Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
16 órája, Roli82 írta:

Hmm érdekes... Megnéztem megint Internet Explorer-el és megy korábban nem ment... O.o:D

Internet Explorert így találod meg a Windows 10-ben csak mert nincs szemelőt. :D

Start menü - Minden alkalmazás - Windows kellékek

 

Tudom, hol az IE, mert már szem elé tettem magamnak :D 

Nem működik nálam azon sem :( Újra végigpróbáltam a böngészőkben, nagyon nehezen, többszöri kidobás után a Safariban elindult. De itt szinte az egész menürendszer használhatatlan!!!! 

Sajnos igaza van fgabor87 felhasználónak. Ez már szégyen! A 10-es előtt Win7-em volt, szintén 64bites éveken keresztül. A gépem memóriája 8GB. A többi szövegből nem sokat értek :D Tehát a megoldás tényleg az lenne, hogy telepítsem a gépemre a 32 bites operációs rendszert? Ezt nem vagyok hajlandó elfogadni  :( Más megoldás??? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 Nem csak 64 bites Windows  rendszeren nem működik, de Windows 10 Edge böngészőben sem, sőt egyáltalán Windows 10 második kiadáson sem. Ezt ugyanis nemrég telepítettem csak, és el akartam indítani egy éló adást, és bár a szükséges app telepítve van, a lejátszás mégsem indul el. Ezen kívül linuxon is csak kerülő megoldással működik. (Wine)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 04. 09. at 21:09, tks írta:

Ah, azt hittem csak egy bizonyos android verziót kell tudnia az eszköznek, de látom a faq azt írja, hogy "egyes Android operációs rendszert használó okostelefonok és táblagépek esetében – gyártó általi operációsrendszer-módosítások miatt – felléphetnek kompatibilitási problémák". Ami érdekes, mert az Android ugye egy absztrakció, amit ha implementál egy eszköz, akkor azt gondolnám, hogy minden fut rajta, amit arra az android verzióra írtak.

1 órája, Roli82 írta:

@zoli62

Cáfolom hogy nem működne 64-Bit Windows 10 alatt mivel nekem is az van és még is megy FireFox 47 32-Bit-el és Internet Explorerel 11-el is.

Edge meg nem is támogat semmilyen beépülő modult... Linux meg eleve nem szerepel a támogatott rendszerek között.

Viszont a folyamatos Újra telepítés is létező jelenség. Böngésző csere vagy újra telepítés oldja meg. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
20 perce, fgabor87 írta:

Itt valami nagyobb gáz van. Nekem most sikerült életre keltenem egy 64 bites windowson 64 bites Firefoxon. A pluginnal van a baj, de még nincs recept a megoldásra.

Remény van, a héten megpróbálom kikísérletezni, és leírni a megoldást. :) Addig a türelmeteket kérem.

De ez így nagyon gáz. :S

Az új Firefox kényesebb a biztonságra.  A plugin biztonsági  tanúsítványa pedig rég lejárt.  Az Explorer engedi telepíteni saját felelősségre - ami azt jelenti hogy az Explorer-en sem futtatható igazán. Az új Firefoxban meg gondolom minden biztonsági ellenőrzést ki kell kapcsolni.  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen, ezen a gépen valószínűleg azért működik, mert korábban, egy régebbi FF-ra már fel lett telepítve. Most frissítés után már csak engedélyezni kellett, és ment.

Viszont új FF esetén be sem kerül a kiegészítők közé, így nem sok mindent lehet vele kezdeni. Ilyen mélyen meg nem szívesen buherálom meg a FF-ot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, Roli82 írta:

@zoli62

Cáfolom hogy nem működne 64-Bit Windows 10 alatt mivel nekem is az van és még is megy FireFox 47 32-Bit-el és Internet Explorerel 11-el is.

Edge meg nem is támogat semmilyen beépülő modult... Linux meg eleve nem szerepel a támogatott rendszerek között.

