Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 2

Az IPTV 2015. január 6-ától a következõk szerint módosul. Új csatornaként kerül bevezetésre az Universal és a Fix TV a Családi és Családi+HD csomagba,továbbá az RTLII HD, Cool HD, Film+ HD, National Geographic Wild HD a Családi+HD csomagban. Kikerül a sorozat+ az Alap, Családi és Családi+HD csomagból, a Filmbox a Családi ésCsaládi+HDcsomagból, valamint az RTL Klub HD a Családi+HD csomagból.
2015. január 6-ától új csatornaként vezetjük be az Universal csatornát a Movie Mix kiegészítõ csomagba, míg a sorozat+ és a Filmbox kikerül kínálatból.
2015. január 6-tól új csatornaként vezetjük be a Fix TV csatornát a Lifestyle Mix csomagba.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

 

Ime az új minicsomagok reklám videója.

 

Nagyvilág minicsomag  

 

20 tematikus csatornával.

 

Filmvilág minicsomag

 

18 csatornával.

 

A videókban elhangzanak a csomagban foglalt csatornák nevei.

Köszi Roli. No már ha kint van a videómagosztón(youtube), akkor igazan lehetne reagálni a T-nek,pl. csatorna lista és a ára. :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Én láttam már röhejes dolgokat, főleg amikor egy 35-40 négyzetméteres, világos, nagy térérzetű nappaliba beraktak egy 80/81 centis led tévét (tehetős volt a tulaj, de mégis igénytelen, mint kiderült).

 

Egyébként én 23-25 négyzetméteres nappaliban kb. 3 méterről vetítettem xga projektorral nettó 2 méter átmérőjű (értsétek maga a film, tartalom látszott ekkorában) képet, és simán élvezhető volt (még az IPTV jelforrása is). Simán falra, még alap vászon sem volt.

 

Viszont full HD, ne adj isten 4k tartalmat azt csak tényleg közelről érdemes nézni, mert bizonyos távolság után értelmét veszti a nagy felbontás és annak vizuális hatása.

 

Szóval akinek vannak igényei és persze kerete, akkor az nyugodtan tud akár mozi/tv szobát is kialakítani, de okosan csinálva egy sima szoba/nappali is tök jó kikapcsolódási élményt tud adni a tévézéshez.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Mindazok figyelembe vételével, amit a különböző hozzászólások tartalmaznak, megállapíthatjuk, hogy a szolgáltató HD témában enyhén szólva is trükközik. Kíváncsi lennék egy olyan próbaperre, amikor a HD-nak meghírdetett és HD szolgáltatási áron értékesített csatornák műszaki tartalmát peres úton kivizsgálnák.

Kit is perelnél? A telekom nem tehet róla,hogy a tv csatik csak felkonvertált tartalmat adnak,és kevés igazi HD műsorokat. :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
.... Németországban jobbak a szolgáltatúsok, kérdem én, egy és ugyanazon anyacég esetén miért vannak ilyen fényévekbeli lemaradások a kelet-európai térségben? Az együtt veled, szlogen alatt azt kellenne értenie a Telekomnak: Hogy az úton együtt menne az ügyfelekkel, és amikor valaki szembe jön az úton, akkor nem kellene harcolni vagy akadéályoztatni a szembe jövőt, hanem közösen kellen a problémákat megoldani.

Ráadásul ott az átlagfizetéshez mérten kevesebbet fizetnek a szolgáltatásért.

Ott sántít a dolog, hogy ha a Telekom tudja - márpedig tudja - hogy az általa HD-ként meghírdetett csatornák java csak az adásidő töredékében sugároz FHD tartalamt, milyen jogon teszi azt olyan prémium díjcsomagba, amivel még 50-60 ******* SD csatornát eröltet az emberre. Ha ennyire nincs HD tartalom, ne keljen felárat fizetni érte, vagy kínálják valami minicsomaghoz hasonló konstrukcióban. Maradva a német példánál. Ott a HD-nak nevezett csatornákon a nap 24 órájában azt  a minőséget látod, amire előfizettél. Ezt egy heti személyes tapasztalatom alapján mondom.

A lényeg az, hogy Az_Internet helyesen írta. Kelet-Európában mindig is a minimum szolgáltatás fog menni, mert nincs ami rákényszerítse a céget az etikus üzletpolitikára. Ennek ott kellene kezdődni, hogy az ilyen fórumokon ne az legyen a közellenség, aki akifogásokat emel és kételyeket fogalmaz meg. Kispolgári megalkuvással és az "ez van, ezt kell szeretni" hozzáállással nem megyünk semmire!

 


 

Nincs azzal baj, hogy vannak igényeid, kifogásaid, esetleg kételyeid. Közellenség sem vagy, ahogy mások sem védik a szolgáltatót és nem is a bérenceik, még akkor sem szerintem, ha egyesek ezt hiszik és ez a fejlövésük.

Lehet egyetérteni és nem érteni, ezért vagyunk itt a fórumon, hogy megvitassuk a kérdéseinket, esetleg választ is kapjunk rá egymástól.

