xnuke097

Magas Ping (ms) + Pocket Loss az elmúlt 1 hónapban

Kérdés

Üdv,

Az elmúlt 1 hónapban folyton azt tapasztalom hogy főleg a késő délutáni óráktól kezdve (17:00) az online játékok nagy része mint például a World of Tanks és a PUBG nagy pinget produkál (130+ms) és eszméletlen hatalmas nagy pocket lossok vannak meccsek közben, emiatt lehetetlen játszani.

Kérdésem az lenne hogy ezt hogy lehet-ne megszüntetni, mert kezd nagyon idegesítő lenni.

World of Tanks közben futtattam a ping plotter nevű programot és mint kiderült a hatalmas ping a  Deutsche Telekom AG vonalaktól jön, ergó nem a játékkal van probléma!

Az összes portot megnyitottam mindkét játéknál, ami után 2 napig működött normálisan megint minden, de viszont ma megint elkezdte ezt az egészet csinálni, sőt rosszabb lett mivel most már 300ms felé is felugrott!
A Wot EU2-es szerverén ami Luxemburgban található, ennél még rosszabb, mivel ott majdnem 100% pocket lossom van!

Képkivágás.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Nekem is egy az egyben ugyan ez a problémám, én már hívtam szerelőt is kicserélte a vevő egységet, de nem oldotta meg a hibát neked végül sikerült megoldani? Nagyon régóta ennél a szolgáltatónál vagyok de most komolyan elgondolkoztam a cserén..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Ha többször is tapasztalod a jelenséget, kérjük, küldd el nekünk az MT azonosítót, az elérhetőséget mobilon, és az előfizető nevét, hogy továbbíthassunk műszaki szakértőinknek a problémát. 

^Kata

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Itt az World of Tanks EU2-es szerveréről a ping plotter kép.
Ez borzasztó.

EU2.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most