xnuke097

Magas Ping (ms) + Pocket Loss az elmúlt 1 hónapban

Kérdés

Üdv,

Az elmúlt 1 hónapban folyton azt tapasztalom hogy főleg a késő délutáni óráktól kezdve (17:00) az online játékok nagy része mint például a World of Tanks és a PUBG nagy pinget produkál (130+ms) és eszméletlen hatalmas nagy pocket lossok vannak meccsek közben, emiatt lehetetlen játszani.

Kérdésem az lenne hogy ezt hogy lehet-ne megszüntetni, mert kezd nagyon idegesítő lenni.

World of Tanks közben futtattam a ping plotter nevű programot és mint kiderült a hatalmas ping a  Deutsche Telekom AG vonalaktól jön, ergó nem a játékkal van probléma!

Az összes portot megnyitottam mindkét játéknál, ami után 2 napig működött normálisan megint minden, de viszont ma megint elkezdte ezt az egészet csinálni, sőt rosszabb lett mivel most már 300ms felé is felugrott!
A Wot EU2-es szerverén ami Luxemburgban található, ennél még rosszabb, mivel ott majdnem 100% pocket lossom van!

Képkivágás.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

307 válasz erre a kérdésre

Ahogy néztem a hétfői nap folyamán megváltozott ismét a routing, de a kapcsolat minősége rosszabb lett, mint ezelőtt volt. Az átlag ping még mindig 90ms körül van, de most már vannak random ping spikeok is amikor felugrik a ping 150-200ms-ra is. Ezelőtt még ha magas is volt a ping, az legalább stabil volt.

ping3.png

ping2.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Még mindig 80-100 ms között ugrál esténként a ping, elvétve van 1-1 nap, amikor 40-50 ms alatt marad. Van valami hír a Wargaming és a Telekom közös vizsgálatáról?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Nállam ez már több mint 1 éve tart minden játék játszhatatlan éjfélig.. 70-300msig ugrál kb 10másodpercig stabil talán .. csgo, pubg, lol, ja és még a netflix sem az igazi és a youtube ahogy más sem :D azelőtt 40ms volt tavaly nyár környékén és sosem ugrált a pingem.  jólenne már valami megoldás erre...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2021. 10. 26. at 18:16, slowylel írta:

Sziasztok!

Nállam ez már több mint 1 éve tart minden játék játszhatatlan éjfélig.. 70-300msig ugrál kb 10másodpercig stabil talán .. csgo, pubg, lol, ja és még a netflix sem az igazi és a youtube ahogy más sem :D azelőtt 40ms volt tavaly nyár környékén és sosem ugrált a pingem.  jólenne már valami megoldás erre...

Szia..

Nem szeretnélek elkeseríteni, de ha akarták volna akkor már megoldották volna. Itt németbe ugyan az a helyzet. 2013-as fórum bejegyzést találtam erről a témáról legkorábban. Azóta minden évben egyre rosszabb. Amennyiben lehetőséged van váltani, javaslom a pirosakat, abból is  a kábeles netet. Játékra az egyik legjobb. Az sem 100%-os de ehhez képest fényévekre van.

ÜDV.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Üdv!

A Drakensang Online nevű játékkal játszom, illetve a magyar mod team tagja is vagyok, így a supporttal is foglalkozom. Az nyilván valahol természetes, hogy folyamatosan jönnek jelzések, hogy ilyen-olyan kapcsódási, egyéb hibák vannak, s persze, mindig "a játék szervere a sz@r" ;) de kb. október végétől - november elejétől számomra megmagyarázhatatlan okokból szinte csak a Telekomos előfizetők panaszkodnak.

Mivel nekem két vezetékes előfizetésem is van itthon, a mai napon átálltam a Telekom-osra, s én is megteszteltem.  + Amit még nem értek, vasi lakosként, mit kolbászolnak az adatcsomagjaim Szegeden... :D

Illetve csatolom a néhány nappal korábbi, zala megyei barátom tesztelését is, ő egy másik programit használt, de kb ugyanez látható: A játék szervere és előtte lévő  twelve99-cust.net veszíti a csomagokat...

Szerk: Csatolok egy másik teszt képet, ez az ország más részéről való, elnézést, hogy telefonnal készült!

grimmag.drakensang.com.png

Screenshot_1.jpg

Adu.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: StSanya

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2 hónap alatt nem sikerült semmit egyeztetni a Wargaminggel? Le merem fogadni nem is volt semmilyen egyeztetés, másképp már rég posztolva lett volna, hogy mire jutott a két cég, még akkor is, ha nem tudják megoldani a problémát.

ping.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most