64 bites Firefoxot akartam írni. Nálam viszont két gépen sem működik. (Windows 10 Pro 32 bit és Windows Vista Business Sp2). Tv Go telepítve van, Silverlight engedélyezve a Firefoxban.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 perce, Roli82 írta:

Erre nem tudok mit írni Zoli. Silverlight viszont nem kell azt nem használja. :)

Hát ja nem is gondoltam, hogy én vagyok a *****. :) Sőt Linux alatt sem ment Wine virtualizáció alatt. ez már három. Windows 10-et csak nemrég frissítettem a legutolsó stabil verzióra, előtte azt hiszem, működött. Vista-n  eddig viszont még nem is volt telepítve a TV Go app, csak a próba kedvéért tettem fel.. Az IPTV összerendelés rendben, tippem erre még az, hogy pár hete az új rendszerbe kerültem, és esetleg ez zavar be.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 órája, Roli82 írta:

Az új rendszerbe kerülés nem oszt nem szoroz, veled együtt kerültem át én is és megy szépen a TV GO. :)

Nem lenne ennyi probléma ha nem mentek volna megint az egyediségre lásd TV GO plug-in...

Eredmény: háromból két gépen FF alatt megy, IE alatt nem megy. Szóvaleég rapszódikusan működik, ezt a ***-nél jobban megoldották.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Ebből nekem elegem van, csak arra lennék még kíváncsi, kinek is van ez a TV-GO, mert egyszerű halandónak biztosan nem!? :( Kezdetektől előfizetője vagyok a T-comnak, vagy a mit tudom én minek is hívták öket már a múlt században :) A több hónapos sikertelen kísérletezgetések ezzel a TV-GO-val (és az internetük hibáiról még nem is szóltam) próbára tették a türelmemet. Ezzel a szolgáltatóval nem szeretnék a jövőben kapcsolatban lenni! 

Köszönöm mindenkinek a segítségét!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kaptam egy MMS-t:  Kiemelt Telekom havidíjas mobil- és TV- előfizetőként Ön jún. 10. és aug.31. között külön díj fizetése és adatforgalom nélkül nézheti a meccseket, bárhol, mobilon a TV GO-val. Szurkoljunk együtt! Telekom.               Ehhez össze kell kapcsolni a TV-vel vagy ahoz hogy működjön mit kell csinálni?

 

Mert én már próbáltam összekapcsolni MT azonosítóval is és TV-vel is és mindig helyesen írtam le és ezt írta ki mindig: hiba a szerződés lekérése közben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello Tisza, utána próbáltad összekapcsolni IPTV-vel és Mt azonosítóval is, és mindkettőnél a fenti hibaüzenetet dobta?

ha igen, akkor a hiba nem a te "készülékedben" van, hanem a Ténél :( jelezd az ügyfélszolgálatukon, és megoldják.

utána regisztráció, összekapcsolás, és mehet a ria, ria... :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Közben kiderült, benne van az ÁSZF-ben, hogy 64 bites operációs rendszert nem támogatja a TV GO, így nem lehet reklamálni miatta.

Hát ez elég siralmas tekintve, hogy az új gépek szinte kivétel nélkül 64 bites oprendszerrel, vagy  minimum 4 giga rammal jönnek ki. De a színvonalat már megszokhattuk a T-től. Majd úgy 5 év múlva reagálnak, és akkor talán lesz 64 bites támogatás. Ha egyáltalán lesz még tv go.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A tv go korlatlan adatforgalom nyar vegeig tarto akcioban CSAK sportot lehet adatforgalom hasznalat nelkul nezni, vagy barmely musort? Nem magenta 1 van hanem kaptam ertesitest iptv-n hogy jo elofizeto vagyok,ezert kapom a lehetoseget. De megy az adat tevezeskor. Valamit rosszul ertek/csinalok? Koszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Elvileg aug.31-ig adatforgalmam csokkenese nelkul hasznalhatom a tv go-t, errol ertesitett a Telekom, illetve honlapjukon is olvashatok a feltetelek (5.pont), mrlyeknek megfelelek. Ennek ellenere az adatforgalmam ugyanugy csokken, mit korabban. 1430at hivtam, a kedves holgy meg annyit sem tudott a dologrol, mint en. Hogy mukodik akkor ez? Valamit be kene allitanom? Segitsen, aki tud, legyen szives, mert korhazban vagyok, wifi sehol, jol jonne most ez! Koszonom elore is!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
On 2016. 06. 25. at 2:33 PM, anonymus said:

64 bites windowsra 32 bites Firefoxot telepítettem.  És azt hogy életre kelthető dolog

Ezt én is tudom, és írtam is ezt a lehetőséget korábban, de ez nem várható el mindenkitől. És számoljunk csak, mióta vannak 64 bites oprendszerek? 2009 óta. 7 éve. Jó reggelt Telekom.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...