Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.214 válasz erre a kérdésre

Mi lesz a Spiler 2-vel, megy marad vagy HD is lesz, a szerződés csak évvégig szólt!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Fix sávszélesség van, ami kb. 200-220 Mbit, és ezen megy az összes csatorna, ha nézi valaki, ha nem.
Optikán lehetne növelni, de akkor a más módon kapcsolódók kimaradnának.
Ebben a felállásban új csatorna csak a régiek rovására lehetséges.
Illetve még a berendezések modernizálásával, de az sem végtelen lehetőség.

Fejlődni úgy lehetne, hogy a jelenlegi HD csatornák sávszélességét szétosztanák az SD-k között, ezzel jobb képet és hangot lehetne adni.
HD csatornákat pedig csak optikán.
Valószínűleg ez se tetszene azoknak, akiket rosszul érintene.

A legdrasztikusabb az lenne, ha csak optikán menne IPTV, cserébe minden nem optikás 200 Mbittel gyorsabb internetet kaphatna (ahol most van IPTV).

A korlátozott lehetőségek mellett 40+ csatorna dupla feladását is át lehetne gondolni, de ez is érdekeket sértene, viszont 10-12 HD adó helye.

+++

Nem optikások:

Lemondanátok a HD csatornákról, ha cserébe az SD-k jobbak lennének (kb. a duplája lehetne az adatsebesség)?

Lemondanátok az IPTV-ről, ha cserébe 200 Mbittel gyorsabb lenne az internet?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 órája, anonymus írta:

Discovery Channel HD pozitív változás báár mostanában megint elég híg a kínálata.  Discovery Showcase HD és Science nekem is fájó pontok. 

Pozitív dolgot azért nem írtam, mert nagyon sok negatív van ebben a kavarásba! :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

maradjon ami van minek hit térítö ökörsèg epic dráma jöhet a short helyett de Discovery az maradjon! DTX meg Science!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Miért kell kivenni a két Discovery adót (Showcase HD és Science)? SD csatik helyett további HD adókkal kellene bővíteni a kínálatot. Azt hittem, hogy szeptemberben elidult ez a folyamat, de most egy picit csalódtam. Anno a két NatGeo-t (NatGeo és NatGeo Wild) is ki akarták vágni, szerintem a két Discovery adó is van olyan nézett.

Bocs, a DTX kimaradt a felsorolásomból, bár azt alig néztem.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: solc

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

HD (sőt UHD) mániás vagyok, ám az IPTV jelenlegi technikai lehetőségeit érintőlegesen ismerve lemondanék az összes HD csatornáról, ha nem újabbakra adókra lenne felhasználva, hanem a jelenlegi SD-k javítására.

2-3 SD csatornát nézek, de ilyen adatsebesség mellett azokat is csak a számomra érdekes tartalom miatt.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, ApaFia írta:

Nem tudom miért kell kivenni a kínálatból a Discovery Showcase HD, DTX, Discovery Science csatornákat? Inkább a HD verziókat kellene betenni! >:(

Discovery Channel HD pozitív változás báár mostanában megint elég híg a kínálata.  Discovery Showcase HD és Science nekem is fájó pontok. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, Roli82 írta:

2019 Januártól kikerül a kínálatból a Discovery Showcase HD, DTX, Discovery Science, Shorts TV.
Bekerül: Discovery Channel HD, ATV Spirit, MTV Rocks, Epic Drama.

Nem tudom miért kell kivenni a kínálatból a Discovery Showcase HD, DTX, Discovery Science csatornákat? Inkább a HD verziókat kellene betenni! >:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2019.01.08.-tól

Az IPTV televízió hálózaton nyújtott Családi+HD, Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809,Szuper Családi Mozi díjcsomagokban a Discovery HD Showcase csatorna helyett a Discovery HD csatorna kerül elosztásra, a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és Szuper Családi Mozi díjcsomagokban és a Nagyvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a DTX csatorna helyett az ATV Spirit csatorna, a Discovery Science csatorna helyett az MTV Rocks csatorna kerül elosztásra, valamint a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és Szuper Családi Mozi díjcsomagokban és a Filmvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a Shorts TV csatorna helyett az EPIC Drama csatorna kerül elosztásra.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2018. október 13-án 6:00 órától és október 15-én 6:00 óráig HBO3 csatornanyitás lesz az Alap TV, Családi, Családi+HD, Szuper Családi HD, Szuper Családi MOZI csomaggal rendelkező előfizetőknek a jelzett időszakban, IPTV technológián.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincs sose volt nem is lesz. Új csomag még nagyobb és drágáb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

