Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
3 órája, zty írta:

Nos, az áramtalanítás ezúttal sem segített.

Az IPTV streamek száma pedig: 2 SD, 1 HD

Szia

Van mikor az hd ready tesznek fel az ügyfélnek ugyan úgy megkapja a HD stremet viszont nem kapja meg a hd csatornákat. Vagy én már láttam olyant hogy az ügyfélnek a rendszerben rossz stb rögzítetek be így tejesen más ügyfél előfizetésének a csatornáit látta. Viszont az csak ügyfélszolgálat tudja meg nézni hogy jó box van hozzád beregisztrálva.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én is gondoltam rá, hogy nem az én IPTV előfizetésemet ellenőrzik és állítgatják, hanem valaki másét, de mivel az internet kapcsolat működik - és ott felhasználónév, jelszóval kapcsolódik fel -, tehát jó eséllyel nem ez lehet a gond. Viszont az internet kapcsolatnak - úgy gondolom - végül is nincs köze a STB-hoz, így akár még esetleg ez is lehet a probléma.

Mit jelent egyébként a stream esetén a 2 SD és 1 HD? Mire gondoljak, ha ezt látom a beállításokban?

Köszi!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, zty írta:

Én is gondoltam rá, hogy nem az én IPTV előfizetésemet ellenőrzik és állítgatják, hanem valaki másét, de mivel az internet kapcsolat működik - és ott felhasználónév, jelszóval kapcsolódik fel -, tehát jó eséllyel nem ez lehet a gond. Viszont az internet kapcsolatnak - úgy gondolom - végül is nincs köze a STB-hoz, így akár még esetleg ez is lehet a probléma.

Mit jelent egyébként a stream esetén a 2 SD és 1 HD? Mire gondoljak, ha ezt látom a beállításokban?

Köszi!

Szia


Hát érdemes felhívni őket és az stb alján van egy kliens azonosító vagy akár a beállításon belül is kitudod olvasni és azt bemondani az ügyfélszolgálatnak nézzék meg mert a regisztráció az alapján történik és ha rossz helyre van akkor kitudják törölni és akkor te tudod a saját stb regisztrálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Ekkor: 2016. 08. 15. at 16:23, ApaFia írta:

Vajon, mi készül a háttérben?

Csatorna tisztítás (dugulás elhárítás), utp kábelmosás.  :-) Más karbantartást amihez kell leállási idő nem igen tudok elképzelni. Sajnos és viccből sem mondhatok ilyet az ügyfélnek hogy több órás szolgáltatás leállás kell.

De vissza a témához az új IPTVhez sincs köze? nem sok hír van róla mostanában.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Roli82 írta:

@acel Még a tesztje sem indult el, odébb van még a következő generációs IPTV.

meg hát rezen, főképp ADSL-en nem olyan jó móka az, kéne hozzá egy használhatóbb infrastruktúra, mert hát lehet mondani hogy automatán beállítja magát a legmegfelelőbb beállításokra, de pont ezért lenne diszkriminatív, mert a világvégén rossz minőség, Budapest előkelő helyén meg csúcsképminőség ugyanazon árért.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
59 perce, anonymus írta:

Minimum és egy maximum érték közt fog mozogni a képminőség, minden képen az adsl efik fognak rozszabul járni.  De most elég éles ellentét van 2.3 kb az sd 9 meg a hd. Bitrátát meg ha érdekes meg nézem később. 

Csak remélni tudom hogy 2018 (legkésőbb 2020) tényleg jó alkalom lesz arra, hogy az ADSL a múlt legyen és ne a jelen. mondjuk egy rossz minőségű VDSL se jobb, de azért legalább ott már elmondhatjuk hogy egy korszerűbb működési elven jön az a pár megabit, ha gyér a hálózat állapota. (amivel nem vagyunk előrébb)

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Inkább a realitás. Te  is jól tudod,hogy a beruházásokban van prioritás, illetve a kivitelést is számos tényező hátráltaja, optika kiépítése esetén például engedélyeztetés, stb. Idén már biztos nem indul el a Nextgen IPTV,  jövőre pedig az idén elmaradt optikai vonal  kivitelezéseket kell folytatni,mert valjjuk be, az nem olyan ütemben folyik, ahogy el lett tervezve.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
23 perce, anonymus írta:

Mért kéne hallanod róla ? Sagemcom szerinted mégis mikor indult (beszerzés/tesztelés) várok egy dátumot!

 

Be ne írd, ha egy új modern sok idő, egy frissítés fél év, akkor az új rendszer várható ideje sok sok...

Legföljebb (pozitív)  csalódás lesz jövőre ha mégis beindul.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Jonapot.

Mainap rendeltem mégegy boxot a cimemre . Segitséget szeretnek kerni ,hogy  melyik a sok típus köül a legjobb box most ? 

 

 

Érdeklődnek ,hogy  a nem felvevős  BOXON lévő usb portra csatlakoztatok winchestert akkor tudok felvenni rá adást ?

vagy esetleg a rajta felvett adást máshol lejátszani ?

 

még nem kaptam meg a boxot majd hozzák csak elvi a kérdés bármely tipusra vonatkozik.

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

isb 2001 nem felvevős, a 2231 és 6030 felvevős egységesen 320Gb-os, Nincs szükség bővítésre így is rendegetek hely van rajta. Bővíteni ÁSZF megsértése nélkül nem lehet. 

Egy felvevős boxot kapsz csak és a másik két boxon indíthatsz felvételt és lejátszhatsz de felvételek az elsődleges boxon lesznek tárolva. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

nem latszik sajnos.  Mi lehet az oka ebben kerhetem a segitséget? 

Illetve mindegy a 3 boxom kzül melyikkel rendelem ujra össze ? Mert most töröltem az összerendelést. 

Elvileg átjárható a box ilyen teren ,hogy latom a felvételeket elvileg? Meg tudok felvételt inditani. 

 

a telekom.hu musorujsag alkalmazás eléggé nem mükődik. belépés utan csomo menüpontja 404 es hibat ir 1412 nem tud mit mondani. 

 

 

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/televizio/telekom-tv/musorujsag

köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...