Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2287 válasz erre a kérdésre

Ez egy nagyon szakállas módszer :) Több fw érkezett ami ezeket réseket hivatott befoltozni. Nem kell szuperszervíz ha nincs iptv és csak internet vagy internet és telefon van akkor epc 3925 át szoktuk tenni. Mert ennél eszköznél van rá elvi lehetőség..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

http://hup.hu/node/113471

Saját szakállra- bár nem Ts tapasztalat, Szóval van rá mód Cisco EPC3925 -nál. Úgy látszik hogy a webes security tényleg nem user alapú csak rejtett linkkel  lehet átkapcsolni az admin felületet  teljes módra, A saját firmware gondolom csak az web admin felületet szabja át.

A szuperszervíz drágáért lehet meg is csinálja. Legalábbis egy éedeklődő telefont megér.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A melyik cegre en is kivancsi vagyok.

Az IPTV-t igy egyben es az IP TV-t igy kulon nem kellene keverni. Az egyiknel van egy QoS a masiknal viszont nincs es ez a nem mindegy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jól gondolod.

Pontosan.

Melyik cég ? Amúgy számold bele hogy mindegyik cég iptv  megoldása eltér.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Gondolom ha a mostanit lemondom, akkor jönnek, és elviszik a modemet. Ráadásul le is tiltják a központban, így ha nem is viszik el, akkor sem fog felcsatlakozni.

Új előfizetéshez hoznák a HGW-t, ami jó lenne IPTV-re, de a régit nem tudnám használni.

Sajnos megint kifejezett telekomos problémáról van szó, más szolgáltatók engedik IPTV-nél a saját router használatát. De mint tudjuk, minél nagyobb egy vállalat, annál merevebb. Ami egyébként megérthető. De itt is lehetne már az, mint ami a digitális ktv-nél van: használhatsz saját eszközt, de nincs rá support.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
9 órája, acel írta:

Ha csak internethez modemet ad a T akkor jó.  Ha ahhoz is hgw-t akkor ne jó az ötletem 

Kezdésnek két külön előfizetést kéne tartania, 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Csak HGW ad már nagyon régóta a Telekom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Igen lehet 1 vagy 2 év hűség vállalásával,a váltás napján a hűségidő újraindul. Persze csak akkor ha a műszaki feltételek adottak.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Kiegészítés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Jelenleg Alap  IPTV  és Netmánia L csomagom van, és szeretnék váltani IPTV Családi +HD / Netmánia XXL csomagra ez lehetséges? 1 éves hűségidővel rendeltem még májusban, ha nem lehetséges akkor úgyis megrendelném az 1 év letelte után, de jó lenne minél előbb váltani :)

Köszi a választ :) Üdv.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha csak internethez modemet ad a T akkor jó.  Ha ahhoz is hgw-t akkor ne jó az ötletem 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hogy képzelted el ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
34 perce, fgabor87 írta:

Dupla NAT-ot semmiféleképpen nem szeretnék, így eleve kizárt, hogy egy HGW mögé még egy routert kössek.

Így akkor marad majd valami alternatív megoldás, pl sat tv, bár azzal meg megintcsak más problémák vannak. :(

Veszel egy új internetet,  a mostanit lemondod és egyesíted a szerződéseket. Így lesz hgwd is meg modemed is

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Dupla NAT-ot semmiféleképpen nem szeretnék, így eleve kizárt, hogy egy HGW mögé még egy routert kössek.

Így akkor marad majd valami alternatív megoldás, pl sat tv, bár azzal meg megintcsak más problémák vannak. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
46 perce, Attila70 írta:

Mindent meglehet oldani a Telekomos HGW-kkel.  

