Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

961 válasz erre a kérdésre

Jogos érveket hoztál fel de fontosnak tartottam meg jegyezni mert nem egy és nem két ember emelte fel a hangját már hogy ő saját boxot tv-t stb akar használni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
anonymus irta:
"Igen, de csak Telekomos beltérit használhatja Upc nél meg mehet kártya is."
Ha valaki hobbibol sat-ozik ez elony, de szerintem egy csalad szorakozasa szempontjabol lenyegtelen. Ha gond van jon az, hogy keres szerelot, persze nem ingyen javitja, vidd be az eszkozt egy forgalmazohoz majd ott megnezik. En ertek is hozza, de a TV-t megsem igy oldanam (oldottam) meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi, akkor várok még, úgyis csak hónap végén jár le a meglévő netem hűsége.

Egyik TV-n mehetne a kártyás verzió de a másikon nem.

Ahhoz is venni kellene egy CI modul, ami szintén kiadás, tehát az most nem alternatíva

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, de csak Telekomos beltérit használhatja Upc nél meg mehet kártya is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
S-es net + csaladi+HD 2 stb-vel 8950.-Ft. Arban hasonloan jon ki. Viszont 22HD csati lesz benne keddtol.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az annak függvénye, hogy mit ajánlanak Sat tv + netre. (és nem hozza a műholdast csomagban)

Jelenleg 3300Ft/hó UPCD a direct medium 2 készülékre ami ugye 68 csatorna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ha jol ertelmezem az irasaidat akkor sattv-t is rendelni akarsz, mert ha igy van az S-es csomag ebben az esetben 4560.- Ft.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen csak a Netmánia  S 12hó hűségel 5700 Ft

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jelenleg UPCD van, tehát adott a tányér, kábelezés. Viszont a max elérhető csomag nálam a 20Mbit/s (viszont ennyit nem tud SNR vagy mifene alapján, olyan 15-17 körül) ami a HD adásokhoz, és netezéshez, netán torrentezéshez már kevés, ezért jobb alternatíva a sat tv nálam.

Net hűségem meg lejár hónap végén, és megszűnik az altanet, átkerülnénk a vidanethez, ami nekem kicsit sem szimpatikus.

Más: abban tudtok segíteni, hogy amikor az Internet rendelést csinálom és nem kérek mellé semmit, az csupasz adsl ár?

Tehát Netmánia S 12 hónap hűséggel 5700Ft/hó csupasz konstrukció?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt találtam a T oldalán 

2014. január 6-ától digitális kábel TV, IPTV, Interaktív Sat TV és Sat TV szolgáltatásunk  csatornakiosztása megváltozik, emiatt 0 óra és 6 óra között szolgáltatásaink igénybevételekor fennakadások lehetnek.

IPTV és digitális kábeltelevízió kínálatunk 2015. január 6-ától a következők szerint módosul:

Abban az esetben, ha az észlelt hiba 2014. január 9-e után is fennáll, kérjük hívja ügyfélszolgálatunkat a Magyar Telekom hálózatából díjmentesen hívható 1412-es telefonszámon!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

kedden reggel már azok lesznek

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Érdekes változások lesznek sok mindenröl nem volt szó erre mégis érkezik ki tudja még mit sikerül nekik felrakni müholdra most már van hely böven . 2nap mullva minden kiderül .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A pulse csomagot én is hiányolni fogom

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na ezek után, már tényleg várom az új csatornakiosztást. Hisz Galxy csatornáról szó sem volt az ÁSZF-ben idáig.

Nemsok minden kiderül. Melyik hanyas csatornán, .... stb.

Én mint zenecsatorna függő, minden bizodalmam az MTV live HD-ban van. Nagyon sajnálom ezt a jó kis Pulse minicsomagot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Telekom Facebook válasza :

Előzetes információnk szerint Műholdas Családi és Családi+HD csomagunkban is elérhető lesz a Galaxy csatorna 2015. január 6-tól.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
jó a iptv csak rengeteg sávszélességet lefog hiába van 30 megás netem ha 10 megát simán leeszi ha hd-t nézek úgy lenne jo ha iptvhez adnának 40 megást és akkor simán menne a 30 vele!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Szerintem benne van. Interaktiv sat neven. Mivel arban nem lenne kulonbseg, max kiepitesben. A szerelok munkalapjara ra irod, hogy te nem kerted az interaktiv resz kiepiteset es kesz, ugyan ott vagy mintha sat-ot kertel volna. Persze ha utolag meg is kered akkor vagy megcsinalod magadnak vagy fizetsz miatta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mert iptv sokkal preferáltabb attól függetlenül hol milyen feltételek adottak. 1412-ön vagy személyesen tudsz satot rendelni sajnos webes felületről tényleg hiányzik, egyszer csak pótolják. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv

Tisztelt Telekomosok!

Miért nem lehet online felületen műholdas tv-t betenni a csomagösszeállításba?

Miért nyomatjátok ennyire az IPTV-t, ami elég gázos lehet ott, ahol átlagban 5-10Mbit/s az elérhető maximális net sebesség?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Valami Galaxy nevű szörnyűséget

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Reméljük a Január 6. hoz a csládi csomagba új csatornát is hátha váratlanul betesznek valamit .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kaonmedia CO1000P  szerintem is jó boksz. Kérheted , ha fel veszik hibára, akkor a szerelőtől meg a raktár készlettől függ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most