Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Szép napot!
Sat-TV alap csomagunk van. Megoldaható-e STB kiiktatása a lapos tv kártyaolvasójába dugott Conax kártyával? Illetve a T-Home-nál lehetséges-e az STB cseréje egy újabb kivitelű HDMI csatlakozós verzióra, mert a régi csak Scart csatlakozó van, amit nem kedvelek.

A Telekom Sat TV szolgáltatása kizárólag a Telekom álltal biztosított Set top box segítségével érhető el.

Beltéri csere természetesen lehetséges, amennyiben előfizetsz a SAT Családi+HD csomagra és kéred az erre alkalmas készülék telepítését, vagy olyan csomagra fizetsz elő amiben van hd tartalom is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Hívtam a 1412-t, azt tanácsolták, elsőre vegyem ki a kártyát és törölgessem meg, ha kevés ujra futtassam le csatorna keresést. Ha nem használ akkor felvesszük a hiba bejelentést. Erre nem került sor, mert a kártya törlése elég volt. Több magyar nyelvű csat.on próbáltam, baró! Köszi a segítséget hátha más is tanul belőle.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv Emberek !

Nekem is Kaonmedia boxom lett. Nem vagyok tőle hasra esve,sőt összeségében elégedetlen.Ami jó az a távezérlője,a TV-t is lehet vele állitani .A gyorsasága megfelelő.És ennyi. Nincs csatorna sorrend állítási lehetőség ,EPG-ből a felvételt nem lehet előbb inditani,így sokszor lemarad az eleje a felvételnek,ha egész hétre programozom manuálisan a felvételt nem indúl el,nem veszi fel a műsort.A felvételt jelző led olyan halvány, hogy oda kell hajolni , hogy lásd vesz-e fel.Az óra meg tul fényes ,azért fogyaszt 10 Wattot kikapcsolt állapotban is.Ez havi 7 KW. A többi box is igy fogyaszt.Kivéve a *** Satos boxa az 1 Watt alatt van .Kevés a 32X gyorstekerési sebesség is. Az ócska Sagem 300X-an is tekert. Ha egy hosszabb filmet nézel és leállítod , legközelebb nem emlékszik hol ált meg , lehet előről tekerni . Nekem a  Sagem jobban beillet a használotomba.Még azokkal a hibákkal ami volt is neki.

KAONT PVR-est cserélek SAGEM PVR-esre.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A huaweinek nagyon véres a torka! :smileysad: lassan reagál a távírányítóra, az adás működés közben többször akad, képes standy állapotban megfagyni, gondjai vannak a felvétel időzítéssel (2-3 naponta újra kell indítani, mert elfelejti, hogy fel kellene vennie; megzavaradok és befejei a felvételt, ha a műsor átcsúszik a következő napra). kedvenc listánál nem tudja a csatorna alatt megjeleníteni a csatornához tartozó epg-t, hanem az eredeti csatornalista sorrendjében adja be az epg-t, HD csatornák alatt nem működik a PIP, mert  huawei erőforrás hiányára hivatkozik.

Szerencsére megszabadultam tőle, és kaptam egy felvevős kaont. Ha nem cserélik a hűségem lejártával szolgáltatót váltottam volna, mert úgy gondolom nekem nem kell pénzért kínlódni a szolgáltó set top box-ával. A T is jobban tenné, ha nem olxsó bovlit sóza az efik javára, hanem időt nem sajnálva tesztelné a szolgáltatói dobozokat az efiknek való átadás előtt. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

szia köszike linket de ez tavalyi link téleg valos dolog?

Igen, valós - a linkkel csak a megfelelő topikot szerettem volna jelezni :smileyhappy: .

A fejlesztések folyamatban vannak, hiszen a végső cél, hogy a háztartások mindegyikében elérhető legyen a minimum 30 Mbit/sec sebességű internetszolgáltatás.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

értem milyen vonalon kapjuk majd ezt minimum 30mb/s sebességet gondolom üveg szálás kábelem?

Hogy Te konkrétan milyen technológián fogod kapni, azt sajnos nem tudom megmondani. :smileyhappy: A tendencia az, hogy azoknál az ADSL hálózatoknál ahol ez költséghatékonyan megvalósítható VDSL-re fejlesztenek, máshol optikai fejlesztésben, illetve ED3 kábelben gondolkodnak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...