Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2274 válasz erre a kérdésre

nálam is aznap cserélték...sőt néhány órán belül :womanwink:

Stewe 

nem jellemző, hogy az üzleti és a műszaki tevékenységet összemosnák...és nem csak a telekom, hanem más szolgáltatók esetében sem. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Legalábbis a szolnoki T-pontban cserélik,és egyébként is amikor nálam kötötték be az iptv-t akkor is a szerelő set top boxok nélkül jött és elsőnek behúzta a kábeleket és utána elment modemért és a set top boxért . Én sem a kisujjamból szopom ki ha hiszed ha nem. De lehet csak halucináltam és nektek van igazatok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet helyi adottság, hogy az üzlet és a szerviztelephely egy épületben van, akkor nem probléma gyorsítani az ügymeneten.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az eddigi tapasztalataim szerint 24 órán belül kijön a műszerész és lecseréli!

foxylady

Üzletben történő cseréről én se hallottam még. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az érthető,hogy telefonon könnyebb ügyintézni,de akinek tönkremegy a set top boxa az nem szeret várni a szerelőkre 2 3 napot hanem már aznap nézni akarja a tvt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

nekem a telefonáláson kívűl semmit nem kellett csinálnom. kijöttek a megbeszélt időpontban, megnézték mi a helyzet és cserélték, azt amit cserélni kellett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, erre céloztam, hogy elhiszik-e egy villamosmérnök "tippjét", vagy kikültenek egy botcsinálta technikust vizsgálódni, illetve hogy nekem kell-e bevinnem, vagy tényleg szolgáltatnak, és hozzák viszik a hozzáférési ponton.)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akinek csak a set top box-al van problémája annak szerintem tudnak az,ügyintézők a T pontban is segíteni. Nem kell ahhoz diploma,hogy kicseréljenek egy hibás set top boxot. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát ez egy kicsit furcsa... 
de a magam nevében kijelenthetem, semmilyen vezetékes műszaki eszközt nem cseréltetnék t-pontos ügyintézővel, mert a többségüknek fogalma sincs a műszaki dolgokról. ha hiba van, jöjjön ki egy műszaki szakember, vizsgálja meg, hol van a hiba és azt javtsa/cserélje ami valóban hibás (pl. nálunk a probléma nem a vevőegységgel volt hanem a digitális elosztóval, azaz egy beltéri csere nem oldotta volna meg a problémát és tovább bosszankodtam volna).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért írtam én is ,mert itt is biztosítottak cserét. A többi t-pontban vagy t-partner üzletben akkor ezek szerint nem így van........

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

foxylady nagy tévedésbe vagy mert igaz én Pécsen lakok de nálam is az irodájukban kicserélték. Leadtam és adtak egy újat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Itt A SZOLNOKI T-Pontban cserélték nővéremét. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

t-pontban nem szoktak hibás beltéri cserélni....vagy legalábbis nagyon meglepődnék ha igen, mivel a kijáró műszakisok szokták cserélni

ha nem jól működik, a 1412-t kell hívnod ott a 4.1 menüpontot kiválasztani és bejelenteni a hibát

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia ! Amikor majd mész hűséget hosszabbítani a T-pontba akkor vidd magaddal a hibás dekódert,és ott helyben cseréni fogják. Az én dekóderem 1 éves ,de így is előfordul néha fagyás. Ilyenkor újraindítom ,és megoldódik a probléma. Az a rossz hogy ezt kb. havonta 2x kell megismélni. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mennyi egy IPTV beltéri kihordási ideje, és hajlandók-e cserélni, ha használható, de hibás?

Hat éve használom, és ha kellő óvatossággal kezelem, akkor szolgál szépen, de egyre gyakoribb, hogy csatornaléptetés közben felvétel indul el, a menü mérete esetleges, és az is megesik, hogy minden ok nélkül az akciók reklámalkalmazását tolja a képembe. (Ez utóbbiról már az is eszembe jutott, hogy nem feltétlenül véletlen.) A képi rendellenességek meddig számítanak kellemetlendégnek, és mikortól lehet hibának nevezni? Elég a látható torzulás zaj, vagy az egész képtartalomnak szét kell esni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak ez a fórum a közösségről szól és nem a Telekomról, se nem ügyfélszolgálatról.

Természetesen vannak munkatársak, szakmai alapon. De egy szerelőnek nem hiszem hogy adminisztratív dolgokkal kéne folgalkoznia. Erre van emailes és telefonos megoldás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Teljesen véletlen dolog nem hiszem sőt biztos hogy nem lesz ebből rendszer. Szerintem lehetne itt T-s dolgozó aki akár privátban is ezt intézi csak hát ….

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha be szoktak ide nézni akkor talán a segítőknek is adhatnának valami kedvezményt vagy egyéb más jutalmat. :D ha ha ha

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezek szerint néha néhány "belsős" Telekomos bekukkant ide,de az is lehet ,hogy ez csak simán véletlen fordulat volt az ügyben ami független a Telekom Fórumtól.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Persze, ez így is van, de én konkrét ügyek pozitív elbírálására gondoltam, hogy ebben tud-e segíteni a fórum és néhány belsős.  :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Dehogy az első.. sőt hasonló / ilyen segítség PH fórumon is megy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elvileg azért van ez kitalálva,hogy segítsünk egymásnak. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez az első alkalom, hogy segített itt valakinek a "közösség" ereje, vagy volt erre már példa korábban is ?:)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hamarabb kellet volna ide írnod.  :D  Összefog itt a "kis" közösség. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Köszi mindenkinek a reakciót, de az élet mégis úgy hozta, hogy ennek a hsz-omnak köszönhetően oldódott meg ma délelőtt a probléma, amihez kellett az MT azonosítóm megadása is. Kösz a modinak, hogy továbbította az ügyemet, ezen a csatornán egy érdemesebb embert sikerült elérni, mint a 1412-n keresztül bármikor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most