Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.262 válasz erre a kérdésre

t-pontban nem szoktak hibás beltéri cserélni....vagy legalábbis nagyon meglepődnék ha igen, mivel a kijáró műszakisok szokták cserélni

ha nem jól működik, a 1412-t kell hívnod ott a 4.1 menüpontot kiválasztani és bejelenteni a hibát

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia ! Amikor majd mész hűséget hosszabbítani a T-pontba akkor vidd magaddal a hibás dekódert,és ott helyben cseréni fogják. Az én dekóderem 1 éves ,de így is előfordul néha fagyás. Ilyenkor újraindítom ,és megoldódik a probléma. Az a rossz hogy ezt kb. havonta 2x kell megismélni. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mennyi egy IPTV beltéri kihordási ideje, és hajlandók-e cserélni, ha használható, de hibás?

Hat éve használom, és ha kellő óvatossággal kezelem, akkor szolgál szépen, de egyre gyakoribb, hogy csatornaléptetés közben felvétel indul el, a menü mérete esetleges, és az is megesik, hogy minden ok nélkül az akciók reklámalkalmazását tolja a képembe. (Ez utóbbiról már az is eszembe jutott, hogy nem feltétlenül véletlen.) A képi rendellenességek meddig számítanak kellemetlendégnek, és mikortól lehet hibának nevezni? Elég a látható torzulás zaj, vagy az egész képtartalomnak szét kell esni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak ez a fórum a közösségről szól és nem a Telekomról, se nem ügyfélszolgálatról.

Természetesen vannak munkatársak, szakmai alapon. De egy szerelőnek nem hiszem hogy adminisztratív dolgokkal kéne folgalkoznia. Erre van emailes és telefonos megoldás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Teljesen véletlen dolog nem hiszem sőt biztos hogy nem lesz ebből rendszer. Szerintem lehetne itt T-s dolgozó aki akár privátban is ezt intézi csak hát ….

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha be szoktak ide nézni akkor talán a segítőknek is adhatnának valami kedvezményt vagy egyéb más jutalmat. :D ha ha ha

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezek szerint néha néhány "belsős" Telekomos bekukkant ide,de az is lehet ,hogy ez csak simán véletlen fordulat volt az ügyben ami független a Telekom Fórumtól.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Persze, ez így is van, de én konkrét ügyek pozitív elbírálására gondoltam, hogy ebben tud-e segíteni a fórum és néhány belsős.  :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Dehogy az első.. sőt hasonló / ilyen segítség PH fórumon is megy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elvileg azért van ez kitalálva,hogy segítsünk egymásnak. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez az első alkalom, hogy segített itt valakinek a "közösség" ereje, vagy volt erre már példa korábban is ?:)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hamarabb kellet volna ide írnod.  :D  Összefog itt a "kis" közösség. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Köszi mindenkinek a reakciót, de az élet mégis úgy hozta, hogy ennek a hsz-omnak köszönhetően oldódott meg ma délelőtt a probléma, amihez kellett az MT azonosítóm megadása is. Kösz a modinak, hogy továbbította az ügyemet, ezen a csatornán egy érdemesebb embert sikerült elérni, mint a 1412-n keresztül bármikor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! Itt felesleges kiírnod az MT ügyfélazonosítód.Sajnos itt Telekom otthoni szolgáltatás ügyintéző nem tud neked segíteni.  Azt javaslom ,hogy írj nekik egy e-mailt,és kérd hogy az elhúzodó ügyeddel kapcsolatosan vegyék fel veled a kapcsolatot a lehető leghamarabb. Sok Sikert!   http://www.telekom.hu/rolunk/kapcsolat/e-mail

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Benne is van a nevében hogy közösség.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem ez már nem az a fórum, amit Pohly Ferenc, illetve Német Attila moderált.  Inkább közösségi oldal, mint corporate fórum, de ha nem így van, azt majd leírja egy MT dolgozó.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Helló!

Elég régen jártam itt, hálistennek, évekig nem volt nagyobb gondom a T-Home-mal. Akkor még egy ún ombudsman volt itt a fórumon, ha jól rémlik a név, Németh Attila. Szóval van egy reklamációm, ami 73 napja fut már. Persze mindent megtettem, hogy a kért szolgáltatást megkapjam, a telefonos tájékoztatások szerint ez fog történni, viszont várnom kell egy folyamat technikai lezárására. Van itt a fórumon olyan T-Home dolgozó, aki ilyen elhúzódó ügyekben tud segíteni? Egyfajta 2n (vagy 3rd) level support-os.? Az MT azonosítóm *********. Gáz ez az egész ügy, nem pénz jóváírásokat akarok, hanem a reklamáció kedvező lezárását. Hadd ne legyek negatív, s ne kelljen leírnom itt a kálváriámat, ami egyébként 2014. Dec. 19-én kezdődött.

Kösz:
NZ

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Szerintem valahol el akadt az iptv próbáldtad újra meg rendelni esetleg ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A történet úgy kezdődött,hogy 2015.04.07-én jeleztük a költözési szándékunkat a Kiskunfélegyházi Magyar Telekom Nyrt üzletben és ezért kértünk egy teljes csomag áthelyezést.2015.04.10-én kijöttek az új lakásunkba a műszakis kollégák és sajnos a SAT tv nem volt kiépíthető,ezért átkell állnunk IP tv szolgáltatásra.Utána 2015.04.23-án ismét kint volt a műszakis kolléga,hogy elkészítse a hálózatot,ami sikerült is neki,tehát internetünk.telefonunk már működik,valamint kész az IP tv hálózata is,csak a hozzá szükséges beltéri egység még nem érkezett meg.Ma 2015.05.03-a van és még mindig nem tudunk televizó adást nézni.Az ügyfélszolgálatot naponta többször is hívtam én is és a feleségem is,de sajnos mindenki teljesen más problémára hivatkozva hárítja el az ügyünket.Mit tehetek ilyenkor?
Előre is köszönöm a segítséget és a választ.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia,

Ez feature sajnos nem a szolgáltatónak a lehetősége, hanem magának a műsorszórónak (RTL, TV2, M1-4, COOL, stb), ha a csatorna nem ad hozzá feliratot akkor a szolgáltató sem fog tudni mit tenni, ha van, akkor azt az betudod agadnak kapcsolni a hangsávválasztás melett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ja, tényleg, ezt el is felejtettem: ma a vicc kedvéért benéztem az online ügyfélszolgálatra: az új szolgálatatásaim látszanak, és az IPTV-nél meg azt mondja, hogy 2 stb.-t használok a lehetséges 3-ból. Úgyhogy uccuneki mindjárt meg is rendeltem a 3.-at. Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle, mert eddig ott azt írta ki, hogy 2-t használok a lehetséges 1-ből. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A dsl portok rohamosan cserélődnek, 1parancs és ADSL-ből VDSL ha modem is megfelelő. És már nincs akadálya a 3. STB-nek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, felhívtam az ügyfélszolgálatot és megcsináltattam. Én is úgy hallottam hogy van erre lehetőség és azért hívtam fel őket, szerintem simán megy a dolog, gyorsak voltak

Nem írtad külön, hogy amit írtál az egy helyett két HD stream bekapcsolására vonatkozik-e?

Amennyiben igen, akkor néhány kérdésem lenne:

Milyen hálózaton jön a jel (optika, koax)?

Áttettek-e már az új rendszerbe, esetleg a régiben vagy még, és így is megcsinálták?

Működik-e folyamatosan (az STB készenlétibe kapcsolása nem befolyásolja)?

Volt-e STB újraindítás (általad vagy központból)?

Köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most