Azért ez túlzás. A t-sh gw-k használhatóak alapfokon. Normális hálózathoz, sebességhez, wifihez, NAS hoz, médiacenterhez saját router kell, Saját router nélkül lassúak, és külső routerként és kétségeim vannak a hálózati késleltetés megelelőségéről. Szerintem a wifi-t és belső hálót egyszerre meghajtva gondjai lennének.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Új hgw ebben még jobban partnerek.  Szélesebb beállítási lehetőségek miatt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mindent meglehet oldani a Telekomos HGW-kkel.  A sajat halozatot is meg lehet oldani, hogy azt ne a Telekomos HGW kezelje. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem várható

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Várható-e, hogy a Telekom engedélyezze IPTV esetén a saját router használatát? Magyarán adnak egy HGW-t, azt átkapcsolják bridge módba, majd az előfizető a saját routerére kötheti a szolgáltatói beltéri egységeket.

Engem pl ez az egy dolog fog vissza az IPTV-től. És mivel már nagyon kevés csatorna érhető el más módon, egyre zavaróbb a dolog. Viszont a telekomos HGW-k sajnos annyira rugalmatlanok, hogy nem tudom használni azokat a szolgáltatásokat, amikre szükségem lenne. Meg nem is bíznám rá az ő eszközükre a belső hálózatonm működtetését.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A set top box távirányítóval 

Menu

Beállítások 

Televízió 

Képarany beállítása 

Csak hamis kábellel legyen osszekotve a tv a boxxal

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerdán kötötték be az IP TV-t. A szerelő bekapcsolta a két készüléket, a kábelmodemet és az IPTV vevőegységet.  Másnaptól  tv bekapcsolása után már sem a HD felbontás nem jelenik meg valamint a képernyő alsó részén vastag fekete csík látható és a kép felső felét nem látni, levágja. Olyannyira, hogy a csatornák jelzése sem látható. A tv 16:9-es arányban ilyen, a többi képarány még borzasztóbb. Segítséget szeretnék kérni a beállítással kapcsolatban, mert eddig nem volt semmi probléma. Sajnos a szerelő semmit sem állított be és mutatott meg a  két készülékkel kapcsolatban.  Arról már nem is beszélve, hogy a wifi-t sem ismeri fel a számítógépem. Az IPTV vevőegységen csak a SIG jel (zölden) világít. Köszönöm a segítséget!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez egy kicsit zavaros.

Ezt a kódot az ügyfélszolgálat adta? Ha igen akkor nem értem miért adta, mert digitális kábel tv-hez nem kell kód pláne nem csomagváltáshoz, csomagváltáskor automatikusan megnyílnak azok a csatornák amire előfizettél esetleg egy set-top-box ki-be kapcsolás (áramtalanítás) nem ártana ha még nem tetted meg.

Véletlenül nem IPTV ez inkább, sokan keverik a kábel tv-vel?! Mert ahhoz valóban van egy 20 számból álló azonosító,de azt csak létesítéskor - bekötéskor pötyögi be a szerelő, aminek a menüjéhez  később az előfizető nem fér hozzá, csomagváltáshoz meg pláne nem kell kód. :)

Mi a set-top-box típusa? Rá szokták írni. Így könnyebb lenne beazonosítanom.

A másik fura dolog,hogy családi csomag már nincsen,mert le lett zárva, csak családi+hd van,szóval családira nem tudom,hogy sikerült váltani. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Roli82 írta:

Üdv..  

Milyen TV szolgáltatásról van szó? Kicsit részletesebben írd le kérlek. :) 

Egy csomagváltáshoz nem igazán kell kódot megadni,legalább is én ilyennel még nem találkoztam.

Kabeltévé es Internet szolgaltatasrol van szo, kozponti egyseges/ set top boxos felallasban. A TV szolgaltatas lett cserelve benne alapcsomagrol csaladi csomagra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv.

Milyen TV szolgáltatásról van szó? Kicsit részletesebben írd le kérlek. :) 

Egy csomagváltáshoz nem igazán kell kódot megadni,legalább is én ilyennel még nem találkoztam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az lenne a kérdésem, hogy csomagot váltottam, az új, családi csomaghoz kaptam egy sokszámjegyű kódot és ezt kéne valahova a menürendszerbe vagy a router beállításaihoz beütnöm annak érdekében, hogy az új csomag szerinti csatornákat fogni tudjam.

Tudnátok abban segíteni, hogy pontosan hogyan/hova kéne ezt a kódot bevinnem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most