Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2274 válasz erre a kérdésre

8 minutes ago, btz said:

@tks

Nem is arról beszéltem, hogy a Telekom tudna arról, hogy valaki ilyen neten vásárolt eszközt használ, hanem arról, hogy akinek kiadta ezt a Telekom, azon előbb vagy utóbb keresni fogják. 

Ja, hogy ennyire számon tartják a távirányítókat? A dobozokat még inkább érteném, de ha mondjuk egy régifajta dobozról van szó, akkor arról is azt gondoltam, hogy mivel központilag deaktiválják az elérést, ha a user lemondja, nem sok vizet zavar, ha valakinél ott marad egy elavult doboz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@tks

Nem is arról beszéltem, hogy a Telekom tudna arról, hogy valaki ilyen neten vásárolt eszközt használ, hanem arról, hogy akinek kiadta ezt a Telekom, azon előbb vagy utóbb keresni fogják. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
19 minutes ago, btz said:

@OldMike

ha a Telekom tulajdona, akkor majd jó nagyot néznek, hogy kiszámlázzák nekik vagy legalábbis annak biztosan ki fogják, akinél eredetileg van. ? 

Honnan tudna arról a Telekom, hogy valaki ilyen neten vett távirányítót használ a dobozhoz?  Gondolom a doboz ezt csak nem küldi el a központba, hogy mivel irányítják.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
23 minutes ago, OldMike said:

A Telekom honlapon ez a legújabb IPTV távirányító leírása:

Itt is írják a beállítást a dobozhoz, szóval felteszem ezt a neten árultat is be kell állítani,hogy milyen doboz, aztán működik. Lehet, hogy a szerelő is csak ennyit csinál kiszálláskor, hogy benyomja a programozógombot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@OldMike

Bármit adhat, ami még van elfekvőben a szerelőnél ?

Amúgy nem értem az ilyen boltokat, hogy árulhatnak olyasmit 2000 forintért, amit a Telekom is biztosít ingyen, illetve ha a Telekom tulajdona, akkor majd jó nagyot néznek, hogy kiszámlázzák nekik vagy legalábbis annak biztosan ki fogják, akinél eredetileg van. ? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Telekom honlapon ez a legújabb IPTV távirányító leírása:

https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/univerzalis-taviranyito-hasznalati-utmutato-0613.pdf

Ez pedig a megelőző univerzális távirányító, ami pont olyan, mint ami a linkedben van:

https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/univerzalis_taviranyito_hasznalati_utmutato.pdf

Nem tudom, hogy ezt adja-e még a Telekom, vagy csak az elsőt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@tks

Nekem SAT-ra pont ilyen volt ? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
19 hours ago, OldMike said:

Nekünk a cisco ISB6030-hoz és a 2001-hez adtak ilyet, de nem mostanában volt.

Próbaképpen megnéztem a neten, mit árulnak, és pl. itt van ez a találat, amire azt írják, hogy eredeti IPTV távirányító:

https://www.pob.hu/spd/TAV0507/1ONE-T-Home-IPTV-Set-Top-Box-taviranyito-Eredeti?madef=1111

Ez azt jelenti, hogy pl. egy ilyen távirányító bármilyen IPTV dobozt elirányít? Nem sok részletet írnak róla.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 órája, tks írta:

Annak a boxnak mi a típusa, amihez a fenti fekete távirányító tartozik, aminek a képét betettem?

Nekünk a cisco ISB6030-hoz és a 2001-hez adtak ilyet, de nem mostanában volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@tks

Passz, de gondolom ez is univerzális, mint a többi, tehát szerintem programozható bármelyik Telekomos boxhoz. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 minutes ago, btz said:

@tks

Box tipusonként eltérőek lehetnek a beállításai, így előfordulhat, hogy programozni kell, az adott típusú boxhoz.

Annak a boxnak mi a típusa, amihez a fenti fekete távirányító tartozik, aminek a képét betettem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@tks

Kijön hozzá a szerelő, de nem biztos, hogy foglalkozni fog vele különösebben. Nekem is volt már olyan, hogy nem ment valami. A szerelő sladott egy újat, ami már be volt állítva a boxomhoz, nem kellett vele vacakolni. 