IP TV esetén az alap és a szuper családi HD között nincs valami csomag, ami rendelhető, csak esetleg üzleti okok miatt lemaradt a honlapról? Már első ránézésre is hatalmas az ugrás mind árban, mind csatornaszámban a két csomag között.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor ha az upnp bevan kapcsolva még azt megpróbálhatod kikapcsolni, Persze utána sage restart kell!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincs.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ip kamerarendszered van ? 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát akkor 1414 hibabejelentésen kívül mást nem nagyon tudsz tenni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
16 perce, anonymus írta:

Igmp hiánya? Esetleg switch nélkül tudod tesztelni ?

IGMP képes a switch, de nélküle is próbáltam, ugyanaz ahelyzet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igmp hiánya? Esetleg switch nélkül tudod tesztelni ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Koax hálózaton van iptv-m Sagemcom modemmel, 3 boxxal, felvétel funkcióval. Az egyik másodlagos boxon időként látja, időnként nem látja a felvett műsorokat, akár órákig is, hiába indítok újra mindent. Ilyenkor a rendszerinformációnál a problémás box 1 bekapcsolt set-top-boxot ír, viszont a másik kettő bekapcsolva látja mind a hármat. Minden más perfektül működik. Látom a moziklub videotékát is, internet is perfektül megy. A problémás box egy switch mögött van az emeleten, a másik kettő pedig a földszinten egy másik switch mögött. Múlt héten cserélték a modemet Ciscoról. Régebben is előfordult ez, de csak néhány percekre fordult elő, hogy nem voltak elérhetőek a felvételek, aztán egy idő után eltűnt ez a hiba. Most a modemcserével újra előjött. Mi lehet a gond?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 09. 01. at 13:46, Vince írta:

A Euronews HD angol nyelven lesz csak elérhető?

Az Euronews HD változatának nincs lokalizált változata. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
52 perce, Kalimera írta:

Jó néhány évvel ezelőtt létezett PC-n Windows alatt Webes Telekom műsorújság.

Már nincs, vagy csak nem találom?

(A TVGO-s megvan, de az nem teljes.)

Szia.

Pár éve megszűnt, helyette műsorújság alkalmazás van.

Ekkor: 2018. 09. 01. at 13:46, Vince írta:

A Euronews HD angol nyelven lesz csak elérhető?

Szia.

Utána kérdezek hátha tudnak érdemi infóval szolgálni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jó néhány évvel ezelőtt létezett PC-n Windows alatt Webes Telekom műsorújság.

Már nincs, vagy csak nem találom?

(A TVGO-s megvan, de az nem teljes.)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2018.09.01-tól új IPTV Szuper Családi Mozi elnevezésű csomag kerül bevezetésre!

A jelenlegi Szuper Családi HD csomagtól annyiban tér el, hogy bele tesznek még 10 HD csatornát (Fishing and Hunting HD, Viasat Nature HD / Viasat History HD, Stringray Classica HD, DOQ HD, Mozi+ HD, MTV Live HD, Ozone TV HD, Life TV HD, Film Cafe HD,Euronews HD), benne lesz a Moziklub is, illetve az Archív tv is bővül 10 csatornával (Echo TV, English Club, FilmCafé, Food Network, Galaxy, HISTORY, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, Viasat Nature)

A csomagot meglévő ügyfelek csomagváltással érhetik el.

További részletek 2018.08.31 megjelenő ÁSZF-ben lesznek.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kipróbáltam, mindkét módszer működött. A bátor nyomkodás egy dolog, de egy komoly cégnél ilyen dolgokra nem próba-szerencse alapon kellene rájönnie a usernek, hanem az IPTV leírásában a műsorújság résznél ezeket egyértelműen fel kellene sorolni. Ez nem egy házilag barkácsolt szolgáltatás, hanem egy professzionális termék, és ezt tükröznie kellene a felhasználói leírásnak is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most