Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.214 válasz erre a kérdésre

Kiegésziteném annyival hogy esetleges hibákat Telekom is csak továbit Sanoma fele. Felvételt pedig lehet kézel is beálítani érdekes mod nálam semmi gond nincs. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

A Telekom nem  a port.hu-tól kapja a műsorújságot hanem a Sanomától.

Ha a műsorújságot szállitó cég hibázik,arról a Telekom nem tehet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Két kérdés:

1. Mikor lesz a Műsorújság használhatóbb, mint egy Színes RTV papíralapú újság? Véleményem szerint nem azért fizetünk több pénzt a felvételi lehetőségért, hogy aztán ne edj esetben a film eleje vagy vége lemaradjon, mert műsorváltozás miatt változás volt. Vagy rendkívüli műsor nem is rögzíthető. Ha a port.hu meg tudja oldani, akkor egy akkora cég, mint a Telekom talán képes lenne rá. Bár tény, valahol meg kell fogni a pénzt...

2. Szokta egyáltalán valaki ellenőrízni, hogy mi jelenik meg a Műsorújságban? Mert akkor ajánlanám - ingyen, bérmentve, ha már valaki a fizetéséért nem csinálja meg -, hogy pl az Echo tv híradónál a Duna tv híradójának az ajánlója van 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bocs de 2009 óta igazán lemondhattad volna a szolgáltatást akár 2x2 év hűségidő után is több mint 1 éve.

Ha le mondtam volna az IPTV szolgálatást, akkor mit néztem volna? :smileyhappy: Úgyanis hiába lakom kőbányán, (Budapest, X.kerület.), nem lehet "pattogni" a kábel tévé szolgáltatok közt. Mert nincs más kábel tévé szolgálató, az adott lakhelyen. Csak a négy betűs. De ott meg nincs Discovery! :smileysad: Így marad (sajnos) a Telekom IPTV, ASDL-en! :smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bocs de 2009 óta igazán lemondhattad volna a szolgáltatást akár 2x2 év hűségidő után is több mint 1 éve.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ed3 és optika előfizetőknek jár első körben csak 2 hd stream ez nem kivételezés ahogy azt képzeled hanem ott biztos van rá elég kapacitás, az hogy ki mit merre fejleszt arrol nem éri meg beszélni mindegyik cég üzleti titka de egyik se jobb se a Upc se Digi Se Invitel azonnali profitra megy mindegyik cég kivéve a Digi de őket hagyjuk. Komolyan megint ott tartunk hogy ha nálam nem bírja a hálózat akkor senki ne kapjon ilyet és dögöljön meg a szomszéd tehene is ? Akkor én kezdjek el fújni a rezes előfizetökre hogy ott meg akarja emelni a felöltést a Telekom ? Semmi megkülönböztetés nincs ebben nálad nem bírja a réz pont  erre kár időt is szánni ettől nem lesz jobb semmivel. 1,5 km szerintem adsl lesz nem hiszem hogy vdsl és ha adsl akkor még az is jónak számít hogy megy rajta iptv.

Telekom sat tv Digi sat Austria sat tvnél biztos megy a hd adás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

:smileysad: Kiknek is érhető el ez a második HD stream? :smileysad: Nálam nem sajnos hogy  második HD stream nincs! De egyáltalán egy darab HD stream sincs! Milyen igazság talanság! Csak azért mert nálam még mindig csak ASDL van! Amin nem hogy 2 HD stream, de egyetlen egy HD stream sem megy. 2009. November 24. óta vagyok IPTV előfizető. :smileysad: Azóta semilyen fejlesztés nem történt, HD írányban IPTV-n! :smileysad:  Sem Kábel tévé, sem pedig ED3 nincs. De még annak a híres Telekom optikai kábelnek, sincs nyoma, sehol a lakhelyemen! Semmilyen fejlesztés nem történt HD írányban! A HD adások is SD-ben mennek jelenleg! Felháborító, és undorítónak tartom ezt a magatartást a Magyar Telekom részéről. Mivel kivételeznek az egyes előfizetők között, illetve ez egyben egy egyfajta diszkriminativ meg külömböztetésnek is tartom. Mert miért jár az egyiknek 2 HD stream is, míg a másiknak egy HD stream sem jár. Pedig Budapest X. Kerületében (Óhegy) vagyok, körülbelül 1,5 km-re a Kőér utcai telefon központól. És még sincs HD stream! :smileysad: Na ez az ami rosszul esik nekem! :smileysad: Csalódott vagyok nagyon!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen,de egyenlőre azoknak akik Optikán vagy Kábelnet alapú (ED3) IPTV kapnak és teljesen új előfizetők  nekik már az új konfiguráció kerül beállításra, illetve meglévő ügyfelek és már az új rendszerben vannak nekik is fokozatosan állítják be a második HD streamt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak nekem pont nincs szükségem se a speakre, se a classicara. Egyedül a Globera....

