Ugrás a tartalomhoz
  • 8

Magas Ping (ms) + Pocket Loss az elmúlt 1 hónapban


xnuke097

Kérdés

Üdv,

Az elmúlt 1 hónapban folyton azt tapasztalom hogy főleg a késő délutáni óráktól kezdve (17:00) az online játékok nagy része mint például a World of Tanks és a PUBG nagy pinget produkál (130+ms) és eszméletlen hatalmas nagy pocket lossok vannak meccsek közben, emiatt lehetetlen játszani.


Kérdésem az lenne hogy ezt hogy lehet-ne megszüntetni, mert kezd nagyon idegesítő lenni.


World of Tanks közben futtattam a ping plotter nevű programot és mint kiderült a hatalmas ping a  Deutsche Telekom AG vonalaktól jön, ergó nem a játékkal van probléma!

Az összes portot megnyitottam mindkét játéknál, ami után 2 napig működött normálisan megint minden, de viszont ma megint elkezdte ezt az egészet csinálni, sőt rosszabb lett mivel most már 300ms felé is felugrott!
A Wot EU2-es szerverén ami Luxemburgban található, ennél még rosszabb, mivel ott majdnem 100% pocket lossom van!

 

Képkivágás.PNG

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 315
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Kedves Kata en pedig az ilyen csokkent ertelmi kepessegueket mint te nem preferalom... Ket hete beirtad ide a csoportba idezem: " Ránézünk, ha van válasz, jelentkezem.  " Majd ket het elteltevel sikerul beirnod egy ilyet hogy amugy milyen jatekrol van szo vagy mi is a problema egyaltalan... Milyen evet irunk ? Ember a holdon ? Komolyam mondom mintha egy raklappal sakkoznek. Kerdes Kata. Mit csinaltal ez elmult ket hetben mert ugye aztmondtad utannan nezel most meg fogalmad sincs semmirol... Az emberek itt megint azt hihettek hogy foglalkoztok a problemaval de mint sokadjara kiderul SEMMIT nem tesztek. Nem tudom hogyan kellene elmondanom hogy megertsd.... Ugyan az a problema mint eddig ugyanazzal a jatekkal. Ez a problema mar tobb mint egy eve tart. 12 oldalnyi uzenet van mar itt. Eleinte nekem is mas volt a stilusom ez a mostani a semmit tevesetek es a Ti hozzaallasotok eredmenye. Ez mar a 128. ilyen korom bejelentem a problemat... aztgondolom fogalalkoztok vele.... majd nemtortenik semmi.... Most sem remenykedek semmilyen megoldasban de nehogy mar te legyel itt az onerzetes kis latol amikor az utolso uzenetedbol kiderult hogy egyaltalan nem foglalkoztatok a problemankal az elmult ket hetben. puszi :x

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: TheNegativeOne
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, TheNegativeOne írta:

Kedves Kata en pedig az ilyen csokkent ertelmi kepessegueket mint te nem preferalom... Ket hete beirtad ide a csoportba idezem: " Ránézünk, ha van válasz, jelentkezem.  " Majd ket het elteltevel sikerul beirnod egy ilyet hogy amugy milyen jatekrol van szo vagy mi is a problema egyaltalan... Milyen evet irunk ? Ember a holdon ? Komolyam mondom mintha egy raklappal sakkoznek. Kerdes Kata. Mit csinaltal ez elmult ket hetben mert ugye aztmondtad utannan nezel most meg fogalmad sincs semmirol... Az emberek itt megint azt hihettek hogy foglalkoztok a problemaval de mint sokadjara kiderul SEMMIT nem tesztek. Nem tudom hogyan kellene elmondanom hogy megertsd.... Ugyan az a problema mint eddig ugyanazzal a jatekkal. Ez a problema mar tobb mint egy eve tart. 12 oldalnyi uzenet van mar itt. Eleinte nekem is mas volt a stilusom ez a mostani a semmit tevesetek es a Ti hozzaallasotok eredmenye. Ez mar a 128. ilyen korom bejelentem a problemat... aztgondolom fogalalkoztok vele.... majd nemtortenik semmi.... Most sem remenykedek semmilyen megoldasban de nehogy mar te legyel itt az onerzetes kis latol amikor az utolso uzenetedbol kiderult hogy egyaltalan nem foglalkoztatok a problemankal az elmult ket hetben. puszi :x

Szerintem itt az ideje, hogy elengedd a témát. Válts szolgáltatót és kész. A probléma meg van oldva.

