Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2017. 06. 24. at 18:29, jajlo írta:

Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni, nagyon régóta vagyok más  szolgáltatónál (3 betűs), amivel megvagyok elégedve, de most váltanék IPTV-re viszont nagyon bizonytalan vagyok. Felvevős boxban gondolkodom, de nem találok sehol adatot arra nézve, hogy mekkora a tárhelye, illetve milyen boxot adnak. Tudom több fajta box van forgalomba, minőségileg nincs különbség? (gondolok itt a gyorsaságra, használhatóságra)  

Illetve a szolgáltatás minősége jónak mondható? Nagyon köszönöm a segítséget.

 

 

Én most már évek óta IPTV-t használok. Hogy mekkora a tárhely nem tudom, de nekem sorozatok, filmek tömege van felvéve és a kapacítás felét sem éri el. Amiatt, hogy nincs hely, még soha nem kellett törölnöm semmit. (Innen kinyerni semmilyen formában nem lehet a felvételeket, csak megnézni) Annak ellenére, hogy most ez a frissítés nem tudom mennyire sikerült jól, mindenkinek csak ajánlani tudom, főleg a felvétel funkció miatt. (Pl. vannak sorozatok  melyeket szeretek, felveszem őket és a reklámokat simán áttekerem.)  Ráadásul pont most vezették be, hogy valamilyen logika szerint, bizony csatornák műsorát pár napra visszamenőleg meg lehet nézni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Alavetően persze hogy nem kell törölni semmit.

A hely soha nem fogy el ,mert alap beállításon mindent addig tárol amíg van hely. Ha kezd fogyni a kapacitás,akkor elkezdi időrendben, a legrégebbitől kezdve felülírni a felvételeket. 

De hogy adatokat is mondjak, a 320Gb háttértáron nekem 83db felvétel van jelenleg. Ebben van HD ,SD vegyesen mindenféle hosszúsággal. Így van most 18% szabad hely.

 

Az archiv tv eddig is volt. Igaz nagyon szegényes kínálattal. Most azt vezették be ,hogy ez ingyenes lett és beleraktak még pár csatornát. A kínálat viszont csatornánként így is siralmas. Sőt a beígért 30+ csatorna helyett is csak 27 vagy 28 van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 06. 15. at 18:39, anonymus írta:

Területenként folyamatosan, álltában érkezik előtte egy üzenet is hogy 2 nap múlva juhuj lesz.  Kb 500.000 db boxrol beszélünk :DD

Tegnap már kaptam is egy üzenetet (ami furcsa is volt, mivel én kikapcsoltam ezt az opciót, hogy üzenet érkezzen IPTV-re), hogy ma érkezik az új szoftver!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
11 perce, anonymus írta:

Nem tudom ilyet nem fognak az orrunkra kötni, folyamatosan skin változást kommunikálnak. De simán benne lehet ez is nem tudom, van egy réteg a "motorháztető" alatti változások ezekről nagyon semmit nem lehet megtudni. 

A hálótzatmegosztási funkció kihagyása erre utal, a fenti link szerint amig csak intelre forditott kódot hordoznak a virusok addig biztonságos a wince eszköz, az smb sebezhetőségét viszon javitani kell az oem gyártónaka végleges megoldáshoz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
11 perce, anonymus írta:

Nincs lehetőség a régi használatára,  az új szoftver esetén betűkészlet és olvashatósági javítások vannak jelenleg csak. 

Igen látom, ha lenne nem írtam volna................

Én csak kérni/javasolni szerettem volna hogy tegyék vissza legalább a "Következő műsor: ..." sort a lapozósáv aljára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
55 perce, Ainz Ooal Gown írta:

 

2. az előnézeti kép a lapozósávban használhatatlan, ugyanis másodperceket kellene várnom hogy betöltsön  (a maximumos internet csomagommal is) így csak fekete és én már a címekből tudom hogy akaorm e nézni vagy sem. (kevesebb mint 1 másodpercet töltök egy csatorna előnézeténél, majd lapozok is tovább, az előnézetet 180-ból 5 csatornánl ha használom). jó ha van de szerintem nem hangsúlyos ennyire.

 

Nálam ilyen hiba nincs, mivel azonnal betölt, ha odakapcsolom, pedig csak 50-es netem van. Egyedül ez a dupla csatornaváltás zavaró, de majd megszokom.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nálam ahol van kép ott azonnal megjelenik.

Ahol nincs ott meg 1 perc múlva sincs.

 

Az okosok az archiv tv menübe is odarakták a fél képernyőt elfoglaló képnek a helyét. Persze kép ott sem jelenik meg, cserébe legalább olvashatatlan az archiv lista ,mert nem fér ki. 

Szivesen elbeszélgetnék azzal a fő okossal , aki ezeket kitalálja. Ugyan mi járhat a csöppnyi agyában amikor ezeket kitalálja??

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
25 minutes ago, gombilaci said:

Az okosok az archiv tv menübe is odarakták a fél képernyőt elfoglaló képnek a helyét. Persze kép ott sem jelenik meg, cserébe legalább olvashatatlan az archiv lista ,mert nem fér ki.

Kétségtelen, hogy ez az előnézeti kép elég értelmetlen ötlet volt. Haszna nem sok van, viszont kiszorít hasznos információkat, illetve összébb kellett miatta húzni a listákat, amik emiatt rosszabbul olvashatók lettek, szóval igen nagy visszalépés. Tipikus példája az átgondolatlan fejlesztésnek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 06. 29. at 14:22, vpeti22 írta:

Nálam ilyen hiba nincs, mivel azonnal betölt, ha odakapcsolom, pedig csak 50-es netem van. Egyedül ez a dupla csatornaváltás zavaró, de majd megszokom.

Pár nap használat után azt kell, hogy mondjam nemcsak a csatornaváltásra reagál duplán, hanem a menüben való navigáláskor is. Szóval itt a távirányító reagálásával lehet a gond az új szoftverben. Mivel nemcsak nálam van ez a hiba, hanem másnál is (nem mindenkinél), feltételezem hogy csak a Tatung boxok esetében. De tény és való, hogy sokkal gyorsabb lett az egész rendszer, lehet inkább túl gyors és azért vannak ezek a gyors reakciók a távirányítóval...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az egyik családtag mondta nekem, hogy mióta a firssítés volt, azóta sokkal több mindent jelöl meg a box törlésre. Ez nem lehet valami hiba?  Azt mondta, hogy a sága felkiáltójel (hamarosan törlődik) már pár napos műsorok mellett is megjelenik, amikor régen csak hónapokkal ezelőtti felvételeket jelölt meg így.

Volt valami változtatás a törlési algoritmus kódjában? Az elmondása alapján nekem úgy tűnik, hogy a frissítés elrontott valamit a törlésre megjelölésben, és hibásan frissebb műsorokat is törlésre jelöl.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...