Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

Helló !

Ahogy látom neked már megvan az uj box. Nekem most pénteken hoznak a Sagem PVR-es helyet .Szeretnék érdeklódni ,milyen az uj box. Főleg acsatorna lista érdekelne, vagyis Pl. az 1-es program helyre be lehet-e tenni bármelyik csatornát ?A PVR-es Sagemen be lehetett állitani.

Köszi előre is .

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
  • Telekom

Szia!

 

Úgy ahogy treda mondja, először kell indítani egy áthelyezési igényt, amit akár telefonon is kérhetsz és ha a műszaki feltételek nem adottak, kapsz egy levelet róla, amiben leírják a szerződés felbontásának lehetőségét, arra hivatkozva kérheted a szankciómentes megszüntetést.

 

Üdv.

 

Tamás

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv mindenkinek!

 

Új SAT TV előfizető vagyok (net+telefon régóta a T-nél van) , eddig mindigtv volt, TV-be dugott conax modullal+dekóder kártyával.

 

Telekomnál ugye csak beltéri egységgel használható a szolgáltatás, kaptam is egy Huawei EC2208S csodát, ami végülis műkődik, de bosszantóan lassan reagál a távirányítóra. Van úgy, hogy 3-5mp is eltelik mire végrehajtja amit szeretnék, persze addigra már megnyomom még párszor a gombot (hátha nem érzékelte) de aztán behozza a lemaradást és pl. vált 4-5 csatornát.

 

Utánanéztem fórumon és más is találkozott ezzel a jelenséggel. 

Lehet ezzel valamit kezdeni? Úgy olvastam, hogy a Kaon boxok jobbak ilyen szempontból. 

Viszont nem tudom ez hibának számít-e a telekomnál... Attól tartok emiatt nem fogják cserélni.

Csak hát egyre jobban idegesít ez a lomhaság.

 

Amúgy tetszik a szolgáltatás, az interaktivitás, jó volna egy normális beltéri egység is, mert ez.... Hadd ne mondjam.

 

Van valami mód a cserére?

 

A választ előre is köszönöm.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv mindenkinek!

 

Új SAT TV előfizető vagyok (net+telefon régóta a T-nél van) , eddig mindigtv volt, TV-be dugott conax modullal+dekóder kártyával.

 

Telekomnál ugye csak beltéri egységgel használható a szolgáltatás, kaptam is egy Huawei EC2208S csodát, ami végülis műkődik, de bosszantóan lassan reagál a távirányítóra. Van úgy, hogy 3-5mp is eltelik mire végrehajtja amit szeretnék, persze addigra már megnyomom még párszor a gombot (hátha nem érzékelte) de aztán behozza a lemaradást és pl. vált 4-5 csatornát.

 

Utánanéztem fórumon és más is találkozott ezzel a jelenséggel. 

Lehet ezzel valamit kezdeni? Úgy olvastam, hogy a Kaon boxok jobbak ilyen szempontból. 

Viszont nem tudom ez hibának számít-e a telekomnál... Attól tartok emiatt nem fogják cserélni.

Csak hát egyre jobban idegesít ez a lomhaság.

 

Amúgy tetszik a szolgáltatás, az interaktivitás, jó volna egy normális beltéri egység is, mert ez.... Hadd ne mondjam.

 

Van valami mód a cserére?

 

A választ előre is köszönöm.

 

 

Igen, van mód a cserére.hibabejelentést kell tenni a 1412.Ha kiviszik az uj beltéri egységet akkor addig nem szabad elengedni a szerelőt míg minden funkcióját meg nem nézted hogy működik e.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon így remélem jó helyre megy amit írok és kapok is rá választ. Interaktív Sat TV-m van, és egy KaonMedia boxom amihez nincs felvétel opció. A Videótékából kikölcsönzött filmeket streamelve néztem idáig, viszont a Boxon van egy USB kimenet. Szerintetek le lehet tölteni oda a filmet? Csak mert ha streamelem, nem tudok a filmbe belepörgetni, és ha elmegy a net, kezdhetem a filmet előről.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Most voltam a T-Pontban, egy Kaon box volt kirakva, hát mit mondjak, ég és föld a különbség. Azon a boxon a leghosszabb várakozási idő volt annyi mint ezen a huawei-n a legrövidebb... 

 

Teszek egy próbát a 1412-vel, hátha. Remélem sikerül megoldani.

 

Csak tényleg az a baj, hogy a lassúságtól eltekintve a huawei is hibátlanul megy, kérdés a telekom milyennek ítéli meg.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Meg tudom erősíteni, lassan a 2. hónapja hazsnálok Kaon-t a huawei után, igazi megváltás, pár apróság ami még hiba rajta. Néha zavarba lehet hozni, ilyenkor magába zuhan vagy újraindul.

 

Spontán elfelejti hogy éppen kedvenc listát lapozok, megszokható.

Hiányzik az az update ami a huawein fent volt, tehát hálózatból lejátszás, pendriveról lejátszás. Talán bekerül ez is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

bejelentettem hogy lassu, nem reagál, kijött a szerelő mutattam neki, tényleg lassu, cserélte. Hozzátéve hogy másik ugyanilyet nem rak fel akkor, elment hozott ilyet.

(itt jegyzem meg, hogy vidéki kisváros, teljesen normális szerelő van, korrekt emberke, talán ő még, korából ítélve is a régebbiek közül való)

Tapasztalatom szerint, ha normálisan állok egy szerelőhöz, ő is normális.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nálam annyiszor cseréltek boxot, hogy az valami hihetetlen, de ez most már bosszantó, hogy 2 hónapja nem tudom megoldani. Itt azt a választ kaptam, hogy nem kell felvétel opció ahhoz, ha le akarom kérni a tartalmat a videótékából. nagy nehezen meg tudták azt is mondani a T-s dolgozók, hogy a filmekben való oda-vissza tekerés csak abban az esetben működik ha adathordozóra letöltöm a filmet, mert anélkül csak keveset bufferel az anyagból és úgy nem működik a beletekerés....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...