Katának meg nem ez a munkaköre, csak jófejségből próbált segíteni múltkor is.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Ekkor: 2021. 09. 21. at 8:42, Kata.O írta:

Nagyon köszi a részletes választ, ezzel már tudunk mit kezdeni. Folyamatosan monitoroztuk a hálózatot és nem láttunk olyan kiugrást ami indokolná a ping növekedését, így már a szakértőknek lesz támpontjuk.

Üdv, én is adnék egy támpontot, nyilván mindenkinek a Deutsche Telekom AG-val van problémája.

80.150.169.205

jS8Q1pU.png

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ahogy néztem a hétfői nap folyamán megváltozott ismét a routing, de a kapcsolat minősége rosszabb lett, mint ezelőtt volt. Az átlag ping még mindig 90ms körül van, de most már vannak random ping spikeok is amikor felugrik a ping 150-200ms-ra is. Ezelőtt még ha magas is volt a ping, az legalább stabil volt.

ping3.png

ping2.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Nállam ez már több mint 1 éve tart minden játék játszhatatlan éjfélig.. 70-300msig ugrál kb 10másodpercig stabil talán .. csgo, pubg, lol, ja és még a netflix sem az igazi és a youtube ahogy más sem :D azelőtt 40ms volt tavaly nyár környékén és sosem ugrált a pingem.  jólenne már valami megoldás erre...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, kuBu94 írta:

Sziasztok! Szeretnék megosztani veletek egy tapasztalatot. A napokban letöltöttem a world of tanks-et xboxra és észrevettem hogy 170ms feletti volt a ping folyamatosan. Ami érdekes, hogy ha nyomtam egy speedtestet akkor tökéletes volt a pingem mindenhol, de xboxon akkor is 170 felettit mért.. szóval gondoltam egyet, letöröltem a wot-ot aztán újra teszteltem xboxon és lám, újra tökéletes lett a pingem. Egyértelmű választ kaptam a problémára. Ha esetleg valaki már megosztotta ezt akkor bocsi, nem olvastam végig minden választ, remélem hogy tudok ezzel segíteni annak aki hasonló problémával küszködik és idebukkan. Sziasztok!

Szia

Köszönjük, hogy megosztottad a tapasztalataidat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, uzman írta:

Szia

Köszönjük, hogy megosztottad a tapasztalataidat!

Szia!

Természetes dolog, de még annyit hozzátennék, hogy nem csak a wot-ban volt nagy a pingem, hanem minden egyes játékban és csakis xboxon volt vele probléma. Nem tudom mi okozhatta ezt, korábban nem tapasztaltam ilyet, de az biztos hogy amint letöröltem helyreállt minden.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2024. 02. 02. at 19:41, Gráma István írta:

Üdv! Nálam is fennáll a probléma! Az érdekesség viszont, hogy 2 előfizetésünk van, az egyik Nyíradonyban, a másik Debrecenben, és a hiba csak Debrecenben áll fenn, Nyíradonyban hibátlan. Ez hogy lehet vajon? 

Úgy, hogy ***** a Telekom. :) és lusta, tudatlan, nem törődöm emberek a NOC-osok :) hiába Jó lelkű, segítőkész szerelők vannak itt például Zalaegerszegen, ha a drága IT-s és NOC-os kolléga nem hajlandó semmit sem csinálni, csak szánalmas ***** kifogásokat keres. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Már túl sokszor megtortent. :) megoldottam helyettetek a problémát  :) 12. Jon a *****fone és váltok  :) meguntam ezt a szerencsétlen céget. :( totál hülyének nézik az ügyfeleket és lehúzzák és mellete meg pofátlanok is. :(

Ekkor: 2024. 02. 24. at 16:40, Telekom szakértő írta:

Szia Cseh Dániel László! Kérjük, keress minket privát üzenetben, hogy a segítségedre lehessünk! ^Gabi

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...