Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Vezetékes telefon


btz

Kérdés

Ma volt itt a telekom modemet cserélni mert elromlott és mondta a szerelő, hogy kössük rá a vezetékes telefont az adsl modemre, mert meg fogják szüntetni az analóg telefonálást. Ehhez adott 2 db 2 méter hosszúságú telefonkábelt és egy sima adsl-phone szűrőt. Aztán még magyarázott ezt azt de egyáltalán nemértem, hogy ezekkel az eszközökkel, hogyan kössem rá az ADSL modemre a vezetékes analóg telefont.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 184
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Igen egy kábel telefon sajnos rosszabb redundancia téren mint egy optikás/ vagy rezes digitális telefon mert ott legalább egy szünet mentes táppal meg lehet oldani hogy menjen minden nap, míg a kábel telefonnál ez nem járható.

Mobil telefon javaslatodra ki térve pedig nem is kell mobil láttam élőben olyan vezetékes telefonnak ki néző jószágot amin volt egy antenna és sim kártya ment bele, de kezelésre teljesen olyan volt mint egy ősrégi analóg telefon.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen egy kábel telefon sajnos rosszabb redundancia téren mint egy optikás/ vagy rezes digitális telefon mert ott legalább egy szünet mentes táppal meg lehet oldani hogy menjen minden nap, míg a kábel telefonnál ez nem járható.

Mobil telefon javaslatodra ki térve pedig nem is kell mobil láttam élőben olyan vezetékes telefonnak ki néző jószágot amin volt egy antenna és sim kártya ment bele, de kezelésre teljesen olyan volt mint egy ősrégi analóg telefon.

Ott a pont, igazad van, tényleg ez a legjobb megoldás, mert így még a használatát sem kell újra megtanulni! :smileyhappy:

Találtam is egyet   gyorsan...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm hogy válaszoltál !Már eltelt 1 hónap és még mindig nem jött ki szerelő !81 éves anyukám és én az 59 éves fia sem értünk a szoftverfrissítéshez...!Sajnos !Érthetetlen hogy még eddig nem értek ide a szerelők !Én is és anyukám is bement már 3 -szor bejelenteni a hibát !Lehet hogy kilépünk ettől a szolgáltatótól akik csak egy irányú telefonálást tesznek lehetővé és 1 hónapja ki sem jönnek megszüntetni a hibát......!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves voros3!

Általában, ha egy topic-ra nem érkezik válasz, annak az az oka, hogy vélhetően senki nem tudja a választ. Én is így vagyok ezzel. Ebben az esetben érdemesebb a szuperszervízre támaszkodni, ők biztos meg tudják oldani a problémát, noha tényleg nem olcsó szolgáltatás.

Üdv:
Laci

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Na a dolog úgy áll, hogy a régi rendszer szerint a vezetékes telefonhoz járt a Hívószámkijelzés szolgáltatás és a Hívásvárakoztatás is (Alap, Hoppá díjcsomagokhoz dijmentesen) a szolgáltatás része volt. Április 1-től megszünt ingyenesnek lenni ez a két szolgáltatás, azért lett mindenkinek kikapcsolva. Egyébként a havi díja a Hívószámkijelzésnek 203,20-ft, a Hívásvárakoztatásnak 81,28-ft.

 

Telefon kényelmi szolgáltatások

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Nekem jó pár éve T-Sinus 701 K típusú vezeték nélküli készülékem van! Utóbbi pár hónapban nem írja ki a hívózámot, csak csupán, hogy Külső hívás! Felhívtuk az ügyfélszolgálatot, és bekapcsolták külön szolgáltatásként a hívószámkijelzést!De sajnos mai napig nem jó!

Készülékben kellene még valamit állítani?

Előre is köszönöm a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...