Box tipusonként eltérőek lehetnek a beállításai, így előfordulhat, hogy programozni kell, az adott típusú boxhoz. A TV is távirányítható vele, ha megfelelő kódot megadod. Régen pedig volt olyan is, amit úgy lehetett programozni, hogybszembe fordítottad vele a TV távirányítót, hosszan nyomtad a TV gombot majd ezután már kezelte a TV bizonyos funkcióit is (hangerő, ki-bekapcsolás, és egy szabadon választott egyedi funkció) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 minute ago, btz said:

@tks

1414-en kérj újat

Telekom üzletben az mondták, hogy a szerelőnek ki kell szállnia hozzá, hogy megnézze, és úgy cserélik (nem értem, miért nem lehet boltban kérni cserét). Az adott helyen nehéz megoldani, hogy valaki otthon legyen (ritkán vannak ott), ezért első körben valami egyszerűbb megoldást keresek.

Ezek a távirányítók hozzá vannak kódolva egyedileg a dobozhoz? Vagyis ha a neten veszek egy ilyet, amit valaki árul használtan, akkor azzal nem fog működni? Vagy bármelyik távirányító működik bármelyik dobozzal?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@tks

1414-en kérj újat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyik családtagnál az IPTV doboz távirányítóján az OK gomb vacakol. Minden más gomb jól megy, de úgy látszik az OK gomb, ami a legtöbbet van használva, kezd kidögleni, nehezen reagál, többször meg kell nyomni, hogy legyen hatása.

Nem lehet esetleg valamelyik másik gombbal kiváltani az OK gombot? Van esetleg olyan gomb rajta, ami ugyanazt csinálja, mint az  OK? Ilyen távirányítóról van szó:

1335343861N.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Brada20 írta:

A Moziverzum HD-ről nincs még infó?

Szia!

Sajnos még nincs.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Moziverzum HD-ről nincs még infó?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

A Spíler2 HD csatorna 2019. március 5-től bekerül az IPTV  Szuper Családi HD és a Szuper Családi Mozi csomagok kínálatába a 965. programhelyre.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Belső kommunikáció hiba miatti korrekció.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2019. február 21-én megkezdődik az IPTV menüstruktúra átalakítása. A frissítés várhatóan két napot vesz igénybe. A módosítás a MoziKlub és Gyereksarok menüpontokat érinti, illetve a Videotékában több kategória is új helyre kerül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Közbenső tájékoztatás:

Hiba a bix társszolgáltató RTL feladó oldali hálózatában.

Hiba oka: a HMX (BIX) társszolgáltató hálózatában multiplexer hiba.

február 21. kiegészítés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, Roli82 írta:

Az RTL Klub HD, RTL 2 HD, Film+ HD és Cool HD csatornák képe időnként kockásodik minden hálózati platformon.
Hiba a műsorszolgáltatónál van. Legutolsó tájékoztatás szerint ma délelőtt lesz javítva.

Elővehetnék a naftalinból az "antik" feliratot: 

A hiba nem az Ön készülékében van

:P

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az RTL Klub HD, RTL 2 HD, Film+ HD és Cool HD csatornák képe időnként kockásodik minden hálózati platformon.
Hiba a műsorszolgáltatónál van. Legutolsó tájékoztatás szerint ma délelőtt lesz javítva.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, anonymus írta:

Fura. 18 kerben volt egy leálás, akkor indult ez a hiba.

Valóban volt a 18. kerületben leállás du. 17-19 között, igaz a 1414 a 16. kerületet mondta be, aztán az ügyintéző ránézett valamire, és mondta a 18-at. Utána kb. 10 óráig tartott a kockásodás, főleg a HD csatornákon. Most már jónak tűnik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor benéztem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@anonymus

A Netboard szerint műholdas tévén is ilyen volt.

(Pár perc alapján IPTV-n már jó.)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most