Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

953 válasz erre a kérdésre

Jelenleg UPCD van, tehát adott a tányér, kábelezés. Viszont a max elérhető csomag nálam a 20Mbit/s (viszont ennyit nem tud SNR vagy mifene alapján, olyan 15-17 körül) ami a HD adásokhoz, és netezéshez, netán torrentezéshez már kevés, ezért jobb alternatíva a sat tv nálam.

Net hűségem meg lejár hónap végén, és megszűnik az altanet, átkerülnénk a vidanethez, ami nekem kicsit sem szimpatikus.

Más: abban tudtok segíteni, hogy amikor az Internet rendelést csinálom és nem kérek mellé semmit, az csupasz adsl ár?

Tehát Netmánia S 12 hónap hűséggel 5700Ft/hó csupasz konstrukció?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt találtam a T oldalán 

2014. január 6-ától digitális kábel TV, IPTV, Interaktív Sat TV és Sat TV szolgáltatásunk  csatornakiosztása megváltozik, emiatt 0 óra és 6 óra között szolgáltatásaink igénybevételekor fennakadások lehetnek.

IPTV és digitális kábeltelevízió kínálatunk 2015. január 6-ától a következők szerint módosul:

Abban az esetben, ha az észlelt hiba 2014. január 9-e után is fennáll, kérjük hívja ügyfélszolgálatunkat a Magyar Telekom hálózatából díjmentesen hívható 1412-es telefonszámon!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

kedden reggel már azok lesznek

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Érdekes változások lesznek sok mindenröl nem volt szó erre mégis érkezik ki tudja még mit sikerül nekik felrakni müholdra most már van hely böven . 2nap mullva minden kiderül .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A pulse csomagot én is hiányolni fogom

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na ezek után, már tényleg várom az új csatornakiosztást. Hisz Galxy csatornáról szó sem volt az ÁSZF-ben idáig.

Nemsok minden kiderül. Melyik hanyas csatornán, .... stb.

Én mint zenecsatorna függő, minden bizodalmam az MTV live HD-ban van. Nagyon sajnálom ezt a jó kis Pulse minicsomagot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Telekom Facebook válasza :

Előzetes információnk szerint Műholdas Családi és Családi+HD csomagunkban is elérhető lesz a Galaxy csatorna 2015. január 6-tól.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
jó a iptv csak rengeteg sávszélességet lefog hiába van 30 megás netem ha 10 megát simán leeszi ha hd-t nézek úgy lenne jo ha iptvhez adnának 40 megást és akkor simán menne a 30 vele!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Szerintem benne van. Interaktiv sat neven. Mivel arban nem lenne kulonbseg, max kiepitesben. A szerelok munkalapjara ra irod, hogy te nem kerted az interaktiv resz kiepiteset es kesz, ugyan ott vagy mintha sat-ot kertel volna. Persze ha utolag meg is kered akkor vagy megcsinalod magadnak vagy fizetsz miatta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mert iptv sokkal preferáltabb attól függetlenül hol milyen feltételek adottak. 1412-ön vagy személyesen tudsz satot rendelni sajnos webes felületről tényleg hiányzik, egyszer csak pótolják. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv

Tisztelt Telekomosok!

Miért nem lehet online felületen műholdas tv-t betenni a csomagösszeállításba?

Miért nyomatjátok ennyire az IPTV-t, ami elég gázos lehet ott, ahol átlagban 5-10Mbit/s az elérhető maximális net sebesség?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Valami Galaxy nevű szörnyűséget

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Reméljük a Január 6. hoz a csládi csomagba új csatornát is hátha váratlanul betesznek valamit .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kaonmedia CO1000P  szerintem is jó boksz. Kérheted , ha fel veszik hibára, akkor a szerelőtől meg a raktár készlettől függ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Rendelkezem egy EC2208S beltéri egységgel(Sat TV), és sok gondom van vele. 

Amikor  2 évvel ezelőtt bekötötték a TV szolgáltatást, 4 hónapra rá nem tudtam vele használni a facebook alkalmazást, ezért cserélni kellett, ami sajnos nem oldotta meg a problémát. 

Most viszont rengeteg probléma ütötte fel a fejét az eszközzel kapcsolatban. 

Van hogy lefagy, nem reagál a távirányító parancsaira, nem tudok kilépni a  műsorújságból mert lefagy, este amikor kikapcsolom arra leszek figyelmes, hogy reggel be van kapcsolva, nézem a CC műsorát és hirtelen teljesen magától átveszi a Duna csatornára, illetve van hogy teljesen le, vagy teljesen felveszi a hangerőt. 

A múltkor például nem adott le hangott  a TV készüléknek. 

A YouTube alkalmazás nem hajlandó működni rajta, azt írja hogy a rendelkezésre álló erőforrások nem teszik lehetővé a tartalmak lejtátszást.

Az internetre abszolút nem csatlakozik, csak ha ki, majd bedugom az ethernet kábelt. 

Most azon gondolkodom hogy kicseréltetem egy másik beltéri egységre ami felvenni is tud. 

Olyan kérdésem lenne, hogy lehet ettől a típustól másfajtát kérni, mert engemet ez a Huawei box nem győzött meg. 

Láttam a Telekom honlapján a Kaonmedia CO1000P típusú beltéri egységet, kérhetem hogy erre cserléjék ki nekem, vagy ezt majd ők döntik el? 

Nagyon unom már hogy nyomom a távirányítón a csatornaváltó gombot és nem csinál semmit, csak 5 másodperc múlva, aminek az a következménye hogy a sokszori megnyomás miatt, gyorsan 6-7 csatornát is átvállt. 

Köszönöm a válaszokat!

Üdv, Csaba 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos úgy néz ki,hogy ez tipushiba.Nekem három beltérit is cseréltek, de mindegyiknél ugyanez a hiba megmaradt. Végül az lett a megoldás, hogy kicserélték egy másik típusú ( Kaon media )  felvevős beltérire. Megmondom őszintén nem lesz könnyű mert a THOM nem akarja nagyon elismerni a hibát. Ennek a beltérinek is van egy kisebb hibája, nem írja át egy csatorna nevét ami már nincs is (filmmánia) AMC-re.Viszonr az időzítéseket mindet végrehajtja.Én a cserét ajánlom mndenképpen!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát igen igazad van.Csak az a baj hogy pluszban kell előfizetni érte,és lehet hogy nem is kis összeget.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Felvevős satom van de 23-5 ig nem fizetek elő rá, hogy felvegyem.
Invitelen meg a tv ben van a kártya.
Viszont a felvétel sokszor sikertelen, 2-3 naponta újra kell indítanim a beltérit, hogy felvegye amit akarok.
Sokszor elfelejti és műsor utána felvétekek között ott a címe de sikertelen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ha ezt a felnot csomi miatt irtad, azt mindenki maganak 24 orasra tudja csinalni felveteli opcio segitsegevel. Ha eleve nem vagy fenn 23 utan vagy otthon sem vagy akkor egyidoben 2 csatorna musorat feltudod venni vagy ha nezed akkor is tudod rogziteni es meg egy masikat felvenni. Ezt heteken keresztul meg tudod tennei. Igy akkor nezed amikor akarod es akar tobbszor is. Akar egy jelenetett is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
De akkor most Lifestyle mini csimag is lesz??

Nekem az új csatorna lista kellene meg a programhely.

Nem! Az egy nyáron lezárt mix csomag.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most