Kérdés

Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

728 válasz erre a kérdésre

A NapiNet szolgáltatást díjmentes SMS-sel, a 1430-as számra küldött -NAPINET kóddal mondhatod le.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Roli82 írta:

Szia!

Kapcsold ki a NapiNetet és utána már a Maraton adat keretét fogod használni.

Szia!

Köszönöm a válaszod de sehol sem találom ezt az opciót a beállítások közt.Ha leírnád megköszönném.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Kapcsold ki a NapiNetet és utána már a Maraton adat keretét fogod használni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rendben, nem felejtem. :) Kíváncsi leszek hogy fog működni. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OdyM

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Sikeresen megrendeltem a Maraton csomagot a Surf mellé.Miután felhasználtam a 150Mb-ot nem aktíválódott helyette a Napi net kapcsolt be és levont 180Ft-ot.Mit tegyek?

Válaszokat előre is köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Oké. El ne felejtsd Maraton aktiválása után a NapiNetet kikapcsolni mert az egy pénz szívó. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Dominós vagyok. :) Aktiváltam a napi netet, de majd töltenem kell a kártyára pénzt, hogy elég legyen a maraton-ra. Egyébként most már engedi a vásárlást. Nagyon köszönöm a segítséget. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Átutalás? De akkor te előfizetéses vagy, vagy feltöltő kártyás (Domino) bocsi csak az átutalás most megkavart!? Maraton csak féltöltősök vehetik igénybe. 

Ha még is Dominos vagy akkor NapiNet bekapcs ( erre csak azért van szükség, hogy legyen valamilyen net a csomagban mert hát feltétele a Maraton-nak) , utána Maratont is betudod kapcsolni, aztán kapcsold ki a NapiNet-et.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor itt lesz a bibi. Inaktiváltam a Net Pluszt. A díjfizetést pedig gondoltam átutalással rendezném. :) Eddig nem voltam nagy telefon guru azért is akasztott meg a dolog, de még szerencse, hogy ennyire segítőkész vagy. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1777 ott van a Maraton anyám dominos telojáról hívtam fel és szépen sorolja felfele a Maraton csomagokat a megadott menüpontban.

Persze hogy onnan vonja le, hát honnan vonná? :D

ui: Jelenleg is aktív még az a NetPlusz L csomag? Mert Maraton adatopciót már meglévő mobilinternet-szolgáltatásod mellé vásárolhatod meg.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Röhej! Nincs benne a Maraton a lehetőségek között, csak a Net Pluszt és a napi netet ajánlgatja! :D Egyébként ha megrendelem a szolgáltatást akkor annak díját az egyenlegemből vonja le? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Őrület :D !

Akkor 1777 hívd fel és a 2.3.4.3 menüpontban próbáld, ha ott se sikerül bekapcsolni akkor 1430 csípj el egy ügyintézőt! :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi! A végén azt írta ki, hogy a "szolgáltatás pillanatnyilag nem elérhető, próbálja meg később." :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Helló!

Lejárat előtt rendeld meg ellenkező esetben megint le vonja a NetPlusz S  árát.

A 4x adat mennyiség csak az első 2 hónapban jár ha az elmúlt 92 napban nem volt még NetPlusz M csomagod (ez a feltétel teljesült) , utána vissza áll 500 MB-ra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Próbáld meg USSD kóddal pötyögd be a  *111# és utána hívás indító gomb aztán kövesd az utasításokat 

Díjcsomagok ,szolgáltatások/Szolgáltatás és biztonság / Mobilinternet,tv és zene / Egyszeri adatcsomagok itt fogod megtalálni a Maratont. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Roli! 

Néztem ott is, de érdekes a dolog. A megújuló csomagokat engedné aktiválni, de az egyszeri adatcsomagoknál nincs ott az "aktiválom" gomb.  

Egyébként ez azért lenne fontos nekem, mert nincs szükségem havidíjas netre. Főleg wifire kapcsolódok, ezért egy Maraton 1G -s net bőven elég lenne arra az időszakra amikor nem vagyok wifi közelben. Csak a biztonság kedvéért. Sajnos egy félreértés miatt a NetPlusz L-t aktiválták nekem, de az  ugye egy hónap után lejár, és kész ráfizetés mert alig használtam a netet. 200MB körüli forgalom volt rajta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Helló, kb van nekem  3 éve használt  NetPlusS szolgáltatásom feltöltő kártyás telomon ,  ami minden hónapba le vette a pénzt, most szeretnék váltani Netplusz M  szolgáltatásra , és érdekelne hogy  az S szolgáltatás lejárata előtt rendeljem meg az M et ,    vagy utána,  és minden esetben kettő hónapig 2 G  lesz a netem ?  most fog lejárni 19. én 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Telekom alkalmazásban nem próbáltad még?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Szeretném megrendelni a Maraton 1GB -os netet, de amikor rákattintok a "megrendelem" ikonra, akkor visszadob a profilom fő oldalára és nem történik semmi. Mi lehet a baj?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megkötésekkel? Gondolom sebesség + lesz valami extrém használói megkötés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jön a korlátlan monilnet megkötésekke mint az Usa-ban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Kérdésem: lehet-e Domino Net 'n' Roll díjcsomag mellé Maraton opciót igényelni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen azt tudom, hogy vannak üzleti megoldások és vip díjcsomagok is, bevallom ezeket az üzleti mobilnet tarifákat és hogy mit tartalmaznak az egyes díjcsomagok, nem ismerem, csak a lakossági részt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, btz írta:

Én még egy szolgáltatónál sem hallottam, hogy valamilyen szinten ne lenne korlátozva a mobilnet. Ha nem az adatforgalom, akkor a sebesség, vagy csak fix pontos használat, stb. Talán majd az 5G korszakában már nem lesznek ilyen limitek.

Megsúgom létezik ilyen, de nem lakossági efiknek, mind a mellet hogy nagyon fan dolog van ára :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most