Ugyanakkor látszólag azt nem tudod elfogadni, hogy míg egyesek a realítások talaján állva megértik, hogy mi és miért történik úgy ahogy, és eszerint adnak választ a beírásokra, addig vannak akik álomvilágban élnek és elrugaszkodnak a valóságtól. És ez nem kispolgári meghunyászkodás, hanem sima realizmus.

Mire gondolok itt?

Mások az igények, mások a lehetőségek.

Németország egy kb. 80 millió lakosú nyugat-európai ország, fejlett gazdasággal, infrastruktúrával, és teljesen más kulturális közeggel és háttérrel, ezzel szemben itt MO-n élünk 9-9,5 millióan úgy ahogy sajnos. Nem egy ligában versenyzünk és az ottani lehetőségeket, színvonalat ne hasonlítsuk össze, értelmetlen, még csak példálózni is vele. Akinek az jobban tetszik, menjen, éljen ott, a lehetőség még adott (nem lesz kolbászból a kerítés). Azt meg, hogy ami ott van, hozzák ide, az több megközelítésből sem feltétlenül reális.

A telekommunikációs szolgáltató szektor, mint olyan az nem jóléti alapokon működik, ugyanolyan kőkemény üzlet mint bármi más hasonló, a bevétel, haszon profit a lényege (még azoknál a szolgáltatóknál is, ahol azt mondják/mondjuk, hogy olcsón adnak valamit). Itt mindenki mindent olcsón akar megkapni, annak valós értékével, költségével tisztában nem feltétlenül van. Hálózatot kiépíteni, üzemeltetni, fenntartani nem feltétlenül olcsó, fejleszteni szintén nem az, ha teljesen legálisan csinálod, sőt az állam, hatóság, felügyeleti szerv sem feltétlen támogat a különféle intézkedéseivel.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szia,

 

A teletextet maga műsorszolgáltató adja, ez nem a TV szolgáltató felelőssége.

Magyarul: Ha szeretnéd, hogy a RTLHD -n legyen teletext akkor az RTL-t keresd ezzel, ha a TV2HD-n akkor a TV2-t.

Igazból felmerül a kérdés, hogy minek ? Műsorújság/EPG mindenre választ ad, amire meg nem arra ott vannak az IPTV alkalmazások.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Köszi mindenkinek a reakciót, de az élet mégis úgy hozta, hogy ennek a hsz-omnak köszönhetően oldódott meg ma délelőtt a probléma, amihez kellett az MT azonosítóm megadása is. Kösz a modinak, hogy továbbította az ügyemet, ezen a csatornán egy érdemesebb embert sikerült elérni, mint a 1412-n keresztül bármikor.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

na ez az amit én se tudok mekkora egy winchester, de egy film 400mb-tól 8-10 gb-ig is fogalhat helyet.

 

Tény hogy TV-ben SD és HD-t sugároznak, és talán az adott kategóriában nem is alegjobb minőséget.

Az aktuális felvevős IPTV boxokban 320GB merevlemez van ( Cisco ISB6030 - Cisco ISB2231 )

A nagyon régi modellekben Cisco KMM3010-MagRet X301  80GB. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@Roli82

Helyzetjelentés:

röviden: működik

hosszabban: nem könnyen

Be kell jelentkezni, de nem ám a Telekom fiókkal, hanem a régi MT azonosítóval és jelszóval. Úgy látszik a T fiókkal nem kombinálták össze. Megmaradtak az egy évvel ezelőtti értesítési beállítások. A műsorok viszont nagyon nehezen jöttek elő, kattintgattam különböző helyekre, aztán egyszer csak megjelentek a műsorok. Lehet hogy csak ennyi idő kellett hozzá, lehet hogy valamelyik kattintástól:S.

Öt perccel a kezdés előtt jött az ablak, akár át is válthattam volna, de - ezt nem neked írom - magától nem vált át, kell hozzá a felhasználó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Nekem is optika és még sem megy csak egy HD stream,azt mondják itt még nem elérhető.Más én azt akarnám kérdezni,hogy hogyan lehetne működésre bírni a képek és zene funkciót.A számítógépen levő videót és képeket szerettem volna nézni a tv-n az iptv boxxon keresztül.Rövid keresés után azt irja ki hogy nem talált semmit.Ötleteket tippeket előre is köszönöm

Itt leírják, hogy mi kell hozzá:

http://www.telekom.hu/static-th/sw/file/kepek_es_zene_beallitasok.pdf

Sajnos pont videót nem lehet vele nézni, csak képeket és zenét.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Az IP tv set top box kikapcsolása hogyan befolyásolja a felvételeket? Nem a fizikai kikapcsoló gombra gondolok, hanem a távirányítón levő kikapcsoló gombra, amitől készenléti (?) állapotba megy. Ha ilyenkor fut egy felvétel, akkor az leáll? Vagy továbbmegy?

Illetve ha van beállítva mondjuk éjszakára felvétel, és a távirányítóval kikapcsolom a dobozt, az éjszaki felvétel ettől függetlenül megtörténik?

Ha távirányítóval kikapcsolod  megy tovább a felvétel,és ha be van állítva a felvétel kikapcsolt állapotba van a box akkor is van felvétel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...