nem megy. Elvileg az APN cimem nincsen beállítva vagy mi ...jo lenne a segítség ugyan is 2 éve vagyok Telekomos és most láttam a szerzödésemben hogy van mobile netem az előfizetésemben. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Panni
rosszul irtam be
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Van nálam két azonos típusú telefon, rajta android 4.2.2
Az egyikben egy Bluemobile a másikban egy tmobile (telekom, westel stb.) kártya, (ugyanazon SIM slotban)

gyakorlatilag a bluemobile is a tmobile hálózatát használja mégis...

amikor ingress -t játszanánk a bluemobile gyorsan betölti a trérképet, hackel, helyez rezonátorokat stb.
a tmobile viszont iszonyat lassú, gyakorlatilag használhatatlan a játékra (ellenben én ahogy észrevettem minden más megy megfelelően)

Itt most vagy valami szoftveres eltérés van (igyekeztem átnézni a beállításokat de nem találtam semmit),
vagy a tmobile korlátozza valamilyen formában a játékot,
korlátozva mindkettő maximum 32 kbit/s -t tud,
a játék a bluemobile esetén jól is megy még korlátozottan is, viszont tmobile esetén még akkor sem amikor nincs lekorlátozva azaz bőven gyorsabb a net mint 32 kbit/s...

Ötletek, vélemények, belsős tmobile infó a játék korlátozásáról, hasonló tapasztalatok?

 

/// szerk: megosztottam a bluemobile mobilnetjét wifi -n és úgy megy a tmobile -os telefonon is a játék, szóval tuti hogy a tmobile mobilnetjével van valami gubanc a játék esetén, csak nem tudom mi lehet.

/// szerk2: ki lett próbálva most meg nem nevezett konkurensek mobilnettjével is, azok is korlátozva voltak (weboldalt nem tudott már betölteni 2 percen belül) de az ingress játék ment, csak a telekom mobilnetjévek és csak az ingress -szel van valami gubanc

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...