Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobil hangszolgáltatás


Balfi

Kérdés

Én affelől szeretnék érdeklődni,hogy a műholdak és az egyéb nem vezetékes távközlés korában,miért nem lehet megoldani,hogy egy mobil hálóza 100%os lefedetséggel éljen.Vonatozásnál a legkatasztrofálisabb a helyezet!Volt,aki 4G-t használta Szombathely-Budapest között,vagyis használta volna,ha működött volna,az ismerőse Vodafonenál használt hasonlót és végig dolgozott a laptopján.Egy sima telefonálás is turtúra tud lenni,ha vonatozik az ember,mert hol van térerő,hol nincs.Miért olyan nehéz 2014ben ezt kiépíteni?Mi nem áll rendelkezésre?Az ilyen-olyan havidíjak,meg egyebek azonnal kiszámlázásra kerülnek,de a szolgáltatás ellenértéke,nem egyenlő?Akkor hogy van ez?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 146
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 4

Mastercard online promóció 2016.12.01-2017.01.10 között:

Minden olyan ügyfél aki webshopban feltöltőkártyás telefont vásárol és azt MaterCard vagy Maestro bankkártyával fizeti ki , egy 5.000 Ft értékű online kupont kap, melyet egyösszegű tartozékra válthat be.
A kupon beváltása nincs minimális értékhez kötve. Egy ügyfél csak egy kupont kaphat. Beváltási határidő 2017.04.10

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem

Díjcsomagot szeretnék váltani. Jelenleg Move S díjcsomagom van, és Next S-re szeretnék váltani. A Next S díjcsomagnál néztem hogy 2 opció van: új készülékkel együtt 7990, készülék nélkül 6490.... én októberben váltottam készüléket 19 havi részletfizetéssel.... az online felületen próbáltam díjcsomagot váltani a next s készülék nélkülire de nem engedélyezte az oldal.... mi lehet ennek az oka? Azért nem válthatok a 6490-esre mert nem rég hoztam ki új készüléket?

A hűségidőm 2018.10.10ig szól de ha jól értesültem akkor ez nem befolyásolja mert magasabb tarifájú csomagra váltanék amit elvileg kötbér nélkül megtehetek....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Szia!

A Domino Most az nem díjcsomag hanem egy opció tehát klasszikus értelemben csomagot váltani nem lehet rá, csak bekapcsolni az opciót.

Bekapcsolást többek között kezdeményezheted a  1777 dominó központon keresztül a  2 . 3 . 1 . Kedvezmények menüpontban , ehhez szükség lesz egy 5 számból álló dominó jelszóra is ezt a 2 . 3 . 5. 1 Biztonsági és értesítő szolgáltatások menüpontban tudod létrehozni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azt szeretném megkérdezni, hogy Like S díjcsomagnál, hogy kell beállítani a "0 Ft-os percdíjjal hívható 3 Telekom mobilos 
hívószám havonta 300 perc erejéig" dolgot? Mindenképp be kell menni a Telekomhoz? Erről nem mondtak semmit, amikor megkötöttem a szerződést(gondoltam itthon is be lehet állítani), ahogy arról sem, hogy a szerződés amit aláírtam 300MB netet tartalmaz (mindenhol 2GB-ot láttam) bár már ez a kisebb gondom.

Nagyon megköszönném a válaszokat! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szerbusz

Nem kell be menned a T-hez, elég ha belépsz a telekom.hu weblapon a telefonszámoddal és a hozzá tartozó jelszóval. Belépés után a webes felületen van lehetőséged beállítani a 3 telefonszámot.  Illetve a forduló nap után 2 Gb lett nálad is már az adatkeret. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Egy olyat találtam, hogy "kedvelt számok" amit még telefonon állítottam be a Telekom alkalmazásban. Megadtam a 3 számot, és első hónapban 72ft volt a "kedvezmény"... ebben a hónapban pedig már 4000ft volt a számla(többször hívok tnorost, de a beírt telekom számokat is ugyanúgy számlázza), úgy hogy be van állítva és a számlakivonatban egy szót nem írnak arról, hogy bármennyi is lett volna a kedvezmény :( Elég szomorú, lehet, hogy nem jót állítottam be, de mást nem találtam. :( 

Azért köszönöm!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: olahb
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Azt szeretném megkérdezni, hogy Like S díjcsomagnál, hogy kell beállítani a "0 Ft-os percdíjjal hívható 3 Telekom mobilos  hívószám havonta 300 perc erejéig" lehetőséget?

