Laca29

Android tv

Kérdés

Régi előfizetők mikor kapnak android tv boxot?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

14 órája, Kristófkris írta:

Kedves oldmike! A telekom új android tv boxja béta fázisban van még! Jelenleg a régi előfizetők is  igényelhetik de én mégvárnék vele! Szeptember elején már valószínű stabilan fog hasítani! Amennyiben nem szeretnél még újat kb 2022 ben kell majd leváltanod a régi készüléked!

Köszönöm, de Laca29 kérdezte ezt, neki válaszoltam. Kb. ennyire ismerem én is a jelenlegi állapotot.

Nekem elég lesz a 2022 is, nincs 4K tévém, így még emiatt sem sürgős.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2021. 06. 26. at 8:16, Laca29 írta:

Régi előfizetők mikor kapnak android tv boxot?

Kedves oldmike! A telekom új android tv boxja béta fázisban van még! Jelenleg a régi előfizetők is  igényelhetik de én mégvárnék vele! Szeptember elején már valószínű stabilan fog hasítani! Amennyiben nem szeretnél még újat kb 2022 ben kell majd leváltanod a régi készüléked!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2021. 06. 26. at 8:57, OldMike írta:

Korábban arról volt szó, hogy jelentősebb számban inkább 2022-re várható a régi előfizetők átállítása. Tekintettel arra, hogy az Androidos rendszer még csak elkezdett kiforrottá válni, valószínűleg nem fogják siettetni. Olvastam már olyan eseteket, hogy a régi előfizető igényelte a váltást, és megcsinálták neki. Telekomos internet előfizetés kell hozzá, azonos tv-csomag esetén nem változik az ár, de az extrákat (pl. 4K csatornák) felszámítják.

Megjegyzés: amennyiben használod jelenleg a felvétel opciót, akkor nem biztos hogy jobban jársz, mert az Androidos előfizetéssel adott felhős felvétel elég sok korlátot jelent a helyben történő felvételhez képest. 

Igen, nekem is kérésre lett Android boxom, szóval lehet igényelni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Korábban arról volt szó, hogy jelentősebb számban inkább 2022-re várható a régi előfizetők átállítása. Tekintettel arra, hogy az Androidos rendszer még csak elkezdett kiforrottá válni, valószínűleg nem fogják siettetni. Olvastam már olyan eseteket, hogy a régi előfizető igényelte a váltást, és megcsinálták neki. Telekomos internet előfizetés kell hozzá, azonos tv-csomag esetén nem változik az ár, de az extrákat (pl. 4K csatornák) felszámítják.

Megjegyzés: amennyiben használod jelenleg a felvétel opciót, akkor nem biztos hogy jobban jársz, mert az Androidos előfizetéssel adott felhős felvétel elég sok korlátot jelent a helyben történő felvételhez képest. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most