Akkor ne mond le a csomagodat és minden marad a régiben.

Akinek megvan annak nem szűnik meg csak újonnan nem lehet megrendelni

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak nekem pont nincs szükségem se a speakre, se a classicara. Egyedül a Globera....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát 3-4 ezer biztos lesz a csomag

Ebben hál Istennek tévedsz.

Az első két hónapban 390 ft. Harmadik hónaptól 1800 Forint.

Lásd-->  a promóciós videó 43. másodpercétől olvasható az ár.

https://www.youtube.com/watch?v=nwCWI2qWo0A (Nagyvilág minicsomag)

Ha összeadod hogy most mennyi a Speak + Globe + Classica csomag összesen (3600 Ft), akkor az új csomag lényegesen olcsóbb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Annyiért a kutyának sem fog kelleni....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát 3-4 ezer biztos lesz a csomag

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Én pl. a BBC ent. miatt fizetek elő a speakre, és maradok benne, amíg meg nem szűnik.
Egyetértek az előbbi véleményekkel, miszerint semmi értelme azon rágódni, hogy mi lesz ha majd nem lesz.... Még az is lehet, hogy jó áron lesz. Nem hiszem, hogy a marketingesek anélkül vezetnének be egy terméket, hogy előtte ne piackutatnának...
Nálunk pl.van gyerek, így sokkal jobban járok azzal, hogy plusz gyermekcsatornákat is kapunk.Az más kérdés, hogy a kuka meséket úgysem nézhetik :-).
Persze kíváncsi vagyok az árakra, amit jan.6 előtt úgysem tudunk meg.sajnos.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Végülis mindegy. Ahogy én látom,  a megszűnő minicsomagokat összemördzsölték nagyjából két csomagba. A másik is gusztustalan valamilyen szinten: sokan a gyerekek miatt meg fogják venni mesecsatikat, és ugye ezzel a teljes filmbox cuccot is, holott az nem kéne. Vagy épp fordítva: a felnőttek megveszik a filmplust, és vele együtt a meséket, amir mondjuk nincs szükségük. Parádés megoldás. Fejet kell hogy hajtsak a T marketingesei előtt.:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A változások függvényében én ezt inkább a pulse csomagról mondanám el. A mai fiatalok más módon oldják meg a zene hallgatást. A közép, idősebb korosztály inkább aki valamilyen szinten ragaszkodik ehhez. Ezt erősíti a VH1 megmaradása is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Továbbá, teljesen nyilvánvaló, hogy a speak csomagot nem igazán tudták eladni, így összetolták egy olyan csomaggal, ami tényleg kelendő. Ezt tartom nagyon gusztustalannak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

... Onnantól csak idő kérdése.

Majd akkor kell írnod és nem most.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

jolvan de hdba kell film+ meg cool a rtl ökörségei a mtv-k meg ki, ezt a marhaságot ráadásul a film+ egy gagyi csatorna tele reklámmal és a összes filmet ujra szinkronizálják többségét és kivágnak mindet belőle szép egy ország ez!!! nem normálisak!!!!!!

HD-ba kapsz mtv live-t is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A csomag értékesítése jan 6 án megszűnik. Onnantól csak idő kérdése.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez egy vicc. A nagyvilág minicsomag tényleg a pofátlanság teteje. Odateszik a jó kis viasatokat, discoveryket, nameg vegyél meg egy rakás haszontalan vackot is, ha ezeket nézni akarod.

Igazából nem értelek, mert ha van jelenleg is globe előfizetésed akkor téged ez nem érint. Ha nincs akkor most még nyugodtan megrendelheted ha akarod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez egy vicc. A nagyvilág minicsomag tényleg a pofátlanság teteje. Odateszik a jó kis viasatokat, discoveryket, nameg vegyél meg egy rakás haszontalan vackot is, ha ezeket nézni akarod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

jolvan de hdba kell film+ meg cool a rtl ökörségei a mtv-k meg ki, ezt a marhaságot ráadásul a film+ egy gagyi csatorna tele reklámmal és a összes filmet ujra szinkronizálják többségét és kivágnak mindet belőle szép egy ország ez!!! nem normálisak!!!!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ki mondta,hogy nem lesz felnőtt csomag? Sehol nem írtak ilyet.

"Megszüntetjük a Globe, Speak!, Movie,Kids, Kids Plus, Filmbox és Delta kiegészítő minicsomagok értékesítését." Link

Pulse csomagról meg ment értesítő levél Novemberben az érintetteknek,hogy  megszűnik és a hatályos szerződéseket felbontják.

Ezek maradnak: HBO Pak, HBO Max Pak,Night Life,Classica,Fishing & Hunting,Nagyvilág,Filmvilág.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most