Paly77

Tv szolgáltatás

Kérdés

Sziasztok! Tud e valaki segíteni nekem abban miért nincs tv szolgáltatás ha internet van?

Ma reggel csak egyes csatornák jöttek be a családi csomagomban. Ujrainditottam a beltérit és azóta betöltés során az IP cim betöltést követően megáll és csak a rózsaszin háttér jelenik meg. Ha ki be kapcsolom a beltérit azt irja nincs internet kábel csatlakoztatva. Holott mind 3 beltériben ott a lan vezeték. A 1414es hibabejelentő egyet csörög majd süket. Van e valakinek ilyen problémája?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

24 válasz erre a kérdésre

Továbbra is levelezik velem a Telekom :). Most azt írták, hogy üzemeltetési munkálatokat végeznek június 3. és 14. között.

Úgy tűnik, hogy talán azért írogatnak, mert van vezetékes szolgáltatásunk (nem használjuk, csak így olcsóbb a teljes csomag), annak a telefonszámára hivatkoznak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
59 perce, btz írta:

A hiba esemény lezárult. Akinek nem működik továbbra sem az most újraindíthatja az IPTV boxát. Ha ennek ellenére sem működik, akkor az más okból kifolyólagos probléma, a 1414-en lehet bejelenteni. 

Most már hívható is a 1414-es szám. Aki meg nem akar várakozni, az pedig a Chat-en is kérheti a hibajegy felvételét.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A hiba esemény lezárult. Akinek nem működik továbbra sem az most újraindíthatja az IPTV boxát. Ha ennek ellenére sem működik, akkor az más okból kifolyólagos probléma, a 1414-en lehet bejelenteni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Gáspár Mátyás Most már megy nálad a TV szolgáltatás, vagy még most sem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Továbbra sincs semmi.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Gáspár Mátyás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

TVGo most már megy. :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
14 perce, OldMike írta:

Én kaptam névre szóló levelet, igaz abban nem 17-ig, hanem 23-ig terjed az időszak, és semmilyen konkrét hely és idő nincs megadva, majd meglátom, amikor nem látom :P

Kivételezett vagy. :) Nálam visszajött. Megnyugodtam, mert sok felvételem van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
45 perce, zoli62 írta:

Itt a teljes lista a tervezett karbantartásokról. https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/problemam-van/szolgaltatassal/tervezett-halozati-leallas Egyébként volt aki kapott erről értesítő levelet?

Én kaptam névre szóló levelet, igaz abban nem 17-ig, hanem 23-ig terjed az időszak, és semmilyen konkrét hely és idő nincs megadva, majd meglátom, amikor nem látom :P

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem csak karbantartás van, hanem valamilyen előre nem tervezett hiba is közbejött

https://index.hu/techtud/2019/05/12/telekom_szolgaltatas_ugyfelszolgalat_teve/

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam ugyanez a hibajelenség jelentkezett. Többszöri reboot után, “IPTV nem tud csatlakozni a hálózatra”, s csak pörgött a kis korong...ám félórája visszajött a TV. Nem tudom, elősegítettem-e a gyógyulást. A következőt csináltam. Megnyomtam a “menü” gombot, bementem a HBO ONDemand szolgáltatás a (elofizetem), s utána visszaváltottam TV-re. S láss csodát - működik!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért ha értesítenek, nem mérgelődöm. De a dobozban levő felvételek sem láthatóak, vagy mégis elromlott nálam valami? Rengeteg felvételem van, mert nem tudom a tv-t élőben nézni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Fejér megye, Etyek tévén rózsaszín rombusz, internet szerencsére! megy , telefon is, ügyfélszolgálat egyet csörrent 
Akkor központi hiba teendő nincs szolgáltató "szolgáltat"

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 perce, zoli62 írta:

Itt a teljes lista a tervezett karbantartásokról. https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/problemam-van/szolgaltatassal/tervezett-halozati-leallas Egyébként volt aki kapott erről értesítő levelet?

Én nem kaptam levelet erről, de végülis nem érint nagyban. Másik fórumon valaki jelezte, hogy kapott levelet. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, KATALIN67 írta:

Ráckevén ugyanez a helyzet, a szomszédban minden rendben nekünk csak gyenge internet van reggel 8 óta. 1414 hívhatatlan. 

Nekem nincs gond a nettel, egészen jót mértem Speedtesten. :D
1414 helyett a Telekom Chat-et tudom javasolni (igaz, sokadjára :)), de most nem érdemes írni, mert központi karbantartás van, amiről ők is tudnak. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ráckevén ugyanez a helyzet, a szomszédban minden rendben nekünk csak gyenge internet van reggel 8 óta. 1414 hívhatatlan. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elvileg karbantartások vannak, azért nem megy semmi. Ügyfélszolgálat szerint dolgoznak a hibán.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez érdekes, mert nálam minden oké, de a város másik felén ugyan ez a probléma.
Mi történt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

telefon, internet van, tv rózsaszín rombuszok és semmi más, ma reggel óta, Észak-Magyarország, a 1414  ki sem csörög!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mégis. Ilyenkor mit lehet tenni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pázmándon (Fejér magye) ugyanez a helyzet tegnap este óta. A 1414 nem reagál.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Gáspár Mátyás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most