PC-s felületről be lehet állítani vagy csak mobil felületről?

Beállítás-Előfizetéseim-Hívás-Kedvelt számok ?

Várom válaszod.

Köszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 5

"Domino Fix SIM és Domino Fix Quick SIM (készülékes csomag esetén is) - 990 Ft
A SIM csomag ára tartalmaz 1 db SIM kártyát, 500 MB adatforgalmat, belföldi alapdíjas irányba felhasználható 40 perc lebeszélhetőséget, 180 napos rendelkezésre állási idővel.

Domino Fix Extra és Domino Fix Extra Quick - 1990 Ft
A SIM csomag ára tartalmaz 1 db SIM kártyát, 1 GB adatforgalmat, belföldi alapdíjas irányba felhasználható 80 perc lebeszélhetőséget, 366 napos rendelkezésre állási idővel.

A Domino Fix konstrukciók mindegyikének kezdő díjcsomagja a Domino Fix.
Belépési díj Domino FIX és Domino FIX Extra esetén is 0 Ft.

A Domino Fix díjcsomagban a belföldről belföldre irányuló hívások díja minden alapdíjas irányba, minden időszakban percenként 25 Ft.
A NapiNet szolgáltatás nem vehető igénybe ezzel a díjcsomaggal, valamint a Domino Fix díjcsomag nem rendelkezik benne foglalt adatforgalommal.

A Domino Fix díjcsomaghoz igénybe vehetők a Családi mobil opció, Családbarát, T-Percek, SMS S csomag és SMS M csomag, valamint a Domino S és Domino M szolgáltatások.
Domino 7 díjcsomagról Domino Fix díjcsomagra való váltás esetén a Domino 7 Extra kedvezmény deaktiválásra kerül, illetve Domino Nap díjcsomagról való váltás esetén a Domino Nap Plusz kedvezmény deaktiválásra kerül.

A Domino Fix díjcsomag mellé megrendelhetőek a Maraton adatopciók, Turbó eseti adatopciók adatcsomagok, valamint a Domino Fix díjcsomagra való váltás esetén a már meglévő Go!Net/NetPlusz szolgáltatás a továbbiakban is elérhető marad."

Forrás

Ui: Domino Fix mellé a Domino Most opció bekapcsolható!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Az alábbi havidíjas mobil hang díjcsomagok hamarosan lezárásra kerülnek.

Next S / M / XL és ezek aranytárskártyás változatai.

Move XS / S /M és Move M aranytárskártya.

Like S, Eco XS, Eco Surf,Fun S aranytárskártya.

A lezárást követően a csomagokra új szerződés kötése vagy ezen csomagokba történő váltás a továbbiakban nem lesz lehetséges, azonban az ezen csomagokban lévő előfizetők a csomagokat változatlan feltételek mellett vehetik igénybe.

Bővebb infó az aktuális számlán lesz majd megtalálható!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Dominóról havidíjas előfizetésre váltás esetén havidíjkedvezmény promóció 2017.04.01-től visszavonásig:

Az 500 Ft havi díj kedvezmény a Mobil S-re történő átváltás esetén jár, 2 éves határozott tartamú szerződés megkötésekor, a szerződés időtartama alatt, minden hónapban.

A kedvezmény feltétele:

  • átváltás előtt legalább 3 hónapja Domino előfizető veheti igénybe
  • a Mobil S díjcsomagra 2 éves határozott idejű szerződés kötésekor .

Ha a határozott időtartamú szerződés annak lejárata előtt megszűnik, az előfizető kötbér megfizetésére köteles.

Kötbér mértéke: 12.000 Ft

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...