Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

961 válasz erre a kérdésre

Sziasztok ,az mitől lehet hogy a sat tv beltéri ,nem nagyon reagál a távirányitóra?Elemcsere természetesen volt,plusz már egy uj távirányitót is adtak de azzal sem az igazi.A tipusa az ADB 5800 .Lehetséges hogy csere érett a készülék?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Huawei boxon nem lesz gyári reset, esetleg menüből rendszer újraindítás.. kártya ki-be segíthet..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Próbáltál már gyári resetet? A négszeres újraindítás előfordulhat, hogy megoldja a gondot, lehet, hogy csak valami apró szoftveres malőr. Ha nem erről van szó, azt viszont mindenképpen érdemes jelezni a 1412-őn, hogy tudjanak róla és javíthassák!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Telekom sat tv-nk van Huawei set top box-szal. Az elektronikus műsorújságban manapság szinte mindig "Nincs program" kiírás van a legtöbb csatornán, vagy akár az összesen. Ez mitől lehet és hogyan lehetne orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Krista505

1412 telefonszámon .

9 gomb itt be pötyögöd az MT azonosítódat, megvárod, hogy be azonosítson a rendszer,aztán 4-es gomb hiba bejelentés, 1-es gomb tv szolgáltatások, majd végül a 2-es gomb. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Az egyik ismerősömnél lenne egy probléma. Azt vette észre egyik napról a másikra , hogy nincs m1,duna,m4 a műsorkínálatban.

Ha az 1-es (m1)csatornára váltott akkor automatikusan egy nem létező 1344-es csatorna került kiválasztásra így semmilyen adás nem ment rajta. A többit 2-3-as adót (duna,m4) választja ki szintén ez az 1344 ugrott be.

Próbáltam a gyári adatokat visszaállítani a vevőegységen , meg is találta a csatornákat de itt azt írja hogy regiszttrálni kell a kártyát ami a vevőegységbe. Ezt hol tudom megtenni? Vagyis gondolom , hogy ez lenne a megoldás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A duplikálásnak egyszerű oka van. Ha valaki csak alapcsomagra és a Nagyvilág csomagra fizet elő akkor neki a 109-es programhely a jó. Ha viszont valaki a Családi+HD-ra és a Nagyvilág csomagra akkor neki a 49 azért jó mert a sport csatik egy helyen megvannak. Ez a két programhely valóságban egy és ugyan az csak virtuálisan van így megcsinálva. A bónusz csati az ezektől független az oka egyszerű, mivel itt havonta cserélődik a csatorna így nem kell mindig csatlistát cserélni havonta, ha ez is virtuális lenne akkor minden hónapban cserélni kellene a csatlistát. Én őrülök ennek, hogy mint sattv előfizetőt a Telekom minket is teljes értékű előfizetőknek tart, és mint a vezetékeseknek nekünk is biztosítja ezt. ()

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Eurosport 2 is duplikálva van program listában! + a bónuszon is az megy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

igy ráadásul kevesebb csatorna ugyan annyi havidijért 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, zoloka1984 írta:

Miért lett kódolt a sorozat+ is! 1400ft a csomagom azt csak 5 tv csatorna jön ez már lehúzás kérem, tisztelt telekom!

33 perce, princz írta:

borzalmam ez telekom mit müvel asszonyom ki fog akadni nincs sorozat+ 

Filmvilág minicsomagban van már egy éve... akinek eddig ment annak nem megfelelően volt beállítva a jogosultsága, amit most észrevettek és  korrigálták.

Régebbi ÁSZF összefoglaló 18. pont

5 órája, Tamás_83 írta:

Viszont a LifeNetwork 2x probléma esete még fent áll.

M5 közszolgálati csatornának van fenntartva , a csatorna még nem indult el.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

borzalmam ez telekom mit müvel asszonyom ki fog akadni nincs sorozat+ 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Miért lett kódolt a sorozat+ is! 1400ft a csomagom azt csak 5 tv csatorna jön ez már lehúzás kérem, tisztelt telekom!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Közbe szeretném korrigálni magam. Az Eurosport 2 tényleg kikerült a kínálatból. Viszont a LifeNetwork 2x probléma esete még fent áll.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdvözlet Mindenkinek!

Én is a csatornakiosztás miatt szeretnék írni. Engemet is zavar, hogy a LifeNetwork-ből kettő van fent. A másik zavaró, hogy Családi+HD csomagom van. Ebben a hónapban a Bónusz csatornán az EuroSport 2 megy. OK, de akkor miért lett kódolt a sima és a HD változat, ha elő vagyok rá elvileg fizetve, vagy kivették a kínálatból?

Válaszokat előre is Köszönöm!

UI.: Telekom ügyfélszolgálat remélem szintúgy olvassa, mivel a LifeNetwork-ös probléma több hónapja megvan.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor sajnos csak az Attila70 által írtak segítenek: kérj egy szakit (ha eddig nem tetted), aki megnézi, meggyógyítja helyben :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello Zoltán, csak biztos ami biztos alapon, a gyári beállítások visszaállítása megvolt (menü/ gyári beállítások/ 1234/ ok/ magyar nyelv)? ez újrahúzza a szoftvert és csatornakiosztást, ha szükséges...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Többször próbáltam ezt is. 3 telefonos bejelentés+személyes felkeresése a helyi T-pontnak,mind eredménytelen. Szerintem holnap,ha  az idöjárás engedi Fogyasztóvédelem személyesen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mit érdemes lenne megcsinálnod.

Áramtalanítsd a két hibás stb-t. Párperc múlva dugd vissza őket. Hagyd az 1-es programhelyen kb 1 órát, ha ezután sem jó akkor megint menj a hibabejelentőhöz és ragaszkodj a helyszíni hibaelhárításhoz. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 beltéri egységböl 1 jó,a másik 2 csak story tv jön be.Az ügyfélszolgálat 1,5 nap alatt nem tudott érdemben segíteni. Mi lehet a probléma?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hietettlen 3 eurosport van 2 db life network mi értelme van>:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3x van eurosport 2 meg life network 2x minek!!!!!!!!!!!!!

+2 db csatorna simán beférne!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoloka1984

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor most az off.

Mivel nem vagyok közszereplő ezért nem kell eltűrnöm a rágalmazásaidat. Azért mert csak egy rövid nick név látszódik az írásaim mellett attól van aki tudja, hogy ki vagyok.

Megelégszem egy bocsánatkéréssel nyilvánosan és nem pü-ben.

(remélem azért van itt moderátor, tőle elég egy törlés az írásról és az írása helyére, hogy miért)

Ha ez nem teszed meg akkor máshogy tetetem meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Először is 2 hozzászólásban válaszlén mart az egyik off lesz.

A kedvedért elő szedtem egy régebb óta nem használt stb-t. Érdekes módon a jogosultság rendben megérkezett rá mindenfajta újra aktiválás kérése nélkül. Ezek szerint adjam le hibára, mivel nálam nem elég biztonságos a rendszer. Mivel ha megnézed több mint egy éve nem volt bekapcsolva így még az RTL volt az 1-es program helyen.

Babar_jog_www.kepfeltoltes.hu_.jpgbabar_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jövőhetén, és nem T-Home hanem Telekom, meg kéne már tanulni a szolgáltató nevét...

Továbbá megkérlek arra, ne nyiss minden kérdésednek külön topikot,mindennek meg van a helye...

Tanuld meg ,használni a fórumot. >:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most